Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

14 gru 2008, 19:38

cześć dziwczyny ja tylko na chwilke mam urwanie głowy w domu Kamilek od piatku ma cały czas goraczke od 38-40 stopni masakra :ico_chory: :ico_szoking:
W soboterano miała właśnie 40 stopni aż pojechaliśmy na pogotowie nie ma ani kataru ani kaszlu lekarka powiedziała ze to od żębów wychodzą mu naraz 3 i 4 szok :ico_szoking: jest tak marudny senny osowiałay cały czas na rekach by był preparaty na zbicie goraczki zbytnio nie działaja :ico_placzek: jak zejdzie mu to max do 37,6 Naj lepiej to by siedziała u mnie narekach opatulony kocykiem i sie tulił wczoraj po południ to tak zasnoł i trzymałam go tak na rekach przez 2h bo jak chciałam choc by do wózka go odłączyc to był płacz :ico_olaboga: Juz nie wiem co robic teraz mąż z nim siedzi też na rekach. A w nocy to się budzi co chwilke płacze kopie sie chodze na pół przytomna dzis to małao nie dostałam zawału w nocy tak był rozpalony a w dodatku dostał takie drgawki ze sie cały trząsł :ico_placzek: wpadłam w panike i zaczełam płakać nie mogłam sie uspokoic owinełam go w koc przykryłam jeszczegruba kołdra on sie tak wtulił we mnie i zasnoł a mi łzy same ciekły i sie modliłam chyba przezcałą noc . W życiu nic takiego nie przezyłam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 gru 2008, 19:56

biedny Kamilek

Assik moja siostrzenica jak miala taka wysoka goraczke i przyjechalo do niej pogotowie to pierwsze co miala siostra zrobic to otworzyc okno i najlepiej wlasnie poodkrywac robic zimne oklady lub nawet zimna kapiel tylko nie wiem czy takie maluchy tez

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

14 gru 2008, 20:03

No właśnie tez słyszała okna to otwieram spi w nocy tylko w body i nie przykryty oczywiście jak sie nie telepie
a zimnych okładów nie da sobie zrobic płacze :ico_placzek:

iwona83, sory ja odpusciłam diete bo w zasadzie od piatku to jadłam co sie dało naszybko nie miałm czasu pichcic przy małym
ok uciekam bo mały znowu zaczyna koncert
zajrze jutro pa jak dam rade

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 gru 2008, 21:16

Asikk pisze:sory ja odpusciłam diete bo w zasadzie od piatku to jadłam co sie dało naszybko nie miałm czasu pichcic przy małym



no to zostalam sama ale rozumiem

Majka juz spi kolejny dzien zasypiania samej w pokoju bez placzu w czasie 10minut ciekawa jestem jaka noc czy tak jak wczoraj z przerwa 3h

[ Dodano: 2008-12-14, 20:22 ]
ogladalam dzisiaj pogode w hiszpanii i mamy miec sloneczko w dzien 16stopni ale w nocy nawet do 2 ma spasc a tutaj nie ma centralnego jak w polsce

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 gru 2008, 22:12

Biedne te Wasze maluchy, niech szybciutko zdrowieją, Asikk, ja też Uli kładłam zimne okłady na główkę, mocno wykręconą zimną pieluchę i to pomagało.

Uleńka już śpi, ja też zaraz się kładę, jutro rano do Polanicy z tatą jadę na jeden dzień, bo listonosz ma przesyłkę przynieść :-) Muszę pozabierać świąteczne rzeczy, jak choinka, bombki i lampki :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 gru 2008, 23:02

Czesc wam a moje pociechy spia Amelka mnie tak wykonczyla ze az mi nerwy puscily poczaslam nia i teraz mi przykro bo co ona temu winna ze jest chora i marudna.Asikk, amelce tez idzie 3 i 4 a ta 4 na dole to z jednej strony co juz ma to az krew jej leciala.Jutro ide z nia do lekarza i nie wiem niech jakies antybiotyk albo wiem ze boli ale skuteczne zastrzyki bo przeciez ona jeszcze zapalenia pluc dostanie bo nic jej nie przechodzi tylko tyle ze w nocy tak nie kaszle mocno.

[ Dodano: 2008-12-14, 22:05 ]
Ogladam zdjecie i moja Julka 4 dni przed roczkiem to tak ladnie siedzi na takim malym krzeselku grubsza od Amelki i wloskow wiecej bo ma spiete a na dole loczki a Amelka chudzinka mala ale za to zywsza

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 gru 2008, 23:41

Cześć dziewczyny.

Asikk ja też się martwiłam bardzo gdy Gabriel miał trzydniówkę i bardzo wysoką gorączkę- w nocy budził się taki lejący przez ręce, a na dodatek byłam sama, bo Kuba w Krakowie... ale z tymi drgawkami to okropieństwo, bardzo Ci współczuję takich przeżyć, ja gdzieś czytałam, że gdy dziecko ma drgawki przy gorączce to trzeba je unieruchomić i wezwać pogotowie :ico_noniewiem:

Kuba wyszedł do kolegów, ja obejrzałam gotowe na wszystko... kurde mam 5 czy 6 odcinków "w plecy " a coś się długo pobierają i dopiero pierwszy obejrzałam,
popłakałam się 2 razy... Danniele urodziła w tym odcinku i ten moment jak Brie pyta czy chce potrzymać synka, a ona kręci głową, a za chwile kiwa i tak energicznie wyrzuca ręce, żeby go wziąć i w ogóle... cała ta scena, ehh, no a później jak Lynette dowiaduje się, że pokonała raka, wychodzi na ogród taka szczęśliwa wyciąga ręce do nieba i nagle widzi tego oposa, którego zabiła uosabiając go ze swoją chorobą i jak siada na trawniku, mówi przepraszam i zaczyna beczeć :ico_placzek: no w każdym razie był to bardzo wzruszający odcinek... :ico_oczko:

Nie wydaje mi się, żebym wróciła na studia... czemu? a no temu, że nie wyobrażam sobie jak mogłabym pozbawiać własne dziecko swojej matczynej opieki, po to, żeby spełniać swoje zachcianki-bo co ja sobie z tym dyplomem zrobię... może gdy podrośnie i zacznie chodzić do szkoły, widywać z kolegami i nie będę mu już tak niezbędna 24h na dobę... ale nie wiem czy wówczas będę miała wystarczającą motywację i chęci...
A psychicznie czasami wysiadam przez Kubę-jak mamy taki dzień, że sobie zasuwamy co chwilę jakieś złośliwe odzywki i się złościmy, jeszcze On mnie zagania do jakichś prac, to w końcu wymiękam i sobie myślę "po co mi to wszystko, jak beztrosko bym sobie teraz mogła żyć..."

ide się myć i spać, bo na Kube i tak się pewnie nie doczekam

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

14 gru 2008, 23:49

Cześć...
Ale dużo napisałyście...
Nie miałam wcześniej czasu zajrzeć...w nocy się uczyłam...zaspałam na egzamin, ale spóźniłam się tylko 3 minuty więc luzik...no i dwie czwóreczki wpadły :-D
Ale oblała jedną laskę :ico_placzek:
W sobotę mam egzamin z angielskiego...muszę się nauczyć 60 odpowiedzi na pytania :ico_placzek: znowu będzie ciężka noc...
Ale jeszcze tylko w sumie dwa egzaminy i semestr będzie zaliczony :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-12-15, 00:25 ]
A i zapomniałam wam napisać - Krystuś zaczął chodzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tzn. czasem robił po 3-5 kroczków sam, ale tylko czasem jak miał ochotę...
A dzisiaj to normalnie przeszedł jakieś 10 kroczków usiadł, wstał i znowu 10 kroczków...i tak prawie cały dzień :ico_haha_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 gru 2008, 07:13

Witam stawiamy kawusie i :ico_tort: :ico_kawa: na 11 miesiac.Noc srednia Amelka od 3 do 5 kaszlla ja ubieram sie i fru do pracy a wy laseczki w tym czasie sobie spicie ale wam tego zazdroszcze pa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 gru 2008, 09:54

Witam sie i ja

Sto miesiecy mojej chrzesnicy :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Brawa dla Krystianka za chodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas noc ok dwie pobudki w tym jedna z wstawaniem i patrzeniem przez okno a rano wstalysmy po 8

na 11 jedziemy do pediatry juz sie tego boje bo jak oni ja zmierza i zwaza jak ona sie tak boi

Mariola dzieki za kawe musze sobie wlasnie zrobic jeszcze z pieskiem musze isc

uciekam juz bo sie lista przebojow konczy i Majka bedzie chciala wyjsc z krzeselka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość