gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 sie 2012, 21:16

ale w nerwach nic mu nie wytłumaczysz- wiem po swoim. próbuj rozmawiać tak na spokojnie, jak będzie w dobrym nastroju.
Kasiala zgadzam się z Martą w 100% :ico_sorki: :ico_sorki: Do nich naprawdę nic nie dotrze w kłótni jak wybuchniesz. Musisz na spokojnie że już nie dajesz rady że potrzebna Ci jego pomoc, że wyjścia też powinien ograniczyć. Bo przynajmniej u mojego po dobroci mogę wszystko osiągnąć a jak jestem zła i krzyczę to on jeszcze bardziej po złości nic nie zrobi. Mam nadzieję że zacznie Ci pomagać :ico_sorki: :ico_sorki:
A jak Kaja w ogóle? Dalej niespokojna czy już przeszło razem z grzybkiem??
Gosia, Maksiu już odchinczykował sie? Mam nadzieje że tak
nie bardzo. Na twarzy jeszcze żółty. Znaczy on w zasadzie tylko na twarzy był. Lekarka powiedziała by za tydzień przyjśc da skierowanie na badania jak się stanie bardziej żółty. Tylko czy ja to ocenię :ico_noniewiem:
rekordem było to 490g przybrane w 7 dni :ico_oczko:
wszyscy mi mówili że jak ładnie dziecko tyje to nie może mieć wysokiej żółtaczki. Więc ja się tego trzymam u Maksia.
ma przytkany kanalik łzowy i idziemy jutro do okulisty bo ropieje oczko.
Tomek miał też przytkany. Ja w domu zrobiłam mu okład z rumianku i poszliśmy do okulistki no i ona powiedziała by nie przemywać rumiankiem bo bardzo uczula. Dała jakieś krople i kazała właśnie te masaże robić no i na szczęście przeszło :ico_sorki: czego i wam życzę :ico_sorki:
PS. Ja ciągle :ico_ciezarowka: :ico_zly:
jejku tak niedawno ja jeszcze byłam na końcówce a juz Maksio ponad 2 tygodnie. Czas po prostu zasuwa nieziemsko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 sie 2012, 21:22

gosia888, a opisz ten masaż. bo jedni każą w dół, drudzy w góre i głupieję :ico_olaboga:
wszyscy mi mówili że jak ładnie dziecko tyje to nie może mieć wysokiej żółtaczki.
srutututu :ico_oczko: junior przy żółtaczce 10-12 tył ok 400g tygodniowo. Juniorka też waga ładna a cera chinczyka. daj Maksiowi tydzien- dwa, jak mu z buzi nie zlezie to sprawdz krew, naocznie to oczopląsu można się nabawić bo ten kolor zmienny w zalezności od tego czy dzien słoneczny czy nie- przynajmniej u moich dzieci :ico_oczko:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

09 sie 2012, 22:16

Dobry Wieczór - nareszcie wrócilysmy z Marysią do domu:) Mamusia padnieta wiec nie ma dzisiaj sily Was doczytac ale obiecuje ze nadrobie. pozdrowienia dla wszystkich mam:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 sie 2012, 22:23

Dobry Wieczór - nareszcie wrócilysmy z Marysią do domu:)
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: witajcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
daj Maksiowi tydzien- dwa, jak mu z buzi nie zlezie to sprawdz krew,
tak zrobię. Tylko np wg mojej mamy blaknie ja nie widzę :ico_noniewiem:
gosia888, a opisz ten masaż. bo jedni każą w dół, drudzy w góre i głupieję
o jejku nie pamiętam już to było prawie 7 lat temu kojarzę że małym palcem paznokciem uciskałam w kąciku.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 sie 2012, 22:27

Tylko np wg mojej mamy blaknie ja nie widzę :ico_noniewiem:
mam nadzieję że mama ma rację.
ale u mnie to co druga osoba mówi że jaśnieje mi dziecie, teść to w ogóle mi powiedział że szukam problemu tam gdzie go nie ma. baran jeden- bilirubina we krwi 10a on mówi że dziecko różowe :ico_oczko:
ja wiem jedno- jedyne miarodajne dla mnie jest badanie krwi. ale tak po miesiącu życia dziecka, wcześniej niema co się martwić :ico_oczko:
dobra,, ide spać. szukałam info o tych masażach kanalika i każdy co innego pisze :ico_oczko:
Mamusia28, witajcie w domu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

09 sie 2012, 22:58

gosia888, jak wrócimy z wakacji to prześlę Ci ankietę odnośnie ubezpieczenia domu. Wypełnicie, ja wyliczę składkę i zobaczycie czy Wam pasuje :-)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 sie 2012, 22:58

Mamusia28, witajcie,w,domku :ico_brawa_01:

Marta26, Polcia,tez,miala,problem,z,kanalikiem,my,masowalismy,zgodnie,z,ruchami,zegara,i,do,tego,dostalismy,krople,i,juz,jest,ok
uciekam,bo,piszczek,marudzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 sie 2012, 23:43

Mamusia fajnie że już jesteście :ico_brawa_01:
Jak już się pozbierasz to wklej kilka fotek i pisz jak było :ico_oczko:

Marta no dieta bezmleczna jest nudna...a najgorsze że strasznie mi tego mleka brakuje i zjadłabym sobie choćby zwykłą mannę na mleku :ico_wstydzioch:
A co jadam...no np gotowane warzywa (marchew, ziemniaki, brokuły) polane tłuszczem (margaryną bo masło też uczula) do tego np pierś gotowana.
Wczoraj np ugotowałam na dwa dni zupę a'la barszcz taką treściwą (ugotowane buraki starłam do zupy i dodałam ziemniaki w kostkę żeby było treściwe no i do tego makaron).
Krupnik można jeść, ryby. Szynkę piekłam w rękawie przyprawioną majerankiem i z jabłkami tak na słodko. Jak sama wpadniesz na jakieś ciekawe danie dla karmiącej na diecie to też mi podeślij żebym mogła sobie coś urozmaicić :ico_sorki:

Kasiala wiem o czym piszesz bo sama przez to przechodziłam z Jolką. Mąż smacznie przesypiał całe noce,ani razu nie wstał żeby ją np ponosić albo przewinąć a wciągu dnia go po prostu nie było bo pracował do późna. Czasami jak udało mu się wrócić na kąpiel to kąpał małą ale to na tyle jego pomocy.
Ale na pocieszenie...co nas nie zabije to nas wzmocni... teraz mam dwójkę dzieci do których w nocy wstaję sama,całe dnie jestem z nimi sama, wieczorem zazwyczaj sama kąpię oboje i daję radę :ico_oczko:
Ale nie powiem...zazdroszczę jeśli któraś koleżanka opowiada mi jak tatuś w nocy zajmuje się dzieckiem itd.
Ach ci faceci...do pięt nam nie dorastają :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 sie 2012, 09:51

karo-22, ok czekam
Ach ci faceci...do pięt nam nie dorastają :ico_oczko:
zgadzam się :ico_sorki: :ico_sorki: Ja mam bardzo dużą pomoc od mamy. Teraz ma wakacje bo jest nauczycielką to cały czas wpada pomaga. Przy kąpieli tak samo. Paweł musi zanieść i przynieść wanienkę. On Tomkiem zaczął się zajmować jak miał rok. Wtedy ja poszłam do pracy a Paweł z nim siedział. Więc z czasem będzie lepiej tylko że do tej pory nie potrafi zapamiętać że Tomek bierze leki i muszę dzwonić i mu przypominać bo inaczej nie da.

Za to chciałam pochwalić Tomka. Tfu tfu nie widzę żadnej zazdrości. Wieczorem to mu kołysanki śpiewa by zasnął. Chodzi całuje naprawdę jestem bardzo zadowolona :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 sie 2012, 12:16

Paweł musi zanieść i przynieść wanienkę.
Hehe...ja jestem na tyle wyrozumiała dla męża że stanowisko kąpielowe zrobiłam w łazience więc wanny nigdzie nie musi nosić :ico_oczko: Żartuję oczywiście! Po prostu postawiliśmy w łazience stolik na którym jest przewijak i wanienka bo tak mi łatwiej z dwójką dzieci. Jolkę wsadzam do wanny i się kąpie, w tym czasie obok kąpię małego w wanience i Jolkę mam na oku.
Jak do pracy wróciłam to musiał się czasami zająć dzieckiem bo mi 5 dni w miesiącu przypada II zmiana od 14-22 i wtedy nie miał wyjścia.
Teraz będzie miał biedak dwójkę do ogarnięcia hehe :-D
W ogóle wliczyłam sobie że do pracy powinnam wrócić od połowy lutego.
A jak u Was?

[ Dodano: 10-08-2012, 12:18 ]
Tfu tfu nie widzę żadnej zazdrości.
Super! On jest już duży więc na pewno będziesz miała w nim pomoc.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość