Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 lip 2007, 16:38

hej dziewczyny :-D juz jestem

LEONIDKO GRATULUJE DORODNEJ CORY!!!!! CZEKAMY NA FOTKI!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zaliczylam znow szybki i dlugi spacer.... ale nie ludze sie, ze to pomoze wyjsc maluszkowi hihi
u poloznej ok... bo niby co ma byc??? hihi juz nie mam wiecej wizyt w przychodni :ico_olaboga: jak do tygodnia nie urodze to w nast wtorek wieczorem mam sie zglosci do szpitala na wywolanie.. takze w nast srode bąbęlek powinien byc juz z nami... jakos watpie zeby cos mialo do tego czasu samo wydarzyc hehe :ico_noniewiem:

a zakupki ? :( nic ciekawego nie znalazlam... wiec niepocieszona wrocilam do domu.. ale co tam hihi :-D jeszzce nadrobie hihi

kurcze u nas ciagle jakies ataki, bomby itd.. moja mama ma przyleciec w sobote... pewnie niezle panikuje :ico_olaboga: :ico_olaboga:
dzis rano obudzil mnie telefon od kumpeli.. hihi :ico_oczko: snilo sie ze urodzilam dziewczynke.. hihi :ico_szoking: imyslala ze juz jestem mamcia hihi :ico_oczko:
poza tym jestem niewyspana. :ico_spanko: .. poszlam spac o 3 a o 9 juz pobudka na spotkanie z polozna... to zdecydowanie za malo snu jak dla mnie :ico_olaboga:

jasnie sliczne fotki malutkiej strojnisi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

karla na kiedy mialas termin??? :ico_noniewiem:

co do tej diety matek karmiacych.. :ico_olaboga: . jesli malemu krzysiowi julie nic nie jest po tych owocach pestkowych to mimo wszystko powinna ich unikac?? :ico_olaboga:
ja bym chyba jadla, bo przeciez niektore niemowlaki toleruja odstepstwa... :ico_noniewiem:

a o brokulach slyszalam ze sa zakazane. :ico_placzek: . ale tak bym chciala by moj maluch pozwolil mi na nie. :ico_wstydzioch: .. bo uwielbiam... :ico_brawa_01: dzis bede wcinac.. :ico_brawa_01: . bo boje sie, ze juz n ie zdarze hihi :ico_brawa_01:

ULA witaj :ico_brawa_01: sliczny synek!!!! zagladaj tu do nas... :ico_brawa_01: . ja rowniez pisze z twoimi lipcowkami z racji przeterminowania hihi :ico_noniewiem: swietna ksiazka... :ico_brawa_01: . juz ja przeczytalam hihi :ico_brawa_01: ale brak mi maluszka i praktyki.... :ico_noniewiem: jak sie pojawi bede musiala jeszcze raz ja przestudiowac hihi :-D i cena super :ico_szoking: ja zaplacilam w ksiegarni 3razy drozej :ico_szoking:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 lip 2007, 16:43

Hehe Ula a ja jestem na tej samej liście kupujących książeczkę... czekam właśnie na dostawę.
Fajnie, że wpadłaś. Na początku pisałaś z nami, a później do lipcówek Cię wywiało. Ale oliwa sprwiedliwa hehe.

Avisek dziękuję za słowa otuchy, to dużo dla mnie znaczy. Może jakoś będzie dobrze.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 lip 2007, 16:44

Witam Kamilko ja mam tak samo czasami jak mnie zlapie jakas zla passa to tak samo mysle jak ty....moj Marcinek ma zoltawe kupki o normalnej konsystencji krostek nie ma czasami potowka mu sie zrobi glowke tez ma czysta Kamilkio jak bylas u lekarki i mowila ze ok to chyba tak jest ale wiem jak to jest martwimy sie na zapas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 lip 2007, 16:49

Madziorka ty mnie nawet tak nie strasz, że brokuły zakazane :ico_nienie:
Ja myślę, ze jak maluchowi nic nie jest to można jeść daną rzecz. Po to właśnie testujemy nie? Wydocznie Krzysio Juli ma w nosie co mama zajada i nie jest taki wrażliwy. I super, zazdroszczę. Ja po prostu nie jestem taka odważna, żeby spróbować wielu rzeczy, ale dzisiejsze brokuły mam ndzieję, ze Tomusiowi nie zaszkodzą.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

03 lip 2007, 18:22

Kamilko Misiaku, Ty sie nie dołuj. To hormony sprawiaja ze masz e watpliwosci - a nie to, ze jestes złą mama. No bo skad mamy wszystko wiedziec? Cojesc? Czego nie? Co mowi nasz Maluszek kwękaniem? Po co sie tak kuli? Czygo cos nie boli? Nie denerwuj sie.. Z kazdym dniem jestesmy bardziej doswiadczone, madrzejsze, pelne wiary, ze jednak damy rade... A za jakis czas, to my bedziemy udzielały rad i todo nas beda dzwoniły kolezanki, co oznacza krostka na nosku czy czerwona plamka.. Dziecko musi sie dostroic donas,a my do dziecka.. To tez przeciez długi i mozolnyproces. Wiecej wiary i optymizmu - przeciez damy rade.. bo tunajwazniejsza jest po prostu matczyna Milosc :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

03 lip 2007, 19:28

avisek pisze:jasnie pani - zmien nas - zostaw tylko Laure :-( niestety o drugim imieniu maz zapomnial rejestrujac mala


imię można zmienić przez pół roku BEZ dodatkowych kosztów czy tlumaczeń, wiec możesz chyba też dodać ...

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 lip 2007, 19:49

dokładnie, właśnie hcciałam o tym napisać.
Dominiko na majówkach GosiaA chce wogóle zmienić imię małego. Któraś z dziewczyn pisała, ze ma ulotkę, zajrzyj na Majówki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

03 lip 2007, 20:13

Była dzis u mnie polozna- zoltaczka sie utrzymuje, Mały je slicznie ale niewiadomo czemu narazie nie przybiera.. :ico_noniewiem:
A tak poza tym pytałam o to jedzonko- Pani powiedziała, zeby wprowadzac produkty zawszerano, zeby przez dzien obserwowac Malucha no i zeby w nocy sie nie meczyc.. Mowiła zeby czeresni narazie nie jesc, rzeczy wzdymajacych, ciezkostrawnych i smazonych.. A tak - mozna wszystko z umiarem.. Po polowce brzoskwinki, nektarynki czy morelki - sparzonej.. na sprbowanie, coraz wiecej i wiecej z dnia na dzien, jesli nic nie szkodzi.
Ja dzis sie oszczedzałam jadłospisowo, bo sie wystraszylam po tej nocy - Mały caaaała noc chrumkał, spinal sie, meczyl go bol brzuszka, mial straszne wzdecie.. No i noc nieprzespana.. Dzis oczy na zapalkach.. no i juz jestem madrzejsza, czego mi nie wolno.. :ico_nienie: Zaraz kąpiemy Bąbla, a potem siup do lozeczka... i mam nadzieje ze bedzie spał jak suseł... :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 lip 2007, 20:21

hejka hihi :ico_ciezarowka:
u mnie takie zamieszanie ze hej.. :ico_brawa_01: ale fajnie.. :ico_brawa_01: jestem w swoim zywiole hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
az sie boje, ze z tego wszystkiego przegapie skurcze hihi :-D
wlasnie chlopcy wyszli na poszukiwanie pokoju do wynajecie wiec mam chwile hihi :-D
ale ogolnie smiechawa na maxa bo oni tacy jak my.. :ico_brawa_01: . zianie caly dzien hihih :ico_brawa_01:
adas ma teraz wesolo w pracy hihi
haniu witaj w klubie przeterminowanych!!!! :ico_brawa_01:
tobie przynajmniej zagladaja do szyjki i robia jakies badanie... a ja nie wiem nic... :ico_olaboga:

wszystkie jestescie super mamusie i nie stresowac sie tutaj i nie obwiniac.. :ico_nienie:

za chwile ja bede przechodzic podobne leki, a znajac siebie pewnie beda wzmozone na maxa hihi :ico_olaboga:
kurcze juz za tydzien na pewno beda miala maluszka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale czad!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hihi nie wierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

w szoku jestem ze mozna imie dziecku zmienic????? :ico_szoking: :ico_szoking: nie mialam pojecia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 lip 2007, 20:22

Dziewczyny chcę zapytać o tą połozną.. jak to jest ze przychodzi do domu??? Trzeba jakoś gdzieś to zgłaszać czy jak?? I skąd przychodzi ze szpitala czy z przychodni?? To się kazdej nalezy po porodzie czy jakoś tak na specjalne zamówienie i za dopłatą??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość