Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 lut 2008, 14:01

Dzien dobry Kochane :ico_oczko:
Ostatnio jakos mnie mniej u was jest.. ale tak bywa ostatnio moja Nicolinka to taka moja kochana "przylepa" caly czas za mna chodzi i sie by tylko przytulala i nosila a ja za bardzo niemoge ja nosic ale nosze ja jak tylko chce.. mala Nicole juz sama nie bawi sie za bardzo.. chodzi za mna jak mowie i patrzy i obserwuje mnie uwaznie i jestem w szoku bo sie tak jeszcze nie zachowywala.. Spimy tez razem juz dzisiaj druga nocka co spalysmy razem w moim lozku w sypialni,i zmienilam malej pozycje o 4 00 i poszlam sie wysikac a mala juz w placz bo wyczula ze mnie niema chwilke kolo niej.. niewiem co jest grane.. czy to normalne ze mala tak nagle nie umie nic bezemnie robic .. moze Nicolinka wyczuwa ze za niedlugo bedzie miala braciszka.. bo glaska mnie po brzuchu i patrzy na moja spakowana w stolowym torbe.. o kurde takie madre dziecko mam.. moj maz sie juz boi ze mala Nicole cos moze zrobic malutkiemu .. ale przeciez bedziemy obok i bedziemy uwazac.. mysle ze mala nie bedzie zazdrosna.. bedzie musiala tylko sie oswoic z nowa sytuacja z braciszkiem i ze nie jest pepkiem swiata i ze ma braciszka.. jakos bedzie poradzimy sobie ale mala teraz to nie odstepuje mnie na krok i dlatego niema mnie tak czesto na TT bo pisac z Nicolinka na kolanach mi sie nie usmiecha i nie wygodnie jest :ico_oczko:
Teraz moja coreczka sobie spi a ja odpoczywam i pisze :ico_oczko:
Najgorsze jest ze moj maz mowi ze to niby moja wina ze okazuje malej to ze ja kocham i moze za duzo tego robie ze taka mala jest ze tylko mama i mama i spac sama tez niechce.. moj maz mowi ze ja tylko caluje i przytulam i pozniej dlatego mala niby sama niechce spac.. a ja mysle ze to nie jest tak jak mowi moj maz bo po prostu dziecko potrzebuje bliskosci i milosci i tego akurat moze dostac duzo tym moge do woli rozpieszczac :ico_oczko: :ico_haha_02:
Ciekawe co wy myslicie na ten temat??
U nas pogoda dzisiaj ok,chyba pojdziemy na spacerek z mala jak sie obudzi,wczoraj tez bylismy na spacerku bo poszlismy kupic paczki a dzisiaj tak sie przejdziemy bo moj maz przyjdzie pozniej z pracki okolo 17 00 a w piatki zawsze pracuje krocej no ale nadgodziny sie tez mu przydaja :ico_oczko:
A w poniedzialek mam termin u mojego ginekolga.. tym razem usg i juz bede dokladnie wiedziala ile wazy moj syneczek i ile ma wzrostu i juz sie ciesze na sama mysl :ico_brawa_01:
Ok milego dnia wam zycze buziaczki paa

Maggie ciesze sie ze z ta pracka ci sie prawie udalo.. trzymam kciuki napewno bedzie dobrze i sobie poradzisz :ico_brawa_01: :ico_oczko: Obrazek

Wpadne pozniej to napisze wiecej pozdrawiam paa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

01 lut 2008, 16:22

Witajcie Kobieteczki.
Kristi, ja też jestem za tym, aby malucha tulić, całować i okazywać swoją miłość. To go utwierdza w tym, że jest kochany i potrzebny. A później te uczucia procentują. To kapitał na całe życie. Oczywiście nie można pozwolić "wejść sobie na głowę".
diem, śliczne imię.
Maggie, myślę, że już połowa sukcesu za Tobą. Jeśli babce odpowiadała Twoja znajomość angielskiego i cała reszta, to szykuj się pomalutku do pracy :ico_haha_01:
justyna25, biedna jesteś z tymi zmianami w robocie. Albo niewyspana- bo nocka, albo raniutko do pracy :ico_pocieszyciel:

My wyszłyśmy na spacer- w końcu doprosiłam się G. o rozłożenie wózka, a po drodze złapała nas taka śnieżyca, że szok... Dobrze, że miałam ze sobą ocieplacz na nóżki. Pewnie lepiej, gdybym miała folię przeciwdeszczową. Pochodziłyśmy 1,5 godzinki i do domu. Mała teraz śpi, wcześniej zjadła kaszkę.

Mój Patryczek coraz częściej budzi mnie w nocy kopniakami i rozpychaniem się. Czasem nie śpię od 1 do 4 :ico_szoking: .

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 lut 2008, 16:59

My zaraz jedziemy na zakupy Obrazek Obrazek jakiś ciuszek nowy w końcu sobie kupie Obrazek i Adusie też :-)

Mama_Kingi oj czasem mam już dość naprawde ale daje rade nie mam wyjścia.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

01 lut 2008, 19:03

Kristi, ja rowniez jestem za tym, zeby tulic, przytulac, itp. bo kto bedzie rozpieszczal nasze dzieci jak nie my? a zycie nie bedzie ich az tak rozpieszczalo. Oczywiscie z tym rozpieszczaniem to tak jak Ania mowi tak zeby nie dac sobie zeby nam na glowe wchodzily :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 lut 2008, 19:16

Mama_Kingi pisze:Mój Patryczek coraz częściej budzi mnie w nocy kopniakami i rozpychaniem się. Czasem nie śpię od 1 do 4 .
- oj biedna mamusia .....


Mama_Kingi, ile kosztowało cię "usg prenatalne" - jakie ono było dokładnie
?6++ pytam bo mam koleżankę w pracy która jest w 28 tc a w Rzeszowie nie ma USG 3 d i nie wie czy szukać w karakowie ... czy powinna wogóle ... niby niczym sie nie martwi ... ale chciałaby ... tymbardziej że jej maluszek jeszcze nie pokazał co kryje między nóżkami ...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 lut 2008, 20:19

czesc dziewczynki, dzieki ze trzymałyscie kciuki
u mnie nic ciekawego, Antoś ma okropny kaszel :ico_placzek:
i dzisiaj jest z Antosiem strasznie cieżko, nie ma ani ttrochę dobrego humoru, chodzi za mną krok w krok, płacze i marudzi :ico_olaboga:
ale widzę ze idą mu piątki...(a jeszcze trójki do końca nie wyszły) bo ładuje całe rączki do buzi i opcha zabawki...

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

01 lut 2008, 23:14

hej hej baboski
Maggie, super ze udala sie rozmowa
kiedy w Polsce bedzie cos takiego?? praca w wybrane godziny i kilka dni w tygodniu..rewelacja naprawde
co do ząbków to ja czytałam ze piatki wychodzą dopiero przed 3 rokiem zycia....hmmmm...juz sama nie wiem

justyna25, mam andzieje ze zakupki się udały!!!!
Mama_Kingi, no to kolejy łobuziak się szykuje...ale mi się tęskni za kopniaczami..cudowne uczucie....mam nadzieje ze bedzie mi kiedys dane o przezyc jeszcze raz
Kristi moim zdaniem dzicko trzeba tulić jak najwięcej..i rozpieszczac rozsądnie..... a ty odpoczywaj troszke..trzymaj się!!!!

diem, sliczne imię..masz już jakies przeczucia co do płci??

u nas ok..Mati ma problemy ze spaniem..ciężko jest strasznie..mam nadzieje ze to przejsciowe....mamy już wszystkie 3 ząbalki.uff
trzymajcie sie i milego weekendu

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 lut 2008, 23:14

Dobry wieczor
Ja na sekundke doslownie weszlam bo moja Nicolinka sobie spi w naszej sypialni na naszym lozku,a tutaj jest tez komputer wiec szybko napisze tylko ze dzisiaj moj maz bedzie spal z malutka a ja w pokoju Nicolinki moze sie uda ten eksperyment.. jesli nie trudno ale ciekawa jestem jaka bedzie nocka :ico_oczko:
Pozatym dzien minal ok,spokojnie i leniwie :-D
Macie racje mozna kochac i rozpieszczac ale z umiarem i ja wiem ze mala mi na glowe nie wejdzie bo mimo wszystko zaczyna sie powoli mnie sluchac chociaz wiem ze jeszcze dluga droga przede mna :ico_oczko: :ico_haha_02:
Ok milej nocki dobranoc paa do juterka

Maggie powodzenia dla Antosia niech szybko wraca do zdrowia,moja Nicole juz zdrowa i sobie spokojnie spi :ico_oczko:

Aha,jesli chodzi o picie.. to moja coreczka dostaje przed zasnieciem cala butle herbatki ziolowej okolo 250 ml i to jej staracza na cala noc w nocy nie daje jej nic do picia dopiero jak sie obudzi rano do sniadania herbatke ale to juz owocowa :ico_oczko: i pampers jest w porzadku niema tam az tak za duzo.. :ico_oczko:

Mama_Kingi znam to uczucie jak ty sobie tu w najlepsze spisz a maly cie kopie.. mnie tez moj syneczek robi.. raz to mnie tak kopnal ze obudzilam sie cala wystraszona tak mnie mocno kopnal.. no ale ja to juz przywyknelam do tych kopniaczkow i bede za nimi w nocy za niedlugo tesknila :ico_wstydzioch: :ico_oczko: ale bedzie tez inaczej jak malutki juz z nami bedzie :ico_brawa_01: :ico_oczko:


Basia jesli chodzi o malej spanko.. to mala spi dobrze ze mna jak leze i spie obok niej.. a tak sama to juz raczej az tak za dobrze nie spi :ico_nienie: pospi sama najwyzej pare godzin a pozniej koniecznie reszte nocki chce spac ze mna.. wiec z tym spankiem Nicole to roznie jest ale zobaczymy jak to bedzie dzisiaj jak moj maz bedzie spal z Nicole obok niej hmm ciekawa jestem :ico_noniewiem: :ico_oczko:


Ok uciekam dobrej nocki paaa

[ Dodano: 2008-02-01, 22:18 ]
Iza staram sie i mysle ze mi to madre i rozsadne rozpieszczanie wychodzi.. to okaze sie pozniej jak Nicole bedzie starsza ale jestem dobrej mysli i wiem ze za duzo dziecku pozwolic nie mozna bedzie dobrze..A jak chodzi o odpoczywanie.. to tez staram sie jak moge nic nie robic co wcale nie jest takie latwe.. bo zawsze cos do pracki mam a i czasami pracka jest luzniejsza a czasami sie musze troche bardziej wysilic ale nie narzekam i odpoczywam tez :ico_oczko:

Wlasnie mnie kopie malutki tak mocno ale normalne u niego nocka idzie wiec maly zaczyna szalec.. juz do tego przywyklam paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 lut 2008, 23:37

Ja tam uważam że przytulania to nigdy za wiele...przytulać trzeba i to jak najwięcej...i nie ma to nic do rozpieszczania....
Iza nie wiem może się mylę, co do tych piątek ale tak mi to wygląda.

Oj dzisiaj był straaasznie cięzki dzionek :ico_oczko:
A jutro ostatni dzień karnawału...co porabiacie...?
Obrazek My jutro się bawimy Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 lut 2008, 13:12

Witajcie
Maggie, jak Antoś? Jak kaszelek skarbeńka?
Aginka, my płaciliśmy za to usg prenatalne 180 zł. Jest bardzo dokładne.Zbadane jest wszystko! Przepływy krwi, wielkości narządów i ich położenie, czy nie ma rozszczepów wargi, czy są równe odstępy między kręgami w kręgosłupie. Normalnie, jak jestem u lekarza, to usg trwa ok 5-7 minut, a tam miałam ponad 50 minut możliwości podglądania malucha.
Izunia, nawet się nie obejrzysz, a poczujesz kopniaczki maleństwa pod serduszkiem. Tego życzę Ci bardzo mocno!!!
Kristi, jak minęła nocka? Nicolka grzecznie przespała?

U nas dziś pogoda ładna, zaraz pewnie pójdziemy na spacerek. Słonko świeci, nie ma wiatru. Mój małż pracuje dzisiaj. Teoretycznie do 14 ale zawsze w soboty wraca nie wcześniej niż 15-16. Mam już posprzątane mieszkanko, obiadek też jest :ico_brawa_01: .

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość