Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 lis 2007, 16:35

Lady...a masz moze linka z allegro na ten ochraniacz?bo ja tez z allegro az 2 zamowilam i az sie boje co mi ta mama przywiezie :ico_olaboga:

a bylysmy nowy wozek sasiadow zobaczyc...czyt. taki jak nasz tylko inny kolor....my mamy czarny a oni ciemnozieloną kratkę.....no wiec chociaz maja pewnosc ze naprawde wygodny.....dla wygodnickich jak my :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: i mala miala mi tam usnac jak zawsze-ale nie dzis...teraz ja polozylam ale slysze ze cosik tam gada....no kroliczka jedna!!!spala tylko pol godzinki dzis...nie wiem czemu tak...a pogoda taka ze nic tylko z lozka nie wychodzic...leje ,wieje....i ciemno jak w d....

A Sikorki jak nie bylo tak nie ma :ico_noniewiem:
a dobrze ze u Kate lepiej...czyli zieciunio powraca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a co u naszej nowej Dayen....miala popisac...a tu nic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-08, 15:41 ]
hmmm...to u nas niesmak jest na banany ,morele i brzoskwinie...i jablko z gruszka tez srednio smakuje.....ale zjada caly sloiczek...pol to za malo....cos z warzywek tez bylo fuj..czyli szpinak,cos z fasolą....wogole nie chciala tego jesc.....i dederkow z ananasem i bananem to tez nie chce tknąc....raz chyba cosik polknela....
ale za to puding ryzowy...albo custard jajeczny-taka papka podobnaa do kaszki ryzowej...,no i owsianka-----sa pyszne i mogla by zjesc 2 sloki chyba bo po jednym ma malo...i jeszcze mlaska,ale jakos nie wiem czy wiecej moze dostac :ico_noniewiem: ....jagody i sliwka tez spoko.....uczulen brak....ale najwazniejsze ze lubi mamine gotowanie :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

08 lis 2007, 16:49

Obudziła się pannica :ico_haha_01:
Zobaczymy co dalej....
No właśnie Lady dawaj linka z allegro... czemu zły ??? Kolor nie taki czy gatunkowo kiepski???

U nas się chmurzy, ale na razie nie pada :ico_sorki:
Właśnie co z Sikorką ?????????? :ico_noniewiem:
A Kate pewnie szczęśliwa, że w końcu do domku wróci... bo gdzie jak gdzie, ale w szpitalu.... :ico_olaboga: to dopiero jest beee ...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

08 lis 2007, 16:50

Byłam u ginekologa - ło matko jak mi wprowadził sprzęta do pipki to myślałam, że zawyję z bólu :ico_placzek: Mam lekkie upławy więc na razie mam globulki a jak skończę je brać mam odczekać kilka dni i zrobić cytologię.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 lis 2007, 16:54

Kamizela...wspolczuje...pewnie uraz masz do lekarza od tych spraw....moze jeszcze troche czasu potrzebujesz na gojenie...hmmmm

a do nas wlasnie pani przyniosla kaczuszki do wody ktore zamowilam dla Mayi na ebayu..hihihi..ale bedzie rozranbianie dzis w wannie....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

08 lis 2007, 17:05

wysłałam Sikorce SMSa zobaczymy czy odpisze

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

08 lis 2007, 17:05

kamizela, trzeba było go kopnąć!!! W sprzęta :ico_oczko:

To ja idę buszować na allegro :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 lis 2007, 17:07

Massumi nie kuś!!!!wiesz ze ja to szybko sie rozpedzam w tych sprawach....

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

08 lis 2007, 17:30

jestem n aukcjach kończących się heheheheeee lubieten sport... ryzyk fizyk ... kto pierwszy.... :ico_brawa_01:
Ula śpi cały czas :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: od 15.00
a wcześniej od 12.00 do 13.30 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

08 lis 2007, 17:32

zupka grzybowa gotowa, siadam do obiadku

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

08 lis 2007, 17:34

Hej

Jejuuuuuuuuuu, kiedy Wy macie czas na takie intensywne pisanie, ja dzisiaj nie mam czasu żeby nawet kawkę wypić do końca. Z rana zawiozłam Dominika do szkoły, pojechałam zająć sobie kolejkę do endokrynologa, później do domu, po tem znowu do lekarza do innego miasta, jak wróciłam to zaraz przyszeł pimpek ze szkoły i własnie skończyłam odrabianie z nim lekcji :-) :-) Tak się zastanawiam czasem czy to nie ja poszłam do 1 klasy, wczoraj robiłam z godzinę jakiś album drzew... :ico_oczko: i jeszcze jakieś pieczątki z ziemniaków a wcześniej byłam w szkole muzycznej, 1 raz bo zawsze chodzi Marcin i musiałam sie uczyć nut, pięciolini, gry na werblu, cymbałkach, ksylofonie - po to aby w domu wiedziec jak ćwiczyć z dzieckiem... :ico_olaboga: już mam dosyć, chcę PRZERWĘ ŚWIATECZNĄ.

Kinga dostała 2 dni temu indyczka, ale niestety średnio ją przyjęła, obsypało ją następnego dnia i jakaś niespokojna była, więc n arazie z mięskiem nie próbujemy, za to dzisiaj wszamała cały słoiczek jarzynowej z Hippa.

No to lecę, czekamy na Laurę i aviska z czerwcowych :ico_ciezarowka:

Aaaaaaaaaaaaa :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla Hanusi i Kubusia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości