lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 kwie 2007, 00:20

fela wesolych swiat,smacznego jajka i mokrego dyngusa :588: :707: i wracaj szybko,bo my tez bedziemy tesknic ...ilonka masz racje,najwazniejsze zeby nam sie podobalo,bo w sumie nie sposob zadowolic wszystkich...kazdy ma inne pomysly...pewnie Oliver zostanie,bo juz sie przyzwyczailismy :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 kwie 2007, 10:20

hej
was tez zostawic na wieczor to niezle piszecie.
A kiedy Fela wraca bo nie doczytalam?
Delfina pytalam sie o to oczko bo na zdjeciu nic nie widac. A ty widzisz bo jestes przewrazliwiona tak mysle wiec bedzie dobrze zobaczysz.
Kupiłam sobie drogie rajstopy co tyłek modelują. Ubrałam się w krótką spódniczke i ciach oczko mi poszlo na kolanie. Wsciekla jestem. Juz nie bede kupowala drogich rajstop.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

04 kwie 2007, 10:24

dzien dobry!!! :-D
OOO.a ja dzis pierwsza. :ico_szoking:
Wstawac dziewczyny,szkoda dnia,ja dalej :ico_spanko: wiec herbate se strzele dla rozbudzenia!!!!
Ela pewnie sie pakuje na podroz,wiec ma alibi,ale reszta co porabia??
Delfina a Wy lecicie do Pl na swieta??

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Wyprzedzilas mnie Gosia,spryciulo.. :-D
A po co Ci takie rajstopy jak Ty figure modelki masz bez tego.. :ico_haha_01: Ela wroci z tego co pamietam w maju,ale nie wiem dokladnie ktorego.. :ico_noniewiem:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

04 kwie 2007, 10:45

czesc laseczki :ico_haha_01: :ico_haha_01:
no nie moglam sie oprzec zeby do was nie zajrzec.
gosia tak jak ilona pisze wracam gdzies na poczatku maja lub koniec kwietnia :ico_haha_01:
to ty dzisiaj sexi ygladasz a te oczko tylko dodaje pikanteri :ico_oczko: :-D pewnie faceci ogladaja sie z toba :ico_oczko: :ico_haha_01:
delfina ja juz wczesniej pisalam ze nic u mayci nie widac,jest sliczna :ico_brawa_01:
kasia dzisiaj wyjezdzamy,a powiadomienie ze kasik urodzila wysylaj na mojej mamy kom,bo jak ilonka nawali to ty mi doniesiesz albo na odwrot :ico_oczko: :ico_haha_02:
my jeszcze nie spakowani,odmrazam zamrazarke i jeszcze chce reczniki wyprac :ico_puknij:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

04 kwie 2007, 10:57

Ela juz zostal te reczniki pracusiu!!!
Pogoda ladna wiec na pewno bedzie sie Wam dobrze jechalo!!!
A ja przed chwila stracilam cierpliwosc i musialam wyjsc i policzyc do 30,bo do 10 nie wystarczylo....Musialam Vinee karmic na jezdziku,i jeszcze plula skubana....uff....smiala sie w najlepsze... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 kwie 2007, 12:32

Ilonka madralo masz dzieciatko to ma Cie ktos budzic i jestes pierwsza na TT :ico_haha_01:
Kasik a Ty poki mozesz to spij do bolu bo potem bedziesz miala bezsenne nocki :ico_brawa_01:
dzieki dziewczyny za wsparcie z ta szkola rodzenia zobacze jeszcze chociaz to ju czas zeby sie zapisac, a ja mam oststnio depresje no i ten moj grafik, raz na nocki raz na popoludnie lub po 13 godzin dniowki, jutro ide do midwife zobaczymy co mi powie i jak mnie potraktuje, to Wam zdam relacje
Ps dzis powiem mojemu zeby mi pomogl wkleic te zdjecia, bo ja probowalam wszystkiego, ale widocznie jestem ciamarajda :ico_olaboga:
pozdrawiam i milego dzionka :ico_ciezarowka:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 kwie 2007, 12:35

Fela wiec szerokiej drogi. Tylko ze w polsce dzisiaj zimno ale na swieta ma byc cieplutko.
O moje rajstopy nie martwcie sie nie beda mnie faceci podrywac bo nowe kupilam. I jak je zmienilam to tak dziwnie bo tamte takie cieple na tylku takie grube. Bede je nosila pod spodnie bo byly super. Albo obetne nogawki i zamiast majtek :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
A co do figury Ilonka to co z tego ze jestem chuda jak cialo juz nie takie jedrne bo ja anty sportowa jestem. Moja siostra wlasnie kupila steper ale mi sie nie chce po nim chodzic. Z kolei ojciec ma rowerek i stwierdzilam ze 2 razy w tygodniu po 30 minut moge poswiecic ale dowiedzialam sie ze to za malo. Wiec w ogole nie cwicze.
Ilonka co do karmienia to my cyrki mamy z Tomkiem on je jedynie na bajkach lub reklamie. Ale na szczescie nie pluje tylko zaciska zeby jak nie chce jesc.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

04 kwie 2007, 13:07

Dzien doberek...

ja tylko na sekundkę, bo humor u mnie do d... :ico_placzek: jeszcze trochę i wogle sfiksuję od tego czekanio-nieczekania... całą noc mnie bolały pachwiny i krzyż a do tego co jakiś czas skurcz sie pojawił... teraz boli nadal i brzuch sie stawia i skurcz się pojawi... ale co z tego jak żadnych widoków na poród :ico_olaboga: i już mnie denerwuje ten ból, bo gdybym chociaz wiedziała że to kurna bliżej i jakies postepy sa... a tu poboli dzien a potem cisza :ico_zly: i jeszcze moja mama ma dzisiaj urodziny więc dzwonię do niej z zyczeniami a ta w płacz, że jej się sniłam że urodziłam i ona myslała, że ja z taka własnie wieścią dzwonie :ico_placzek: i do tego usłyszałam, ze snię sie juz całej rodzinie i tak im się dłuża dni i nie moga się doczekac kiedy urodze... a ja to niby co???? oaza spokoju??? ja tez już bym chciała, ale nie ode mnie to zalezy...

o cholercia, dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale wam się wyżaliłam, lepiej już sobie pójde coś porobic w domu... nie bede wam psuć humorów moimi narzekaniami...

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Fela wesolych świąt, smacznego jajeczka i mokrego dyngusa...

i jeszcze raz sorki dziewczyny za moje narzekania... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 kwie 2007, 14:27

kasik nie przepraszaj prawie kazda to przechodzila.
Ja chodziłam z taką dziewczyną do szkoly rodzenia i ona miała termin na 12 października a ja na 21 października. Ona urodziła 3 tygodnie przed terminem we wrzesniu a ja dalej w ciąży chodziłam i sobie ubzdurałam że jak ona wczesniej urodzila to i ja pewnie tez urodze.
Poszlam do lekarza (bylo 2 tyg przed terminem) i czekalam na jakies wiesci typu juz zaraz pani urodzi itp a on nic tylko powiedzial ze z porodem to jak z wypadkiem nie wiadomo kiedy sie trafi. Wiec sie wkurzylam, poszlam do innego ginekologa a on mnie bada i mowi ze przed terminem to ja raczej nie urodze. No i w sumie mial racje Tomek sie urodzil dzien przed terminem. A ja przez te koncowe 2 tygodnie bylam juz taka spokojna bo wiedzialam ze musze odczekac te 2 tygodnie.
Taka bylam spokojna ze jeszcze w dniu porodu pojechalam na studia do warszawy (100km w jedna strone) na zajeciach mialam skurcze co 8-10 minut i do kolezanek mowilam ze to chyba porod sie zaczyna, potem poszlam z Pawlem do Obi i do promotora i on mi cos tlumaczyl a ja stalam i skurcze mnie lapaly. A w drodze powrotnej jeszcze wstapilismy do sklepu meblowego kanapy ogladalismy.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

04 kwie 2007, 16:14

witam!
ja dzis z rana pobieglam do lekarza bo musze jakas skuteczna antykoncepcje zastosowac- mam plasterki teraz i wiecie co drugi raz zapomnialam juz w danym dniu zmienic :ico_olaboga: tabletki to juz bylaby maskra jutro ide na zastrzyk przynajmniej pol roku z glowy i moze tego juz raz na pol roku brac nie zapomne :ico_noniewiem:
do tego zakupy.. ehhhh s. wraca w piatek a tu mamy gosci miec przez cale swieta wiec cos przyszykowac tzreba :ico_noniewiem:
kasik juz niedlugo wytrzymaj kochana :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość