Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 paź 2010, 11:08

R juz pojechal do pracy zeby wrocic o 19 i jechac ze mna, ja zaraz zrobie sobie male spa a potem lece po wyniki z moczu i moze wprosze sie do mamy na obiad :ico_oczko:
to dzionek już masz zaplanowany :-D
ja po wyniki pojadę od razu jak do gina będę jechała,bo przychodnia jest niedaleko :-D
jestem ciekawa jak Hania zareaguje jak zobaczy swojego braciszka :ico_haha_01:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

15 paź 2010, 11:43

jestem ciekawa jak Hania zareaguje jak zobaczy swojego braciszka :ico_haha_01:

skad te przekoanie co do plci? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 paź 2010, 11:47

skad te przekoanie co do plci? :ico_oczko:
wiesz,sama nie wiem
tak po prostu czuję,że synek będzie :ico_oczko:
Hania też mówi,że w brzuszku jest braciszek :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

15 paź 2010, 11:55

jeszcze pare tygodni i lekarz potwierdzi. A zmienilas zdanie co do tego ze nie chcesz wiedziec co bedzie?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 paź 2010, 12:02

no tak jeszcze kilka tygodni,może juz za miesiąc poznamy płeć :-D
wolałabym nie wiedzieć do końca co będzie,ale mąż będzie chciał wiedzieć bo już mi to zapowiedział,to by nie wytrzymał do porodu żeby mi nie powiedzieć,więc i tak bym się wcześniej dowiedziała :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

15 paź 2010, 12:06

ja tez nie chce wiedziec ale R za kazdym razem idzie ze mna do lekarza zeby przypadkiem nie przegapic bo on koniecznie musi wiedziec. Juz sobie postanowilam ze nich najwyzej jemu lekarz powie skoro mu tak zalezy. Tylko ze u nas wygladalo by to tak ze mi nie powie bo umie trzymac jezyk za zebami a ja bym pewnie stekala mu za uszami zeby mi jednak powiedzial. I bedzie to dla mnie meczarnia bo on na bank pary nie pusci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 paź 2010, 12:10

patrycja_g to masz wytrwałego męża :ico_brawa_01: mój to po paru dniach by mi powiedział :ico_haha_01:
z Hanią nie chcieliśmy na początku wiedzieć,ale czuliśmy że będzie córka,jednak właściwie do końca mieliśmy niespodziankę :ico_haha_01: 1 usg-córka , 2 us-syn, 3 usg-nie pokazało i do końca nie było wiadomo co się jednak urodzi :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 paź 2010, 12:26

aniawlkp86, to ty tez jestes taka po terminowa :-D ja tez urodziłam pierwsze po terminie, miało byc w pazdzierniku a było w listopadzie :-D
Wiec ciekawe jak teraz bedzie.

Co do płci to ja chce wiedziec ale ciagle mysle ze to bedzie dziwczynka, nie wiem czemu jakos tak jak mysle o tym dziecku to jak o dziewczynce, z Filipkiem to od poczatku wiedzialam ze bedzie chlopak i byl :-)
Ale tez roznie gadali na usg 3d ze chlopak, moj lekarz ze chyba dziewczynka, a w szpitalu przed porodem ze nie chce pokazac i nie widac co bedzie :-)

patrycja_g, no to bedziemy czekac z niecierpliwoscia na dobre wiesci od lekarza :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

15 paź 2010, 12:35

ja mowic o tym co sie czuje i jak o tym dziecku mysli to ja mam wrazenie ze chlopak, chociaz zawsze nastawialam sie na dziewczynke a w mojej rodzinie chlopcy sie nie rodza.
Co ma byc to bedzie byle bylo zdorwe, ale jesli wierzyc tym przeczuciom no to chlopak jak nic :ico_oczko:

wiola85, jak tylko wroce od lekarza to zaraz napisze co i jak chocby to znow 23 miala byc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 paź 2010, 12:49

Ale tez roznie gadali na usg 3d ze chlopak, moj lekarz ze chyba dziewczynka, a w szpitalu przed porodem ze nie chce pokazac i nie widac co bedzie :-)
to tak podobnie miałyśmy,tak i z przeczuciami jak z porodem po terminie :-D :-D sporo nas łączy :ico_haha_01:
a w mojej rodzinie chlopcy sie nie rodza.
ale tu nie ma reguły :-D u mojego męża dzieci to same chłopaki a co się okazało on zrobił córkę :ico_brawa_01: no jeszcze siostra jego urodziła przed nami córkę ale to facet dzieli plemniczkami na płeć :-D :-D i są 2 dziewczynki w jego rodzinie :ico_brawa_01:
więc jak czujesz,że chłopak to i tak może być :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość