Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

29 sty 2008, 20:34

diem swietne foty...kurosh to taki przystojniacha ze ja bym uwazala....hihi na male dziewczynki :ico_haha_01:
maggie super ze idziesz na rozmowe gratuluje i juz trzymam kciuki...
mi tez sie marzy powrot do pracy ....musz znalezc cos ciekawego...kasa by sie przydala a ja tez bym troszke odzyla maly mialby wiecej konyaktu z dziecmi ...mysle ze wszusycu bysmy byli szczesliwsi i zadowoleni...
basienko pewnie masz racje asienka musi sie przyzwyczaic do nowej sutuacji ....a tak mna marginesie podziwiam cie i gratuluje wytrwalosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jetses naprawde silna babka .tylko brac z ciebie przyklad... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 sty 2008, 21:23

http://smyki.pl/domeny/dzidzi.pl/mateuszek/index.php - mam nadzieje ze Iza się nie obrazi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 sty 2008, 21:31

iwonap pisze:basienko pewnie masz racje asienka musi sie przyzwyczaic do nowej sutuacji ....a tak mna marginesie podziwiam cie i gratuluje wytrwalosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jetses naprawde silna babka .tylko brac z ciebie przyklad... :ico_oczko:


Iwonko, wiesz mi nie jest mi latwo, ale bardzo pomagaja mi rodzice i Asiula jest bardzo dzielna, czasami wydaje mi sie, ze ona wszystko rozumie... Wiecie ze ani razu nie powiedziala slowa 'tata'! No raz jak myslala ze to jego zdjecia byla w komputerze (a to byl podobny z wygladu), nie wiedzialam co powiedziec, zapyatlam jej: "to nie tata. Asiu a gdzie jest tatus?" a Asia na to: "kaka" (czytaj: "w Krakowie") i bardzo mocno sie do mnie prztutlila dala buzi i powiedziala "tak, dyży" (czytaj: "tak dużo / bardzo cie kocham"), dziewczyny az sie poplakalam!

diem, sliczne zdjecia! Bardzo ladnie Kurosh wyglada w tych wloskach :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-29, 20:42 ]
To teraz ja powklejam zdjecia Asi :-) :

Asia czyta miiowi :-) :
Obrazek

Asia sprawdza czy kaloryfer jest cieply :-)
Obrazek

Asia i jejzabawki, a ta lalka, to jest jeszcze moje, dostalam ja jak mialam 6lat :-)
Obrazek

no i ostatnie:
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-29, 20:47 ]
Asia mi wlsnie zasnela, wiec mam czas dla siebie, a tatus kupil mi piwko :ico_szoking: :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 sty 2008, 22:55

I jestem :ico_oczko:
Moja Nicolinka juz sobie zasnela.. Dzisiaj spala w ciagu dnia moze z 20 minut :ico_szoking: i wcale nie byla az taka marudna.. tylko na poczatku jak wstanela a tak to byla taka jak zawsze..widac nie potrzebowala spanka :ico_noniewiem: w kazdym razie teraz wieczorkiem usnela szybko.. ja cos mam z cierpliwoscia .. mi jej brakuje normalnie.. ja siebie nie poznaje i mi glupio .. niewiem czy to dlatego ze w ciazy jestem?? Niewiem co sie dzieje ale cierpliwosci mam malo.. :ico_szoking: :ico_placzek:
Pozatym bylismy dzisiaj na zakupach i tak jakos szybko zlecial dzionek..
Mala juz mniej ma katarku i az tak strasznie nie kaszle.. czyli syropek pomaga.. a jutro mamy nasze zajecia i niewiem czy pojdziemy.. zobacze jak sie mala bedzie czula i czy sie obudzi tak do 8 30 :ico_oczko:
Milej nocki wam zycze ide do spanka paa :ico_spanko: dobranoc

Diem super foteczki i jak wydoroslal Kourosh :ico_brawa_01:

Basia piekne foteczki Asi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-29, 21:57 ]
I jeszcze dla Asienki z okazjii 1 roczku i 8 miesiecy wszystkiego co najlepsze i najmilsze :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: i najpiekniesze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 sty 2008, 23:06

Kristi, jesli chodzi o cierpliwosc, to nie tylko Ty tak masz, ja naprawde naleze do osob cierpliwych a jakos ostatnio nie mam za grosc cierpliwoci.... :ico_noniewiem:

Kristi pisze:Mala juz mniej ma katarku i az tak strasznie nie kaszle.. czyli syropek pomaga..


To super! i oby jutro bylo juz calkiem dobrze!


Kristi, dziekuje za zyczonka w imieniu Asi :-)


Dobrej nocki dziewczynki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 sty 2008, 23:46

Barbara, podoba mi się pierwsze zdjęcie Asi... jak czyta misiowi ... hi hi hi ... Malinka w takiej sytuacji "dłubałaby"paluchem przy gniazdku elektrycznym .... boska jest asia ... no i spełnienia marzeń dla malutkiej z okazji mini urodzinek :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-01-29, 23:01 ]
diem, zdjęcie pt. "mój marzyciel" - rozwala mnie na łopatki .... jakie Kourosh ma piękne oczka .... Obrazek taki aniołek

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

30 sty 2008, 00:24

Witajcie nocną porą :)
Super foteczki Kourosha i Asi :ico_haha_01:
Sto lat dla naszej Asiuni!!! :ico_tort:
Moja Pyza śpi, chociaż co jakiś czas budzi się z płaczem albo płacze przez sen... To chyba przez te ząbki... I dzisiaj tak często robiła kupkę- chyba z 5 razy. Dupal aż ma czerwony- mimo tego, że pampers zmieniany był niemal natychmiast. Tez zwalam to na ząbkowanie, ale może też być od cytrusów. Ostatnio je ze mną ogromne ilości mandarynek. Może jakieś uczulenie? Kurcze, ta kupka taka "luźna". Przepraszam za dosłowność :ico_wstydzioch:

Dziewczyny, mam numer Kristi i w razie wiadomości od Niej, będziecie na bieżąco!

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

30 sty 2008, 10:03

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla wszystkich jaka ktora chce:) dzis spelniam marzenia hihi
moj marcin dzis wychodzi wieczorem ze swoim najlepszym kumplem ...juz jetsem chora jak sobie pomysle ....nie toleruje go ..nie mam zaufania do niego ...co on wyprawia tej swojej zonei :ico_zly: a ona go jeszcze tlumaczy ze wszystkiego.....marcin strasznie sie zmienia w jego towarzystwie ...ale wie ze ja nie jestem taka jak ona i nie bede tolerowala glupich zachowan i nie wybaczam....ale i tak sie boje nie lubie poprosu zawsze sie boje jak oni maja gdzies razem isc.....moze gdybym nie wiedziala jakie on ma zagrania i jak oklamuje zone myslalabym inaczej ....ale nie umiem...no coz zobaczymy wiem ze justro beda fochy z mojej strony nawet jesli bym tego nie chcia...ale musze sie postarac i zaakceptowac tego goscia....
ok zaraz maly zje sniadanko i ruszamy na krotjki spacer :ico_oczko: milego dnia baboski

[ Dodano: 2008-01-30, 09:05 ]
wszystkiego naj naj dla asiuni..... :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: spelnienia marzen i zdrowka przedewszystkim i szczesliwej mamusi :-D
aniu mysle ze faktycznie ta kupka moze byc od zabkow ...dzieci roznie przechodza....zobaczysz nawet sie nie obejrzysz jak wszystko wroci do normy zdrowka kinguni:)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

30 sty 2008, 10:28

Ja tylko przeszlam sie przywitac, bo Asia mi szaleje, i musze na nia patrzec :-)

Iwonko, Aginko, Aniu, bardzo dziekuje za zyczenia w imieniu Asi :-)

iwonap pisze::ico_kawa: dla wszystkich


Ja poprosze :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-01-30, 09:53 ]
iwonap pisze:moj marcin dzis wychodzi wieczorem ze swoim najlepszym kumplem ..


Iwonko, nie wiem co Ci napisac... Po czesci Cie rozumiem, ale ja mialam zupelnie inna sytuacje od Twojej....

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

30 sty 2008, 12:06

Witajcie Baboski
Iwonko, rozumiem Twoje obawy o Marcina... Skoro znasz zagrywki jego kumpla... A ja czasami się dziwię swojemu Grześkowi, że nigdzie nie wychodzi z kolegami. Chociaż nie mam pojęcia, jak bym się później zachowywała. Też bym się pewnie bała...

Moja Pyza dzisiaj wstala po 8, zaraz biorę się za robienie ciasta na faworki- dzisiaj idziemy do znajomych. Muszę też zrobić obiadek dla dziadka i umówiłam się z siostrą, że zabierzemy nasze dziewczynki do ricolandu (do basenów z piłeczkami). Niech się kobietki wyszaleją :ico_haha_01:
Ja mam straszny problem z komputerem a mój kolega- fachowiec od komputerów idzie do nas już ponad tydzień, aby naprawić :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: . Ale on jest taki niesłowny strasznie, że chyba zawieziemy kompa do serwisu.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość