Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

31 sty 2008, 14:45

Dzien dobry
U nas nocka super... wyspalam sie jak nigdy.. ale tylko dlatego ze spalam z mala od jej zasniecia do obudzenia :ico_oczko: Mala zasnela w naszej sypialni i tak spala spokojnie i super az do 8 30 :ico_brawa_01: a zasnela chyba jakos kolo 22 00 :ico_oczko: A moj maz spal w pokoju Nicole sam a maz lubi ze mna spac tak mi niedawno powiedzial :-D :ico_haha_02: :ico_oczko: No i dzisiaj dzionek mija mi pracowicie jak to czwartek,zmienilam pociel teraz mi sie pierze i tak zawsze cos mam do pracki.. a to odkurzylam a to kurze itd.. A mala Nicolinka jeszcze sobie spi.. zasnela mi o 12 30.. i jakos dlugo spi ale juz niedlugo sie obudzi wiec szybko pisze i w miedzy czasie robie obiadek do nas obu :ico_oczko: Racuchy z jablkiem :ico_brawa_01: mala je uwielbia :ico_oczko:
U nas tez dzisiaj pogoda pod psem pada deszcz i zimno i mokro .. no ale malutkiej sie musi dobrze spac przy takiej pogodzie :ico_brawa_01: :ico_oczko: No i tez dzisiaj juz widziala swoja bajke przy sniadanku :ico_oczko:
Milego dnia wam zycze wpadne pozniej,i niewiedzialam ze dzisiaj jest tlusty czwartek??? Albo sie myle.. :ico_noniewiem:

Basia dziekuje za paczusia.. :ico_oczko:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

31 sty 2008, 15:27

Basia ... alez sie usmialam :-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :one:

Barbara pisze:diem, a Ty ogolnie jak sie czujesz???


Basiu czuje sie calkiem dobrze ... stety lub niestety apetyt mam wilczy od kilku dni i non stop bym cos jadla ... slodkosci za mna chodza ... juz waze 65kg :ico_szoking: brzusi jest naprawde widoczny :ico_oczko: czasami mam mdlosci, nudnosci, spac mi sie chce o dziwnych porach ... juz nie moge doczekac sie pierwszego usg ... a Kourosh caluje mnie po brzuszki , gdy tlumacze jemu ,ze tam jest malenka dzidzi ... on w ogole strasznie kochany jest :ico_haha_02: i pomyslec, ze niedlugo bedzie ''starszym bratem''' ... mam nadzieje,ze bedzie jak nasz wzorowy Kacperek :ico_oczko:

ech ... i juz zglodnialam ... czas na obiad ... pozdrawiam Was wszystkie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

31 sty 2008, 15:43

diem pisze:Basia ... alez sie usmialam :-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:


Ja tez jak to dostalam :-) hihi

Nie martw sie jedz to na co masz ochote! teraz Ci wolno, :ico_haha_01: , ja tez tak mialam jak bylam z Asia w ciazy.
No to czekamy na zdjecia brzuszka diem!!!! :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 sty 2008, 15:44

cześć dziewuszki moje.
Basieńko dziękuje za pączusia, pychotka :ico_oczko:
diem no własnie się ostatnio ciebie pytałam czy chodzi o bajeczkę "In the naght garden" mó Antos też polubil, ale chyba bardziej zakochał się w bajeczce "Thomas and friends" wtedy woła "mama pyś toma tudu" co oznacza [mama włącz thomasa]
Cudaczne sa te nasze szkraby :-)
Kristi pisze:Racuchy z jablkiem :ico_brawa_01: mala je uwielbia :ico_oczko:

oj nie dziewię się, są pyszne...u nas dzisiaj miesko z sosikiem grzybowym i kopytka... :ico_oczko:

A ja dzisiaj mam tę rozmowę, trochę się deneruję chociaż nie ma w zasadzie czym...jak mi sie nie uda, to znajde coś innego...także wrzucam na luzik, ale i tak trzymajcie kciukasy.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

31 sty 2008, 15:47

Kristi, super ze Nicola tak dobrze Ci spi... Moja Asia, to owszem spi w wlasnym lozeczku, ale w nocy sie wieci i poplakuje, a ja mam taki sen ze mnie wszystko budzi, no i pare razy musze wstsc, zeby jej dac smoczka...
Chcialabym zeby sie juz oduczyla smoka w noocy (i tak dobrze, bo urzywa tylko w nocy), ale chcialabym ja nauczyc zasypiania i spanie bez smoczka, ale jakos kiepsko mi to idzie :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 sty 2008, 15:57

Basieńka dasz radę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

31 sty 2008, 16:25

Maggie pisze:A ja dzisiaj mam tę rozmowę, trochę się deneruję chociaż nie ma w zasadzie czym...jak mi sie nie uda, to znajde coś innego...także wrzucam na luzik, ale i tak trzymajcie kciukasy.


Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 sty 2008, 17:30

diem pisze:mam nadzieje,ze bedzie jak nasz wzorowy Kacperek


tego Wam życzę .... choć Kapik napewno nie jest "wzorowy" bo brakuje mu śmiałości ale jest przekochanym i cudownym starszym bratem .... Obrazek

[ Dodano: 2008-01-31, 16:31 ]
Maggie, oczywiście miętosimy kciukasy .... :-)

[ Dodano: 2008-01-31, 16:36 ]
Barbara, Malwinka nie ma juz Obrazek ale co z tego w nocy potrafi przelac pampersa na wylot bo za to okropnie mi duzo pije .... i tez nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić ... no jak ??? nie dać dziecku pić ... choć raczej w nocy nie powinno ... Obrazek

[ Dodano: 2008-01-31, 16:45 ]
a co do oglądania bajek - Malwinka nie usiedzi przy bajce ... choćby to była najcudowniejsza i najfajniejsza bajka ... czasem przystanie chwilę przy "Miśku w wielkim niebieskim domu " ... ale dosłownie na 15 sekund i pędzi dalej .....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 sty 2008, 19:15

no nie dziękuje, dam znać jak mi poszło , jadę tam na 19
Aginka pisze:w nocy potrafi przelac pampersa na wylot bo za to okropnie mi duzo pije .... i tez nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić ... no jak ??? nie dać dziecku pić ... choć raczej w nocy nie powinno ...

no nie powinno...zmnaczy sie z umiarem, wiadomo nam tez moze zachciec sie

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

31 sty 2008, 19:23

Aginka pisze:Kapik


:ico_wstydzioch: przepraszam,ze Kapika [przechrzcilam na Kacperka , ale coz ... ostatnio mysle o imionach :-D i mama Kacperka niedawno do mnie dzownila , wiec pewnie stad ta pomylka :ico_wstydzioch:

Maggie ... o tak sciskam kciukasy za Ciebie :one:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość