Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 lis 2008, 12:34

przez ogromne góry a tam to już w ogóle pewnie zasypane wszystko,ciesze sie bo kurcze tak sie balam tej drogi,jest niebezpiecznie!!!
no kurcze dobrze zrobiliscie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dzis znowu Igol przespala mi 5,5h moze jej to w nawyk wejdzie-bo az sie tak wyspalam ze potem nie moglam zasnac z wyspania
mi kacper tylko raz takk zrobil wiec wstalam i poszlam robic sobie sniadanie i myslalam zeby brac prysznic o 3 nad ranem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lis 2008, 13:58

Adiano dokladnie :ico_haha_01: tak sie wyspalam ze juz bym mogla wstawac ale byla 3 30 wiec polozylam sie do wyrka spowrotem
Jezu chyba Igolowi wracaja pryszcze :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 lis 2008, 16:50

Jezu chyba Igolowi wracaja pryszcze
kurcze mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

21 lis 2008, 17:42

witam dopiero teraz :ico_oczko: dzisiaj byłam na spacerku z małlym ponad 2 h, mały ma dzisiaj jakiś gorszy dzionek zawsze na spacerku zasypiał i spał jeszcze w domku a dzisiaj płakał i w domku co chwile sie budził :ico_placzek: . chyba po wczorajszym szczepieniu dopiero dochodzi do siebie . W pon jedziemy do neurologa nie możliwe że tak szybko dało się to załatwić mam nadzieje że nic nie wyjdzie poważnego :ico_olaboga: .
Dziweczyny wybieram się załatwić chrzest ale będzie cięzko bo nie mamy ślubu kościelnego a nasz proboszcz jest nieżyciowym cżłowiekiem i podobno to kobiecie się obrywa bo bierze ją samą na rozmowe :ico_zly: oj cięko to widze :ico_zly: Ale chyba już najwysza pora to załatwić i mieć z głowy
Jezu chyba Igolowi wracaja pryszcze
oj nie co za wstrętne pryszcze a sio odnaszych maleńst :-D , zeby tak szło prosto pozybyć sie tych krostek to by było wspaniale .

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

21 lis 2008, 19:09

Jezu chyba Igolowi wracaja pryszcze
Natalka tez znow ma jakies krostki :ico_placzek: Tak k******bedzie na okraglo?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lis 2008, 20:19

No mam nadzieje ze nie :ico_placzek:
Ja musze jeszcze jedna rzecz sprawdzic bo 2 dni temu znowu zaczelam pic taki przecierany wieloowocowy sochek a w nim sa miedzy innymi pomarancza wiec ciekawe czy jak go wyklucze to to zniknie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

21 lis 2008, 22:52

marta-napewno to nic powaznego.Malenstwom moze naokraglo cos wyskakiwac na buzce,potem to schodzi,a jesli ich jest nieiwele to nie masz co sie martwic.

My z miszka mamy prawdziwy problem bo pewnie beda na okraglo wylazic brrrrrr.No u nas tfu tfu narazie cisza,oby nie przed burza.Moze moje karmienie piersia troche lagodzi cala sytuacje.Nie wiem
:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 lis 2008, 11:59

Dziweczyny wybieram się załatwić chrzest ale będzie cięzko bo nie mamy ślubu kościelnego a nasz proboszcz jest nieżyciowym cżłowiekiem i podobno to kobiecie się obrywa bo bierze ją samą na rozmowe oj cięko to widze Ale chyba już najwysza pora to załatwić i mieć z głowy
mi jeszcze chrzciny nie w golwie Piotr chce chrzcic tu a ja w olsce na wielkanoc, tez pewnie bedzie problem z ksiedzem bo my wogle ślubu nie mamy :ico_haha_01:
Milego i cichego dnia dla wszystkich :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 lis 2008, 12:30

ciekawe czy jak go wyklucze to to zniknie
mozliwe,ze to pomarancza :ico_noniewiem: Sprobuj Martus.U mnie jest gorzej bo skoro Natalke znow wywala na mleku hipoalergicznym,to po prostu oznacza,ze nie mleko ja uczula,nie proszek i nie kosmetyki wiec jest przerabane bo zostaje kurz,plesnie albo roztocza :ico_placzek: A tego nie wyeliminuje,dlatego pokarmie ja tym mlekiem do konca 3 miesiaca,bo redukuje kolki i wracam do normalnego mleka :ico_sorki: Nic nie poradze pozostaje smarowac :ico_olaboga:
.Moze moje karmienie piersia troche lagodzi cala sytuacje.Nie wiem
Na pewno kochana,az Ci tego zazdroszcze :ico_sorki: Ale co zrobic,pozostaje czekac i miec nadzieje,ze wyrosnie z tego gowna :ico_placzek:
mi jeszcze chrzciny nie w golwie Piotr chce chrzcic tu a ja w olsce na wielkanoc
No mi tez nie,ale zdecydowalismy,ze w Boze Narodzenie idziemy ja ochrzcic tutaj w naszym kosciele,oboje chrzestnych mieszka w Anglii wiec bedzie po sprawie,nie robimy imprezy bo nie mamy drowia do tego ani pieniedzy w tej chwili :ico_placzek: Artur bardzo chcial tak jak Wy w Polsce,ale jednak nas nie stac teraz, nie chcialabym za dlugo z tym zwlekac,a na poprawe naszych finansow sie nie zanosi w najblizszym czasie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

22 lis 2008, 16:18

witam z pięknej zasypanej Norwegii! u nas już prawdziwa zima,a nawet gorzej jest juz sniegu na metr a cały czas pada,a widoki jakie piękne,wszystko w koło białe! :ico_haha_02: mój synuś coś wojował całe rano ale śpi a raczej spał bo juz go słysze
no spał dobre 5 godzin,ide go przebrać i nakarmić bo juz mnie cycki bolą,pozdrawiam

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 0 gości