caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 lip 2008, 10:20

Kamelek my z ubieraniem mamy tak prawie zawsze, o po kąpieli to juz w zupełności, po prostu oszaleć można :ico_noniewiem: , a moze to juz bunty dwulatków się zaczynają :-D

Dobrze,że chociaż widujecie się co jakiś czas, bo tak jak Syla ma tak co kilka miesiecy to kurwicy mozna dostać

kamelek1 pisze:moja kolezanka chodziła w ciązy w tym czasie letnim i przytyła tylko 5 kg


ale ja juz 6 kilo przytyłam, a jeszcze połowy ciaży nie ma :ico_wstydzioch: :-D

Katrin no ale teraz jak juz gosci nie ma to mam nadzieję,ze bedziesz wpadać, bo smutno tu było bez Ciebie :ico_placzek: , no i debiut piłkarski za tobą :-D , moje chłopaki to juz graja w piłke, tzn. taką małą gumianą :-D , Oskar podaje tacie, a on mu kopie i tak w kółko, a śmieje się przy tym niesamowicie, więc ja bedę miała z głowy :ico_oczko:

Hektorka to musisz wszystko opowiedzieć, no i koniecznie zdjecia :-) , no i faktycznie dużo do czytania to nie miałaś....

Mróweczka wiem coś o tym stanie lenistwa i nicrobienia, ja to się wyleguje w łóżku do 9, choć młody budzi się o 6, ale tata robi mleko z kaszą, idzie di pracy, młody pije no i zaczyna sie bawic i tak sam sie bawi długo rano, a ja sobie le=eżę i go obserwuje, kochany chłopak :-)

Ale z tym rozwalonym nosem to akurat teraz musiał rąbnąć, co he he, młody też jak sobie zdarł to wyglądał o rany, i tylko ciagle musiałam odpowiadać co mu się stało, a co kotek go podrapał..a co a tamto...

No ale jka zrobisz USG to daj znać, na kiedy ten termin bedziesz miała :-)

No i mam nadzieję,że w samolocie będzie grzeczny :ico_haha_01:

Miłego dnia kochane, pa pa

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

14 lip 2008, 10:29

witam... kamelek1, w tym wieku takie zachowanie jest jak najbardziej prawidłowe... :D a bedzie jeszcze gorzej... bunt dwulatka bywa straszny :D ale jesli bedziesz konsekwentna to szybko przejdzie ;)Mróweczka, życzę lali brunetki bardzo spokojnej :D
Moje dziecko wlasnie stoi przy komputerze i koniecznie chce wejsc mi na biurko :-D wrzeszczy glosno DADA i pokazuje na biurko i na siebie i robi hopa czyli podskakuje żeby mu pomóc się tam wdrapac :-D Czesto bywa tez ze kladzie (rzuca) sie na podloge z wielkimi nerwami i płaczem ale ja to calkowicie olewam wiec nie warto plakac i zaraz sie podnosi z usmiechem :-D
najsmieszniej jest wtedy kiedy chce meczyc kota a ten sie nie daje ... i kot uparty i Kacper .Kot wygrywa przeważnie :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 lip 2008, 10:42

Moze ktos mnie spakuje...sa chetni??

caro nosek jak podrapany przez kota niewyglada tylko jak przez lwa heh...mowisz do 9?? to ja niemowie oktorej ja :ico_oczko:

kamelek jak mam miec wiekszy brzuch a z Erykiem było prawie 30 to teraz juz niemysle co bedzie...

Mordeczka dzieki :-D ...ale bladynka tez moze byc :ico_oczko:
Eryk tez ma napadyi juz zaczyna w sklepach naciagac i mnie tresuje...wymusza placzem :ico_olaboga:

codo ubierania...moj awanture to o zmiane pieluszki nawet robi...wiec ta super babka niech do nas najpierw wpadnie :ico_oczko:

z Erykiem na kolanach to zle mi sie pisze...napisze cos pozniej...buziaki :-)

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

14 lip 2008, 11:58

Cześć :-D
Dziewczyny mój Krystiano ma anginę :ico_placzek:. Dostalismy wczoraj antybiotyk i już po 3 dawkach jest znacznie lepiej. Na razie nie ma temperatury, pozostał jednak stan podgoraczkowy, tyle dobrze, że już troszkę się zabawi, bo pzez dwa dni musiałam go na rękach nosić bo ciągle płakał.
To tyle na razie, na resztę postaram się odpisać później.
Miłego dnia ppap
PS. U nas dziś dla odmiany zimno jak cholera i od rana pada deszcz.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

14 lip 2008, 12:30

o widzę, że telepatia działa :-D przywołałam prawie wszystkie :-D

kari dużo zdrówka dla Krystianka. niestety ta pogoda taka popieprzona, u nas wczoraj było 35 stopni a dziś ledwo 20 :ico_zly: no i jak tu się nie przeziębiać.

Katrin ja też ostatnio chodzę wściekła na wszystkich. A najbardziej mnie denerwują teściowie jak zwykle :-D

kamelek u nas też są napady złości. Hmmm nie wiem co ci doradzić, bo sama jestem zielona w temacie. Ola ostatnio nie chce spać .Zasypia koło północy, drze się niemiłosiernie, żeby ją nosić i żeby się z nią bawić. w końcu pada ze zmęczenia :ico_olaboga:

podobnie jest jak jej czegoś nie chcę dać, histeria :ico_olaboga:

Mróweczka, no to jak mdłości, to faktycznie może lala będzie. Ja miałam do 4 miesiąca i to całymi dniami :ico_olaboga: ale fajne to było :-D

[ Dodano: 2008-07-14, 12:32 ]
ach no i muszę wam się pochwalić, kupujemy samochód :509: i to już na początku sierpnia. ale się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

14 lip 2008, 14:01

No prosze wątek sie troche rozruszał i oby tak daleje laseczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Delicja gratuluje zakupu auta :) oby był dobry wybór i udanych podróży tym samochodem

Mordka ja dokładnie wczoraj tak zrobiłam olałam ja popłakała chwilke i przeszło ale mi serce krwawi jak ryczy i bym ja przytuliła , a z drugiej strony dała kalapa na otrzeżwienie

Mróweczka to teraz może byc też 30 albo mniej , ale mi chodzi o obwód brzuchola ze szybciej wybrzusza :)
u mnie w pracy 3 laski w ciązy niezle tak fajnie wygladaja

mróweczka ja to ci kochana nie zazdroszcze pakowania w sensie przeprowadzki bo ja to przerobiłam miesiac temu i jak pomysle , ze za pare miesiecy chyba ze 2 bede to rozkładac to mi słabo odrazu.
powiem wam , że jestem taka zadowolona z tego mieszkania co kupiliśmy bo ma ogródek i Lenka tak po nim brykała , ze nie miała czasu zjeść jej ulubionej zupki i garderoba , teraz jestesmy na etapie kładzenia podłóg łazienka skonczona no i juz si enie moge doczekac , no i to tyle

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

14 lip 2008, 15:54

hello
no i dzisiaj troszke więcej naklikane super

kamelek1, nie płakusiaj, z męzulkiem wytrzymacie, ja przed ślubem z Darkiem spatykałam się tylko na weckendy i tak przetrwaliśmy 11 lat aż postanowiliśmy wziąć ślub i jutro mamy drugą rocznice slubu.
A co do rozrabiania mojego kamika to jest identycznie, a po kąpieli musi ok 5 minut na golaska pobrykać dopiero wtedy daje mi się ubrać, no a słowo ''nie'' zaczoł teraz często urzywać.

delicja, gratulacje postanowiania kupna autka, a jaki można wiedzieć???
A co do spania to mały też ostatnio chce abym przy nim była bo inaczej nie uśnie tylko się drze.

Mróweczka, ja moge pomóc - telepatycznie, choć dopiero co dzisiaj sie rozpakowałam i mam tyle prania ze szok, cały dzień mi to zajmuje, a kto to poprasuje później???
A co do dzidzi to życzymy aby była Basia, i pareczka by była.

caro, Kamil również gra w piłe z tatą wtedy ja mam chwile spokoju.

No to i po wczasach, tydzień zleciał bardzo szybko, Kamil reakcja na morze to było "'JAcie"" a w piach jak tylko bo postawiłam to on na zaczął raczkować po piasku aż się kurzyło za nim ludzie obok to się tak z niego smieli, piasek Kamilek uwielbia ale wody i fal to okropnie się bał, nawet nóg nie chciał zamoczyć, od wody zdaleka, nawet parawan musieliśmy rozbijać blisko wydmy bo mały tak się bał chyba szumu fal , nie wiem, bo nad jeziorkiem się kąpał i wchodził do wody. Atrakcji mieliśmy sporo, bo Ustka jest duzym miasem i było gdzie chodzić jak pogoda nie dopisała, ale codziennie sie plazowaliśmy, nawet jak chmurki na niebie były. Trafilismy nawet na pokaz fajerwerek, kilka firm walczylo o pierwsze miejsce mówie wam coś pięknego.te na sylwestra lub na inne imprezy co są w naszej miejcowości to się chowają, bo tutaj to wszystko pod muzyke ustawione, a widok przepiękny. Również widzieliśmy pokaz kulturystów, jakoś te mięśniaki mnie nie pociągają.
Było super, tylko najgorsze zgubiłam obrączke.



no to roszke zdjęć
Obrazek
Obrazek
Obrazek

no i mały sie obudził wkleje pózniej reszte

[ Dodano: 2008-07-14, 16:06 ]
Obrazek
Obrazek
Kurcze coś fotosik mi szwnkuje

[ Dodano: 2008-07-14, 16:20 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 lip 2008, 17:47

kari zdrowka dla mlodego...i dobrzez ze jest lepiej :-)

Delicja gratuluje samochodzika :ico_brawa_01:
wymiotowalas czy tylko mdlosci??

hektroka super wyjazd...fajnie ze sie Wam podobało :-D kazda pomoc mile widziana...nawet telepatyczna :-D


dzis sie dowiedzialam ze moja znajoma dawno niewidziana w tym samym mniej wicej miesiacu co ja :-D

a ja Wam pokaze mojego rozbitka...tylko sie nieprzestraszcie...i czoło i nos i nogi...ale nogi to ma wiecznie posiniaczone tylko skad :ico_noniewiem:

Obrazek

[ Dodano: 2008-07-14, 17:50 ]
a i zapomnialam napisac...Eryk mi na stolik wlazi i nietylko, na dworku leci i niepatrzy i inne cuda i dlatego tak wyglada wiecznie...jeszcze gdyby zaplakal to bym chociaz wiedziala gdziei kiedy :ico_olaboga:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

15 lip 2008, 07:31

Hektorka Kamilek super facet :) zdjecia super a tydzień wakacji przelatuje jak jeden dzień niestety tak to juz jest , że co dobre to zaszybko mija
Staram sie sobie radzić sama z soba , ale momentami jest cięzko czasami mam doła i co zrobić
A HEKTORKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY ŚLUBU

a u nas 6 sierpnia 3 rocznica , dziewczyny tak to zleciało , że nawet nie wiemkiedy a pamietam jak by to było tydzień temu

mróweczka Erysiol nieżle zryty ma nochalek o kurka ale ma posiniaczone nogi normalnie jak by lańsko dostawał. Moja Lenka ma poździerane kolana , bo nie potrafi chodzic wolno i sie takie są tego skutki. na szczęście jeszcze nie potrafi nigdzie wchodzić na wysokości tylko każe sie sadzac więc tyle dobrego .
A dziewczyny czy macie powyjmowane szczebelki z łóżeczek , żeby dzieci mogły same chodzic i wychodzić??

[ Dodano: 2008-07-15, 07:58 ]
Obrazek
tak wygladałm prawie 3 lata temu

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 lip 2008, 10:01

No widzę,że coś sie ruszyło :-D

Kamelek pięknie wyglądałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , przepraszam cąły czas pięknie wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A my we wrześniu 13-go 5 rocznica...

My mamy łóżeczko turystyczne z otwieranym bokiek i już dawno sam wchodzi i wychodzi, ale zasypia i tak w naszym łóżku :-D

Mróweczka identyczny nosek miał Oskar :-D , do do której ty się wylegujesz...nie nie mów, bo bedę zazdrościć :-D :-D , no to ja też mogę trochę pomóc przy pakowaniu :-D ...no to fajnie,że będziesz mieć blisko brzuchatkę w tym samym terminie, ja też bym tak chciała....

Kari kurcze angina to okropne...ale dobrze,że juz jest lepiej po antybiotykach, dawaj znać co i jak...

Mordko ja też stosuje tą metodę,że ignoruje napady złości :-)

Delicja no to super,że kupujecie autko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kamelek a te koleżanki to już mają pokażne brzuszki?

Hektorka super razem wyglądacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , no to nie tylko Oskar boi się morza, a mężulek wie,że zgubiłaś obrączkę :ico_oczko:

U nas dzis pochmurnie deszczowo i do nonono :ico_zly: , głowa mnie znowu boli jak cholera....brzuch robi sie coraz wiekszy :ico_szoking: , chyba faktycznie wiecej teraz przytyję :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-07-15, 10:02 ]
A gdzie nasza Kolka?????????????????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość