Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 lut 2008, 22:59

Autko nie zakupione,w niedziele jedziemy na gielde moze wreszcie sie uda :-D OJ biedny LELUS oby mu sie poprawilo :ico_oczko: K@TK@ nasza kochana dzis byla u gin i jeszcze nie moze sie starac o baby :ico_noniewiem: musza poczekac do maja,i jak Kasia zajdzie w ciaze to bedzie dostawac zaszczyki w brzuch na rozrzedzenie krwi :ico_olaboga: ona kochanienka zniesie wszystko :ico_oczko: oby doczekac sie wreszcie swojego skarbu :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 lut 2008, 00:18

Własnie wróciłam z aerobiku, paaaadam. Ale czuję sie bosko.
Wczoraj byłam na randce z mężem hehe. Ostatnio wciąż mielismy zgrzyty i zakończyło sie rozmową. po tej rozmowie mój mąż zrobił mi niespodziankę. zamówił niańkę dla Tomka i zabrał mnie do kina na "Lejdis". Oglądałyscie? nonono film. Usmiałam się i wreszcie się odprężyłam. Postanowilismy częsiej robic takie wypady sam na sam. Dobrze nam to zrobi.

Dzis jak wspominałam bylismy z Tomciem u mojej ciężarnej koleżanki. Tomus był grzeczny jak zwykle. Ach żeby tak następne dziecko też było takim aniołkiem.

Madziujeśli uważasz, że warto rozmawiać z teściową...rozmawiaj. Cóż mam ci napisać? Wiesz, ze w tej sprawie mam również doświadczenie. Moja teściowa widziała Tomka raz i co ja dopiero mam mu powiedziec jak podrośnie i zapyta o babcie?? Ech...

Edyta koszt wysyłki twojego pokrowca powinien sie zmieścic w 10 zł. nie wiem ile waży, ale na pewno nie więcej.

Lucy jak widzisz prawie każda z nas ma kłopoty z facetem. Nie poddawaj się. Miejmy nadzieje, ze wraz z tym jak dzieciaczki podrosna to i w związkach nam sie poprawi.
Jeśli chodzi o pieniążki to ja nie mogę narzekac. Kasa ogólnie jest wspólna. Obecnie ja nie zarabiam tylko Jarek więc wszystko płacimy z jego. Pieniądze sa na koncie do którego oboje mamy dostep, ale ja płacę rachunki i ja noszę kartę. Mój mąż jest kochany i jak pracowałam to mogłam sobie odkładac całą wypłatę dla siebie. Twierdził, że kobieta powinna mieć cos odłożone bo nigdy nie wiadomo jak sie w życiu ułoży. Oczywiści było tak dlatego, że on nieźle zarabiał, ale jak zabrakło to oczywiście dokładałam sie do życia.

Frydza ale ta twoja pannia jest slicza. A z miesiąca na miesiąc coraz ładniejsza. Taka usmiechneta i oczy ma jak aniołek.
Trzymam kciuki za mężulka oby wreszcie trafił na dobra pracę.

Dominika moje gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Ale radocha co? ja cieszyłam sie jak głupia jak zmieściłam sie w portki po porodzie hehe.

Madziorka Lelek przyzwyczajony do rytuałów, że tatus go kładzie i tyle. A mamusia jest cacy cały dzień.

Wiecie co?Ostatnio moja siostra poznała mnie ze swoją koleżanką w ciąży, również kamilą. I ona mieszka bardzo blisko mnie o czym nie wiedziałam. Wczoraj ją spotkałam na ulicy i tak pogadałyśmy sobie, ze będziemy razem na spacerki smigać a dzic co? Dorota do mnie dzwoni przed chwilą, ze tamta właśnie urodziła chłopca haha. Dwa tygodnie przed terminem. Tak samo jak ja. Ale faza. No to sobie posmigamy szybciej niż myslałyśmy.

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

20 lut 2008, 09:39

Witam z rana u mnie nocka do bani mała przebudziła się o 21:00 i zaczeła płakać nawet na rękach całą nockę prawie przeryczała nie wiem co się dzieje może jest chora , dzięki wam za odpowiedz . Frydzia fajnie będę czymała kciuki za k@tk@ aby się udało .Indigo z kąt ty bieżesz na wszystko siły ja ostatnio wypompowana jestem

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 lut 2008, 10:58

Witam Kochane Obrazek ,u nas nocka moze byc chociaz Wiki zaczela chdzic po łózeczku,lunatykuje czy co??obraca sie siada i spi o co chodzi???MAZ w nowej pracy ciekawe jak mu pojdzie :ico_noniewiem: i czy bedzie zadowolony :ico_oczko: KAMILKO gratuluje randki,ja tez bym chciala,musze cos zagadac mezulkowi,i kolezanka sie rozdwoila to spacerki tuz tuz hihi fajnie :-D EDYTKO wspolczuje nocki,moze faktycznie chora albo zabki??

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

20 lut 2008, 11:05

Witam
Śniadanko zliczone, teraz Tomek powinen zasnąć. zaraz zobaczymy czy chodzi według maminego schematu hehe.

edyta29 pisze:Indigo z kąt ty bieżesz na wszystko siły ja ostatnio wypompowana jestem


Edytko mi właśnie te wyjścia daja siłę na przetrwanie codzienności. Ale ja tak naprawde niewiele robię. Juli , Asiulka to dopiero maja dzień zawalony. Ja to przy nich pryszcz. Ale staram się.
Dziś pod wieczór przychodzi do mnie koleżanka z małą Wiki. Poklachamy :-D jak to Frydza mówi a bąble sie pobawią mam nadzieję.

Edytko współczuje nocki. Mierzyłas temperaturę? Dawałas jej coś przeciwbólowego?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 lut 2008, 11:28

KAMILKO milych klachow hihi Obrazek ,robie zupke grzybowa poki Wiki spi!!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

20 lut 2008, 12:32

hej hej

Edytko współczuje nocki, a codo zupek, ja nie zabielam

Madziorka z ciebie to niezła zakupowiczka :-D :-D

Madziu fajnie że spędzisz trochę czasu z mężulkiem , ja z moim to tylko sie mijam

Kamilko też mi sie marzy taka randka, tym bardziej że znowu pojawiły sie
zgrzyty

Trzymam kciuki za K@tke, na pewno wszytsko dobrze się poukłada

A Emi dziś pobiła rekord, otórz całą noc nie jadł, dopiero o 8 rano dostała kaszkę, owszem przebudziła się w nocy po 3 a potem po 6 ale dałam jej smoka i spała dalej, moja kochana kruszynka, wieczorkiem też sama zasnęła także cieszę sie bardzo, bo coraz lepiej śpi a i ja moge sie wyspać

A wczoraj wieczorem to takiego kupala walnęła w zwykłą pieluchę że nic tylko pod kran musiałam ją wsadzić, no poprostu upaprana od pasa do kostek, Ale przynajmniej sie wykupkała i nic jej w nocy nie męczyło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-20, 15:01 ]
co tu takie pustki???????????
mam chwile luzu w pracy, weszłam żeby poczytać a tu ani jednego posta :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ale ja to najczęściej mam takiego pecha, jak mam czas na klikanie to pustki a jak mi tego czasu brakuje to mam max duzo postów do nadrobienia bo watek "kwitnie"
no cóż bywa

w lutym kończy mi się umowa próbna, szef już mi powiedział że jeśli chce z nimi nadal pracować to on jest za, da mi umowe na pół roku, mam mu tylko powiedzieć ile chce zarabiać, bo on by nie chciał żebym np przez jakieś głupie 100zł odeszła do lepiej płatnej pracy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: spoko co nie? wszystkim życze takiego szefa. Praca ma swoje minusy ale obólnie jest spoko :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 lut 2008, 16:17

:-D Wiki spi a ja zaraz Obrazek ,mezulek dzwonil z pracy jest ok,musi wejsc w tryb ale ogolnie byl zadowolony dostal firmowa koszulke i bluze,a ta praca to na dziale elektrycznym w wielkimmmmmmmmmmmmm sklepie,faktycznie straszne pustki :ico_noniewiem: ASIULKA super ze nocka przespana,i gratuluje szefa widac w pozadku facet,to powiedz ile chcesz zarabiac abys byla zadowolona :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

20 lut 2008, 16:37

Frydza musze tą kwestię obgadać z mężem, ale ja nie jestem bardzo wymagająca, byle na waciki wystarczyło i zostało coś na pizze :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-02-20, 15:37 ]
no i zycze Frydza twojemu mężowi zadowolenia z pracy

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

20 lut 2008, 17:13

dziewczynki jak mierzycie temp. ja do dupci daję i wyszło mi 37,6 jak tak się mierzy to coś tam czeba odiąć ale nie pamiętam mierzy któraś tak temperaturkę ?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość