Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

19 gru 2007, 15:24

Asiu świetne te filmiki :ico_oczko: Na mojego Skarba narazie nie robią wrażenia zbytniego.On tylko reklamy w tv akceptuje :-D

Wstaliśmy dziś po 9 i jakoś nam tak dzień szybko leci..już zaraz 15.Joachim właśnie zasnął.Pomagał mi dziś robić porządki w szafie.Potem zupke ogórkowa zjadł,potem będzie rybka i ziemniaczki.

U Joachima już prawie wszystkie zęby są.Brakuje tylko tych ostatnich trzonowych i kłów które podobno wychodzą jako ostatnie. Tak więc przeboje z zębami mamy za sobą.A propo zebóq to czyścicie ząbki swoim dzieciaczkom? Podobno są pasty bez fluoru i można je stosować u dzieci które nie umieją jeszcze buziaczka płukać wodą.Ja Joachimkowi myję narazie tylko wodą przegotowaną.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 gru 2007, 15:37

U nas 12 ząbków, reszta w natarciu, a ja chyba będę mądrzejsza bo mnie tez właśnie idzie "ósemka" :-D

Przed chwilą dostaąłm paczkę która zagineła na początku listopada :ico_szoking: to może jeszcze się ta fajna lala odnajdzie :-D

Apropo reklam Wiki to jak wmurowana,jak jej zasłonię ręką to mnie odpycha :-D

Maziu
poczekaj corcia zarazbędzie biegać,wiesz moja stawiała pierwsze kroki pod iec lipca,a chodzić zaczeła na nowym mieszkanku mając 10,5 m-ca,więc troszkę czasu mineło

Mam wciąż zepsutą klawiaturę, zamówiłam nową (bo męża prosiłąm chyba ze 2 miechy i nic) i wciąż nie mam paczki....

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 gru 2007, 15:37

ANETKO ja mojej małej myje ząbki elmex jest od 1 do 6lat . więc i mała myje i martyna.a to że dzieci lubią paste to wiem moja Martyna jak miała chyba 2 latka to zjadła prawie całą tubke pasty.Bo dobra była truskawkowa. A moja matyldzia patrzyła na te filmiki jak zakręcona tak jak na reklamy w tv teraz to jeszcze reklamują tyle tych zabawek . Jak moje dziewuchy na to patrzą to jak by ktoś je zahipnotyzował.

[ Dodano: 2007-12-19, 14:41 ]
ASIU nie słyszałaś tego wczoraj w tv jak mówili że poczty i kurierzy nie nadążają. Co ci facet ma zwrócic kase za nią no to by było dobrze kasa z powrotem a lala odnaleziona hahaha :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

19 gru 2007, 16:58

heloł :)

Asiu fajnie że znów jesteś z nami :ico_brawa_01:

Dzięki za to co pisałyście o chodzeniu, więc już wiem że JAś się wprawia i mogę tylko cierpliwie czekać :ico_oczko: A dziś znowu dużo sam chodził, i też tak chodzi jak robocik :ico_oczko: Ale jak to słodko wygląda :ico_brawa_01: Tylko ja latam za nim i asekuruję, a przy każdym jego zachwianiu serce mi kołkiem staje :ico_szoking:

I do nas wreszcie dotarła paczka z farmą little people dla Jasia na giwazdkę, też się już bałam, że do świat nie dojdzie, ale jest!

Obudził się terrorist, znikam!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 gru 2007, 19:06

Super Elu że paczka dotarła :-D
Moja mam stwierdziła, że jak nie mamy auta, oni po nas nie moga przyjechać to "odpuśmy sobie te święta" i to tak na luzie,poryczałam się na maxa, ale spox,zrobimy sobie święta we trójkę, mam nadzieję, że wspólnie spędzony czas dobrze nam zrobi. Ale jakoś mi przykro, bo to taka prawdziwa wigila nie będzie...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

19 gru 2007, 19:20


Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

19 gru 2007, 20:48

Asiu, co z tą Twoją mamą? Ona zawsze miała takie podejście do świąt? Jej nie będzie smutno, że tylko z mężem w święta? Bez jedynego dziecka? :ico_sorki:

Jaś wziął krem i cały się nim wysmarował :ico_szoking: Na 5 sekend go z oczu spuścłam!

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

19 gru 2007, 20:50

Maksiu też myje ząbki elmexem. Postanowiłam mu zakupić pastę i szczoteczkę po tym jak mi wyrywał szczoteczkę z ust :-D Od tamtej pory "myjemy" :ico_oczko: codziennie rano ząbki , razem :-D

asiu, filmiki rewelacyjne aż mi się świątecznie zrobiło na serduchu :ico_sorki: :-D

[ Dodano: 2007-12-19, 20:00 ]
Muminki też niezłe Anetko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 gru 2007, 21:01

Nigdy nie miała takiego podejścia, ale widocznie jej tak przyszło. Trudno,nie to nie.

Eluś takie 5 sek wystarczy :-D Wiki tez myje ząbki i ma z tego radochę, oby jej tak zostało

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 gru 2007, 21:04

Byliśmy dzis na jasełkach w przedszkolu było super najpierw Martynka jako aniołek jak mówiła swoją kwestie to myśleliśmy że się zaraz popłacze taką miała mine. Ale dała rade a po tem Matyldzia w punkcie zainteresowania wszystkie dzieci chciały się z nią bawić, głaskały ją i ściskały. A ona w siudmym niebie :-D Jutro musze iśc z martyną do lekarza bo strasznie kaszle nie pójdzie do przedszkola :ico_olaboga: No i ciekawe co zrobimy w piątek mieliśmy jechać na zakupy :ico_olaboga: Znowu z dziadkiem zostaną :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość