Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 sty 2008, 12:43

Maggie, wybierasz się do pracy? Super!
iwonap, biedulko, zdrowiej szybciutko. Weż jakieś wapno, witaminkę C...
Ja też oczywiście jestem za tym, by Kristi dała którejś z nas ten numer na PW.
Basia, a jak Asiunia ze spankiem teraz?
A moja Pyza wrzuca mi wszystkie zabawki do zlewu w kuchni i mówi, że są "buuu"- brudne. Trochę je opłukam wodą i za chwilę znowu lądują w zlewie :ico_haha_01: . I pospała mi do 10:15. Ale to pewnie przez pogodę, jakoś tak ciemno i ponuro u nas.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 sty 2008, 13:45

Maggie pisze:A zapomniałam Wam wczoraj napisać że w czwartek mam rozmowę kwalifikacyjną...


Trzymam kciuki!

Iwonka, Zdrowka i szybkiego pozbycia sie katarku! Zazyj cos! :ico_buziaczki_big:


Mama_Kingi pisze:Basia, a jak Asiunia ze spankiem teraz?


A dziekuje Aniu, juz troche lepiej, wierci sie dalej ale juz znacznie mniej, np. dzisiaj wstawalam do niej tylko 3 razu w nocy, bo cos poplakiwala, ale za chwilke przestala.
Moze jej juz te zabki wyszly... :ico_noniewiem: Chociaz wczoraj patrzylam i nic nie udalo mi sie zobaczyc... A i moze przyzwyczaila sie juz do nasego "nowego zycia" i to tez pewnie wplynelo na to, ze jest spokojniejsza.... :ico_noniewiem:


U nas tez sypia caly czas i to deszcze ze sniegiem, nawet nie ma jak na spacer wyjsc....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 sty 2008, 15:36

Dzien dobry
U nas nocka jak zawsze.. Do malej wstanelam raz i spala dalej ale tylko do 5 30 sama normalnie przyszla do naszej sypialni i ja dalam malutka do nas do srodeczka i tak spalismy sobie do 9 15 :ico_oczko: maz poszedl do pracki a ja dalej do spania :ico_brawa_01: Pozatym to u nas pogoda ok,jest slonecznie ale mrozno jakos.. a na spacer nie pojde z Nicolinka moja dzisiaj bo mala zaczyna kaszlec.. katarku ma juz mniej ale kaszel sie pojawil i jak sie moje dziecie obudzi to dam jej syropek i moze pomoze jej boze skad sie to bierze.. :ico_olaboga:
I dzisiaj juz zdazylam okna umyc :ico_wstydzioch: :-D bo mnie tak jakos denerwowaly.. byly takie przybrudzone a chce jak sie malutki Marcusek urodzi zeby bylo czysto wszedzie :ico_oczko:
Takze z Nicolinka kurujemy sie bo mnie mala tez zarazila tym katarem.. i teraz tylko chodze i smarkam.. :ico_noniewiem: ale przejdzie mi :ico_oczko: No i moje dziecko juz sobie pospaloo.. :ico_szoking: Moze spala z 20 minut.. to szok jest ..
A wiec za duzo nie napisze.. :ico_noniewiem:

Barbara pisze:Maggie napisał/a:
A zapomniałam Wam wczoraj napisać że w czwartek mam rozmowę kwalifikacyjną...


Ja tez gratuluje ci i powodzenia zycze :ico_oczko:

Kochane ja nie jestem glupia i bym przeciez nie podala mojego numeru komorkowwego tutaj tak otwarcie na forum.. i to mile ze tak sie martwicie i ja wybiore sobie ktoras z was i podam moj numer komorkowy i bedziemy w kontakcie a ja moge juz ze szpitala napisac do ktorejs z was smska :ico_oczko:
Milego dnia ja spadam bo Nicole nie spi juz.. biedasinka meczy ja katar i kaszel i juz marudna jest.. :ico_placzek: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 sty 2008, 16:03

A zapomniałam Wam wczoraj napisać że w czwartek mam rozmowę kwalifikacyjną...
_________________


Zycze powodzenia Maggie i trzymam kciuki :-)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 sty 2008, 16:48

Kristi pisze:Nicole nie spi juz.. biedasinka meczy ja katar i kaszel i juz marudna jest.. :ico_placzek: :ico_noniewiem:


ucaluj ja od nas bardzo... :ico_buziaczki_big:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

29 sty 2008, 17:13

witajcie :ico_haha_02:

Maggie pisze:A zapomniałam Wam wczoraj napisać że w czwartek mam rozmowę kwalifikacyjną...
trzymam kciuki za Ciebie !

Kristi ...
Kristi pisze: podam moj numer komorkowy i bedziemy w kontakcie a ja moge juz ze szpitala napisac do ktorejs z was smska
to juz lada chwila :ico_brawa_01: jak ten czas leci ... super pomysl, bedziemy mogly cieszyc sie razem z Toba i myslami wspierac cie; na pewno wszystko bedzie w porzadku :one:

justyna25 pisze:ojej jaka wspaniała wiadomość Diem wielkie wielki gratulacje
dziekuje justnko :ico_oczko: dodam,ze ogladalam zdjecia z cudacznymi minkamu Adusi ... super dziewuszka , taka smieszka ... bo moj kawaler taaaki powazny,ze ho ho ... :-D

iwonka ... duzo zdrowka !!! polecam mleko+ miod+czosnek+ maslo ... na mnie zawsze dziala :ico_haha_02:

co do spania .... to Kourosh ostatnio buzdzi sie w nocy i chce troche pogadac albo pojsc do kuchni ( na co sie nie zgadzam) , albo po prostu napic sie soku lub zjesc banana ( wola : banana cie ) ...

Maggie ... juz wyczekuje listu ze szpitala z data pierwszego USG , ktore tutaj najczesciej wykonywane jest w 13 tyg. jak wiesz ... lekarz wyslal juz email do spzitala , w ktorym rodzilam; powiedzial, ze '''oni odczytaja moje wyniki krwi i dane , a propos ostatniej @ itp. i zadecyduja ''kiedy'' ... juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze swoja kruszynke ... zdrowa ( dziewuszke hihihiiihihih)

[ Dodano: 2008-01-29, 16:15 ]
na pewno zauwazylyscie , ze po raz pierwszy podcielismy wlosu naszemu bablowi ... moja mama mowi,ze na pazia :ico_haha_01: , ale dzis cos mnie napadlo i znowu je gdzieniegdzie podcielam i chyba cos sknocilam ( przepraszam za wyrazenie) :ico_wstydzioch: :ico_puknij: ... a moj D nawet nie zauwazyl :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-29, 16:18 ]
zaraz zabiore sie za suwaczek ciazowy, sek w tym,ze moj lekarz- gapa zapomnial formuly , na ktora oblicza sie date porodu ( skorzystam,z kalkulatora ze strony angielskiej) ... tak, doktor przeprosil mnie i powiedzial,ze '' o ile sie nie myli, to juz 9 tydz. ) :ico_puknij:

sprawdzalam na wlasna reke, uzywajac kalkulatora, ktory w przypadku pierwszej ciazy byl bezbledny ... i farciarz- gapa- lekarz nie pomylil sie :-D


tym razem ja referacik naskrobalam :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 sty 2008, 17:30

Hej ho dziewczzynki
Kristi my wiemy że oczywiście bez naszego przypominania wysłałabyś na PW, także spoko :one:
A my własnie wrócilismy z przedszkola, dzisiaj było póżniej, dowiedziałam się że w pobliskim miasteczku własnie otworzyli pub polski...nio trzeba się tam wybrać...
diem trzymamy kciuki żeby scanik był jak najprędzej....a bedziecie chcieli znać płeć maluszka??? czy poczeklacie na niespodziankę...

A my zaczynamy staranka gdzieś tak w maju... :-D
diem fryzurka Kourosha jest bardzo fajna
Kristi zdróweczka dla Nicolci...

Ciekawe jak tam wypadzik Izy
Barbara pisze:moze przyzwyczaila sie juz do nasego "nowego zycia" i to tez pewnie wplynelo na to, ze jest spokojniejsza....

miejmy nadzieję że tak...ucałowani dla Asieńki

[ Dodano: 2008-01-29, 16:31 ]
dziewczynki powklejajcie jakieś foteczki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 sty 2008, 17:56

Maggie pisze:Ciekawe jak tam wypadzik Izy


zagladałam na blogaska - już wróciła .....

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 sty 2008, 19:06

Tak, Iza wróciła, ale dopadło ją w górach choróbsko :ico_placzek: . Biedulka, nie nacieszyła się za mocno wyjazdem. I pogoda nie była wcale zimowa :ico_olaboga:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

29 sty 2008, 19:58

Aginka ... czy mozesz przypomniec mi adres bloga ... izy :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-01-29, 19:00 ]
czy ktos tu prosil o wklejanie fotek??? :027: juz sie robi

to my na spacerku kilka dni temu
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-29, 19:08 ]
Obrazek
i moj marzyciel
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-29, 19:10 ]
i Kourosh robi orla w noc sylwestrowa ... tylko sniegu brak :-D
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-29, 19:10 ]
jesli juz nie zajrze to ... dobrej nocy Babosy kochane!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość