Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

09 maja 2007, 16:18

Hej Sierpnioweczki!!!
U mnie tez goraco nie tylko na dworze ale i w domku atmosfera goraca. Wczoraj mialam przeprawe z moim R... :ico_zly: strasznie sie pokłócilismy i pół nocy przeryczałam. Ale teraz widze, ze nie ja jedna mialam kiepska noc.
A pokłócilismy sie jak zwykle o porzadki w domku. Bo nie dosc ze mial mi pomagac a nie pomaga, to jeszcze jak ja posprzatam to on robi burdel w 5 min. I mu tlumacze ze kiedys chodzilam non stop i po nim sprzatalam a teraz nie mam juz na to sily i zeby chociaz po sobie posprzatla. To on mi na to ze dla niego jest czysto. I tak sie poklocilismy ze az sie rozbeczlam. Zawsze sie klocimy o to samo. Az mi rece opadaja :ico_placzek: Dzis juz jest lepiej, moze dlatego ze go nie ma.... Ale nadal jestem :ico_zly: Bo po klotni myslalam ze wezmie i w koncu posprzata, a on poszedl spac. Jakby nic sie nie stalo..... :ico_zly:

Aga, czekamy na wisci od gina :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

09 maja 2007, 16:33

Wisienko to chyba wszystkie chopy takie same
ja ciągle z moim mam przeprawy, nawet ostatnio, przed spaniem, chodziło o pasierbice ale i o to co zawsze wpływ jej mamy na nasze zycie, a ten pajac pozwala jej tak mieszać palcem w naszym życiu, że czasem chce go postawić przed wyborem.
ALe tak się nie da szkoda.
Wisenko ja ciągle wyje i tylko mi szkoda maluszka, nawet raz dowaliłam mojemu tak, że aż omało co się nie popłakał. Ale takie kłutkie starczają na 10 minut.
SZkoda !!!!!
Bo wyglada na to ze my jestesmy jedynymi dorosłymi w domu. :ico_zly:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

09 maja 2007, 16:45

witajcie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
byłam wczoraj na badaniu krzywej cukrowej,odebrałam wyniki i mam 152,9 po 1h od wypicia 50g glukozy,chyba to dobrze ?Mój maluszek tak mocno kopie i to przeważnie na dole ,prawie czuje to w pachwinie. :-D trzymajcie sie dziewczyny :ico_buziaczki_big:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

09 maja 2007, 17:10

Agasko no i przeżyłaś to badanie nie było takie złe jak nas straszą.
Ja mam 25 maja i mi mowią, ze smakuje jak sok pomarańczowy ale nie wiem jak to jest u was. A i ja mam siedzieć 1,5 godziny, chyba tak dostane kociokwiku. :ico_olaboga:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

09 maja 2007, 17:17

Najgorsze w tym jest to ,że trzeba pójsć na badania na czczo i tyle czekać.A smakuje jak przesłodzona woda.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

09 maja 2007, 18:14

Witajcie!!! :-D

nawet nie wiem jak zacząć bo czuję dreszcze emocji nadal i pychola mam :-D :-D :-D , otóż będzie JULIA ALEKSANDRA :-D
na usg wyszło ze jest u niej wszystko ok tylko, że moje obawy się sprawdziły :ico_haha_01: no cóż jest bardzo bardzo słodziutka ale grubasek z niej to 27 tydzień a ona wielkością jest na 29 tydzień i główka i brzuszek i nóżka wskazuje na 29tydzień :ico_olaboga: ja to mam szczęscie synuś 4300 i córcia pewnie nie mniej :ico_szoking:

zaczynam już bać się porodu :ico_olaboga:
ale dzisiaj jestem najszczęśliwszą mamą pod słońcem :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

09 maja 2007, 20:04

Aga78, GRATULUJE!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To mamy kolejna Księżniczke wśród Sierpnióweczek. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

09 maja 2007, 20:40

Gratulacje Aga !!!! :ico_brawa_01:
Dziwne bo mi nic nie mówili aby być nadczczo?? Chyba tam zadzwoni i się zapytam. Bo sama już nie wiem co i jak. :ico_olaboga:
A mężunio mnie przeprosił, ale on to zawsze robi jak jest problem abym mu pomogła. HIHHI :ico_haha_01:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

09 maja 2007, 20:53

Wisienka, Kasia 3 dzięki wielkie :ico_haha_01:

ja wczoraj robiłam test obciążenia glukozą i powiedziały, że mogę być po lekkim śniadanku, ale poszłam na czczo aczkolwiek po glukozie podjadałam chrupkie pieczywo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-09, 20:56 ]
a tak w ogóle to chyba każdy mąż jest taki sam :ico_olaboga:
potrafią tak mocno zranić chociaż mocno kochają - a mówią że to kobiety są zmienne :ico_puknij:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

09 maja 2007, 22:57

Kasia3, u nas ten test wyglada troche inaczej niz w Polsce. Ja tez jadlam normalne sniadanko przed tym testem. A smakuje to tak jak lemoniada. Ja jeszcze dostalam taka fajna zimna, wiec wogole bylo cudnie!!!! Prawde mowiac nawet mi smakowalo. :ico_wstydzioch:

A mezem sie nie przejmuj, moj tez juz wrocil z pracy, posprzatal i zrobil obiadek... A wczoraj byla o to wojna... :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość