ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 lis 2007, 19:41

gosia ja mam do ciebie prosbe od kate k, ona prosi zebys sprawdziła skład syropu DIFERGAN..jakbys miała mozliwosc, bo mam jej napisac..

bd potem, musze poczytac co tam naskrobałyscie jak mnie nie było..

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

08 lis 2007, 19:59

juz sie robi :)

[ Dodano: 2007-11-08, 19:01 ]
zaraz - wiem
to lek antyhistaminowy - znaczy na alergie - stary lek - podaje sie go równiez przeciwymiotnie i uspokajaco - działo - albo w zakzeniach górnych dróg oddechowych - stosuje go mnostwo lekarzy - i chwala sobie działanie
zaraz dokoncze

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 lis 2007, 20:11

Diferganu ja uzywałam nie raz ......... i u siebie i u Filipa .... na ostry duszacy kaszel .... wiem ze w chorobie lokomocyjnej sie go tez uzywa bo on wycisza i jest troche uspokajający .... u dzieci trzeba uwazxac .... zazwyczaj podaje sie go na noc .. kiedy kaszel jest suchy i duszacy ...

[ Dodano: 2007-11-08, 19:23 ]
Obrazek i Obrazek
na nasze 6 miesiecy dal WSZYSTKICH !!! jak ten czas leci ....... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-08, 19:29 ]
http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994 klik klik :ico_oczko: :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 lis 2007, 20:50

http://www.allegro.pl/item264367874_och ... wzor_.html
to jesli chodzi o te ochraniacze
w sumie wzor jest taki jak na obrazku, ja sie troche zawiodłam, bo nie doczytałam ze to bawełna i myslałam ze to bedzie takie ładne jak posciel, ktora jest flanelowa i taka delikatna... :ico_oczko:

Sikorce wspołczuje, ale dobrze ze chociaz takie wiesci mamy...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

08 lis 2007, 21:14

wymiękam, znów mnie dół łapie

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

08 lis 2007, 21:19

Ewcik, - co jest ???
lady - a dzie flanelowa mozna kupic???

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 lis 2007, 21:26

nie wiem czy sa flanelowe, ale ja głupia tak sobie ten ochraniacz wyobrazałam, ze bedzie taki jak posciel :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

08 lis 2007, 21:29

hmm, bo ja mam taka chyab bawełnianą :ico_noniewiem: no szeleci :-D a flanelowa to taka milusi bedzie ..ogladam na allegro - ale ona wyglada jak moja ....hmm..juz sama niewiem- zobacz ta w zyrafki ? bedzie flanelowa ?
http://www.allegro.pl/item264772012_duz ... wzor_.html

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 lis 2007, 21:34

No właśnie...ochraniacze są super, też sie czaiłam...ale...flanelowych chyba nie ma! :ico_noniewiem: tylko pościel flanelowa...a niestety takich wzorów flaneli też nie widziałam :ico_placzek:

Gosiu fajniusie krzesełko! my mamy takie drewniane, rozkładane potem w stoliczek...

Massumi :ico_olaboga: to Cię Misiula urządziła :-D oby to tylko tak raz było...no bo ja pikolę...wirus?

Sikorencja biedna ...wiem, co ona ma...bo jak moja teściowa jest, to też ciągle inwigiluje...a co to?a co tamto? a czyje to dziecko? a chłopiec czy dziewczynka... :ico_zly:

Mamo_Dominika podziwiam, że dajesz radę...

Ewcik no to Alusia jest biedroneczka...ojojoj...

My możemy na razie jeść wszystko...malinę już dawno smakowała :ico_oczko: ...pamiętacie? Teraz je kaszkę morelową i na razie ok, obiadki już je domowe...! :ico_brawa_01: zaliczoną mamy zupkę pomidorową i ogórkową...wpierdzielała jak stara, jeszcze se pojękiwała...heheheh.
A dziś z zaskoczenia...byłyśmy na szczepieniu! :ico_szoking: bo ja w następny wtorek nie mogę, bo praca...a nie bardzo chciałam zwalać to na mamę..tata się podjechał zapytać i okazało się, że dziś mogę...była 11.30, Hanka już mi padała zmęczona i właśnie w kombinezonie ją niosłam spać na dwór...ja w dresie, bez makijażu...dobrze że włosy miałam umyte... :-D no i ojciec dzwoni, że już mogę z nią jechać! :ico_szoking: :ico_olaboga: pędem...mama z nami, już nawet fotelika nie brałam...oczywiście czekanie na lekarza... :ico_zly: ale przyszła miła położna...1raz ktoś zdezynfekował leżankę, zanim położyłam dziecko! potem mierzenie, ważenie...młoda ma 6600g i 69cm! główka i klata po 41, czyli ok. A potem szczepienie na WZW...i co?co robi moje dziecko? znów z uśmiechem patrzy w twarz pielęgniarce!!! :ico_puknij: ani pisnęła!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ależ mam zucha w domu! No i biegiem z powrotem...młoda spać, a ja się szykowałam do pracy...w międzyczasie sprzątnęłam sypianlnię, wyniosłam śmieci, zmyłam naczynia, zdjęłam pranie... :ico_olaboga: W pracy też zamieszanie...a w domu tylko chwila zabawy, bo Hania już tak zmęczona, że zaraz kąpanie...a dziś pływała niesamowicie...rękoma nawet machała prawie jak przy żabce...ale jestem dumna! zjadła i śpi...
Ja idę coś zjeść...poprasować stertę prania...i może jeszcze mi się będzie chciało ogarnąć łazienkę??? jutro sprzątnę resztę chałupy, bo w sobotę pracuję, a potem tata ma imprę urodzinową...więc trzeba ogarnąć...
ok, zajrzę później...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

08 lis 2007, 21:38

Gosieńko pościel do której podałaś link jest flanelowa - koleżanka kupiła u nas w sklepie taką - 32 zł dała :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość