Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

14 lis 2007, 19:53

Oj to masz koleżanke , :ico_szoking: jakaś głupia cipa!!! Nie denerwuj się i zlej ją że tak brzydko powiem!!! Słuchajcie nie mam dobrej wiadomości od Jolci!!!
Bidulk miała dziś stłuczke samochodem i uderzyła brzuszkiem o kierownice , wszystko ją boli, ale twierdzi ze maluszek rusza się i kopie jak dawniej że nic mu nie jest, nie była jednak u lekarza bo nie miała z nią kto pojechać. Mówiłam jej że jak by się cos dzialao złego czy bóle czy co kolwiek to ma wzywac pogotowie i już . Oj ta to ma pecha :ico_olaboga: Kazała was uściskać .
iwona83, nie przejmuj się ja też jestem zielona co do niemowląt fakt że 15 lat temu opiekowałam się córką mojej siostry całymi dniami bo ona sie uczyła, a potem opiekowalam się taką małą dziewczynką od 2 miesiac do 1,5roczku i jakoś sobie też radziłam ale swoje to swoje i to przez cały dzien. Jedank myśle że poradzimy sobie kobitki , mamy wkońcu jeszcze siebie i rodzinki w pobliżu. Ja na mojego mężusi też zawsze mogłam liczyć , jednak teraz nie chce zawracać głowy zbytnio bo nie dość że zmienił prace to jeszcze zaczoł studia, i ma sporo nauki, ale jakoś damy rade!!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 lis 2007, 19:57

Dziewczyny nie wiem czy ja mom cos z komp ale nie ma na liscie styczniowek czy wy tez nie macie.Chcialam poczytac a tu nie ma nic albo jestem slewpa no chgyba nie

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

14 lis 2007, 20:04

mariola, jest tylko musisz przewinąć na następną 2 stronę , ale coś ich tam mało pisze twój wątek jest z września!!! :ico_olaboga: straszne ja bym nie wytrzymała jak bym raz dziennie z wami nie popisala.

[ Dodano: 2007-11-14, 19:06 ]
A zapomniałam wam powiedzieć zmieniło mi się co do imion, wczesniej miła dziewczynka nazywać się Wiktoria- Wiki, ale od jakiegoś tygodnia tak sobie przeglądałam imiona i bardzo spodobała mi się Oliwia- Oliwka , takie słodkie!!! Oczywiście chłopak zostaje Kamilek!!! :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

14 lis 2007, 20:57

ejjjj gdzie jest nasz watek styczniówek? czy ktos moze nam pomóc, nie ma go na drugiej stronie nasz sie nazywał "zacznijmy nowy rok styczen 2008" i nie ma go nigdzie. wsiąkł :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-11-14, 19:58 ]
Asikk pisze:ale coś ich tam mało pisze

właśnie ze na naszym było juz sporo napisane ponad 200 stronek!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: gdzie on jest?

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

14 lis 2007, 21:16

marcia_pod, wiesz szczerze mówiąc też widziałam jeszcze wczoraj tytuł zacznijmy nowy rok styczen 2008 ale dziś jak weszłam to właśnie widziałam tylko styczeń 2008 i dosłaownie napisane pare postów i to ostsnie byl z początku września. Nie wiem co sie stałąo napisz do moderatora!!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

14 lis 2007, 21:27

weszlam na inny watek i tam był link do naszego watku i jak tam weszlam i napisalam posta nagle sie pojawił spowrotem - na całe szczęście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 lis 2007, 21:38

dziewczyny już jest nasz watek całe szczęscie ciekawe co z nim było cuda

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 lis 2007, 22:45

Asikk Oliwia fajne imie
ja jutro ide do poloznej znowu mnie zrabie za wage no ale to juz ostatnia wizyta u niej mam taka nadzieje dziewczyny co jeszcze doradzacie na zgage bo mleko schodzi mi litrami a nie mam migdalow prosze pomozcie bo juz nie daje rady :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

14 lis 2007, 23:09

Mnie jak mocno męczy biore reni , ale pewnie nie masz tam nic takiego??? ale również pomaga mi miętowa herbata taka mocniejsza albo mietowe krople. Czytałam też ostatnio że na zgage jest dobrze jeść melony , ale tego jeszcze nie wyprubowałam, a i jeszcze ponoć mandarynki...

[ Dodano: 2007-11-14, 22:15 ]
Jeszcze znalazłam cos takiego [roztworu 1-2 łyżeczek sody oczyszczonej, w letniej przegotowanej wodzie,],[preparatów usprawniających proces trawienia, jak napar z liści mięty lub ziela dziurawca.]

[ Dodano: 2007-11-14, 22:21 ]
Jednak chcąc uniknąć zgagi, nie powinny leżeć bezpośrednio po spożyciu posiłku, a jeśli już to pamiętać o tym, by położyć się z głową na wysokiej poduszce.
pomocne mogą się okazać siemie lniane. Pij je przed posiłkiem rano
i po zjedzeniu kolacji jako ostatni napój.

[ Dodano: 2007-11-14, 22:27 ]
ok Uciekam spatuni bo już mnie oczka bolą i spać mi sie chce , i coa zaczoł mnie pobolewać brzusi mam nadzieje że w ta noc skurcze mnie nie złapią!!!Pa pa Dobranoc :ico_spanko: do juterka!!! Ciekawe jak tam Jolcia jutro , mam nadzieje ze jednak wszystko będzie ok!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 lis 2007, 23:55

Asikk dzieki za pomoc sprobuje z ta mieta bo nic innego nie mam
mnie tez cos zaczal pobolewac brzuszek no ale to juz koncowka wiec normalne to chyba jest
Mariola i Marcia dobrze ze sie wasz watek znalazl ja jak bylam wczesniej to tez szukalam bo was czytam i sie dziwilam myslalam ze to cos ze mna nie tak

dobra uciekam spac
zycze slodkich snow

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość