Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 gru 2008, 20:31

Cześć dziewczynki :-)
My byłyśmy dzisiaj w Polanicy, było cieplej niż we Wrocku, ładnie świeciło słonko i było 9 stopni :-) Wyjazd z przygodą, wyjechaliśmy rano o 9:30, żeby wcześnie zajechać i wcześniej wyjechać, a jak byliśmy jakieś 25 km za Wrockiem, zadzwonił Jarek z pytaniem czy wzięłam klucze od domu.... no i nie wzięłam, a miałam zabrać choinkę, bombki i inne rzeczy. Tata podjął decyzję, że zawracamy, a Jarek ma wziąć klucze i do Bielan dojechać, żebyśmy przez całe miasto nie musieli jechać w korkach. No i dojechaliśmy do Polanicy na 12:30, na szczęście miałam telefon do listonosza, bo byśmy na Niego czekali do wieczora :-)
Poszliśmy jeszcze z tata na deptak na gofry, zapakowałam wszystko co miałam zabrać, nazbieraliśmy trochę jabłek i wróciliśmy :-)

Justyna, to Ty daleko jesteś z gotowymi na wszystko, ja jestem już na piątej serii, bardzo lubię ten serial :-) A co do studiów, to myślę, że nie przeszkadzałyby Ci w opiece nad Gabim, On już jest starszy, a Ty miałabyś małą odskocznię od tego wszystkiego, chyba, że tego nie potrzebujesz, to już inna sprawa, ja cieszę się, że chodzę na ten kurs angielskiego, a po nowym roku idę też na fitness. Ja potrzebuję takiego wolnego czasu, od domu, Uli i Jarka.... może nie jestem dobrą matką :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

aniulka8503 pisze:.no i dwie czwóreczki wpadły :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moje gratulacje :-)
aniulka8503 pisze:W sobotę mam egzamin z angielskiego...muszę się nauczyć 60 odpowiedzi na pytania :ico_placzek: znowu będzie ciężka noc...
Ale jeszcze tylko w sumie dwa egzaminy i semestr będzie zaliczony :ico_haha_01:

Dasz radę :-)
aniulka8503 pisze:A i zapomniałam wam napisać - Krystuś zaczął chodzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dużo zdróweczka dla Amelki :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

mz74 pisze:byle do piatku i 2 tygodnie wolnego!!! :-D

Jarek też tyle wolnego ma, cieszę się bardzo, że pobędziemy trochę razem :-)

CleoShe, ja ze spaniem Uli też tak czasem mam jak piszesz, biedny Norbi, niech szybciutko zdrowieje, bo impreza niedługo :-) Na kurs powinnaś iść, widzę po sobie, że te wyjścia dużo mi dają, wracam do domu szczęśliwsza.
CleoShe pisze:Święta jak w domu..........szkoda tylko, że towarzystwo nie będzie tak przyjazne :-/ .

Może nie będzie tak źle, święta zbliżają ludzi :-)
iwona83 pisze:My juz po kontroli Majka wazy 9820 i mierzy 81cm

Kawał kobitki, z tej Twojej córy :-)
CleoShe pisze:Bo to nie tak, że jednego dnia pochodzi a drugiego zapomni. Jak opanował sztukę chodzenia to teraz mu się to bardziej podoba niż raczkowanie.

Dokładnie, Ula już rzadko na kolankach, częściej na nóżkach, już zasuwa całkiem dobrze :-)
Renia0601, przepis brzmi fanfastycznie, na pewno wypróbuję, dzięki :-)
Chciałam się zapytać co Wasze chore maluszki jedzą? Czt tak samo jak mój Norbert kiedy uda mi się wcisnąć mu butelkę z kaszką lub mlekiem? Czy może normalnie obiadki jedzą? Norbi w zasadzie teraz na samym mleku jest :ico_noniewiem:

Ula je wszystko to co my, nie gotuję jej osobno, dzisiaj nawet śledzia kazała sobie dać, czekoladę też już jadła, mandarynki uwielbia :-)
aniulka8503 pisze:A ja też mam pytanko: dajecie kaszkę mleczno-ryżową??? i ile miarek sypiecie na ile wody???
bo ja nie wiem czy czasem nie daję za mało kaszki na ilość wody...

Ja na oko, najczęściej na wieczór, na 300ml wody, daję 3 kopiate łyżki kaszki, a rano mniej wody i więcej kaszki, zeby była gęsta.
Asikk pisze:Za to mamy juz kolejna trujeczke (3) na dole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dzis sie przebiła wiec moze i objawy znikna :ico_puknij:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , oby już było lepiej
aniulka8503 pisze:ja już chcę lato :-D

Też za nim tęsknię :-)
madziarka81 pisze:Na szczęscie Patryk też zaczyna sie rozgadywac. Teraz chodzi i na wszystko pokazuje pytając: cio to?

Ciekawy jest ;-)
Madzia, witaj wogóle, super, że znalazłaś chwilkę dla nas, co do świąt, to u nas jeszcze nic się nie dzieje, przygotowania zacznę za tydzień, jak Jarek będzie w domku :-) Dzisiaj przywiozłam sobie choinkę i cały wystrój :-)

iwona83 pisze:dzisiaj jak gotowalam w kuchni to moje dziecie znalazlo nowa zabawe nie wiem jakim cudem zatargala 8l butle z woda na srodek kuchni i sie gonila w kolko

Hehehe, musiała słodko wyglądać :-)
mialam dodac ze troche juz katar przechodzi przynajmniej juz tak nie leci jak wczesniej

To dobrze :-)

Dobra, lecę szykować kąiel, bo odpowiadam na Wasze posty już od godziny... hehehe
później jeszcze zajrzę.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 gru 2008, 21:08

pinko ale posta nastukalas :ico_haha_01:

majeczka spi a ja mam wolne do rana nie liczac pobudek w nocy

pinko pisze:Kawał kobitki, z tej Twojej córy :-)


oj duza jest juz wszedzie siegnie nawet do duzego stolu :-D a co do wagi to sie jej nie dziwie jak ona caly czas by chciala jesc boje sie ze bedzie za gruba a chcialam dodac ze w ciagu roku Majka urosla rowne 30cm

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 gru 2008, 21:27

Witam Amelka ma zapalenie krtani mamy na wszelki wypadek antybiotyk i mam jej podawac takie krople.Melunia wazy 7300.Brawa dla wszystkich chodzacych juz bobasow no i dziekujemy za zyczenia Amelka juz spi ciekawe jak dlugo pa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 gru 2008, 21:58

iwona83 pisze:pinko ale posta nastukalas :ico_haha_01:

Tak dużo popisałyście :ico_oczko:
mariola pisze:Witam Amelka ma zapalenie krtani

Bidulka, niech szybciutko zdrowieje.

Ula już śpi, wykąpana i najedzona, mam nadzieję, że nockę ładnie prześpi :-)
Ja czekam na Jarka.

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

15 gru 2008, 22:26

pinko pisze:Dasz radę

hehe no muszę...nie mam innego wyjścia :ico_haha_01:
madziarka81 pisze:witam się z Tobą serdecznie, my sie jeszcze nie znamy.

Cześć :-)
To już się znamy :ico_haha_01:
Krystianek już zasnął...dzisiaj przespał pół dnia i od 21.00 już śpi :ico_haha_01:
Pewnie w nocy będie pobudka...
Nauczyłam go zasypiać w łóżeczku...sam zasypia i jest dobrze :ico_haha_01: nawet dużo nie marudzi...wydaje mi się, że szybciej sam zasypia niż jak zasypiał przy mnie na łóżku...
Musi się przyzwyczaić, bo przecież niedługo będzie zasypiał sam w pokoju...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 gru 2008, 22:37

aniulka8503 pisze:Nauczyłam go zasypiać w łóżeczku...

A jak Go uczyłaś? I jak długo to trwało? Ja Ulkę też muszę nauczyć...

Jarek już wrócił, więc się z Wami żegnam już...
Papapa, spokojnej nocki :ico_papa:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 gru 2008, 22:43

pinko pisze:A jak Go uczyłaś? I jak długo to trwało? Ja Ulkę też muszę nauczyć...


moja historie chyba znasz na poczatku musialam z nia siedziec a od tygodnia klade ja poglaskam po glowce i wychodze

jak u nas na poczatku bylo duuuuuuuuuuuzo placzu

ja juz tez uciekam maz z pracy wrocil

zycze spokojnej nocki bez pobudek u nas pewnie znowu bedzie patrzenie przez okno

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

15 gru 2008, 22:56

pinko pisze:A jak Go uczyłaś? I jak długo to trwało?

Właściwie to od tygodnia to trwa...
Kładę go do łóżeczka daję mu mleko i pieluszkę i wychodzę...
Na początku siedziałam przy łóżeczku, ale teraz też już wychodzę...
A jak wypije mleko i nie zaśnie a jest śpiścy to jeszcze dostaje herbatkę...
W weekend jak jacek był to trochę marudził, ale byłam twarda i chociaż mąż chciał z nim na łóżku zasnąć to mu zabroniłam...bo bez sensu jest jak ja go uczę a jacek to psuje...Ale tym razem mąż powiedział, że dobrze sobie poradziłam :ico_brawa_01:
W dzień na "drzemkę" robię tak samo :ico_haha_01:
Dzisiaj zasnął właściwie zaraz po mleku i wcale nie marudził...
Po prostu byłam konsekwentna w tym co postanowiłam...
Teraz uczę go siku na nocnik...czasem się udaje...A tak już się przyzwyczaił że nawet siedzi bez marudzenia (chociaż na początku to wrzeszczał) nawet 10 minut...chciałabym, żeby do lata nauczył się sikać na nocnik...zawsze jakaś oszczędność na pampersach...noc to noc, ale żeby chociaż w dzień wołał...

Krystian dzisiaj jadł rybę w occie...i bardzo mu smakowała :ico_haha_02: mam nadzieję, że nic mu nie będzie...
A jeśli chodzi o czekoladę (ktoś pisał) to je sporo czekolady...Wiem, że to nie dobrze, ale tak babcia go nauczyła...czekoladę je 4 razy w tygodniu po 2-3 kostki...a je ją już od czasu jak miał 5 miesięcy...nic mu nie jest więc niech je :-D

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

15 gru 2008, 23:12

czesc dziewczyny
ja tylko na chwile bo zakrecona jestem i niewiem nawet o czym ja mam pisac...U nas juz znacznie lepiej tzn dzieci zdrowieja i wkoncu druga noc z rzedu mialam przespana.Wczoraj dowiedzialam sie ze Marcin(eks) jest w szpitalu mial wycinany wyrostek to dzis pojechalam go odwiedzic.A tak sie nic ciekawego u mnie dziewczyny nie dzieje takie siedzenie w domu naprawde potrafi wykonczyc czlowieka...Dzis pomylam okna jutro reszte porzadkow.
Wszystkiego naj dla Amelki :ico_tort:

To nic ja uciekam jak troche dojde do siebie mniej wiecej to siade i nabazgram cosik wiecej buziaki 3majcie sie

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

15 gru 2008, 23:38

Jola_85 pisze:takie siedzenie w domu naprawde potrafi wykonczyc czlowieka...

Święte słowa :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość