Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 mar 2009, 08:23

hej, druga! tyle, ze polprzytomna :P

Jasper od ok.6 koncertuje, jak mu podawalam smoka, to sie smial, piszczal, a wrecz krzyczal takie BAAAAAA :/ wiec musialam sie zwlec z loza i dreptac do kuchni... ale i tak poczekam z tym karmieniem jeszcze jakies 30 min... A. spi jak zabity i nawet nie slyszy tych piskow... czemu ja tak twardo nie umiem spac :ico_noniewiem:

Blair Witch Project byl fajny, ale wlasnie... straszny, pamietam, ze ogladalam pierwsza czesc w kinie i pozniej balam sie wracac sama do domu :ico_olaboga:
moze z nascie lat mialam i pozniej niezle schizy sie mnie trzymaly (w lesie kazdy patyk, czy kamien wydawal mi sie znakiem czarownicy :/)

dzisiaj wymyslilam, ze pojedziemy na plaze i bedziemy sie lenic caly dzien - wczoraj bylo tak ladnie i cieplo i ludzie zaczeli sie rozkladac na naszej plazy.... ale wlasnie widze, ze pogoda sie zmienila i kropi deszcz.... nie zapowiada sie na lampe i 30 st, tak, jak wczoraj :ico_placzek: a nie chce mi sie juz w domu siedziec..

my wczoraj na kolacje mielismy kebaby :-D

aa w ogole, jaka akcja byla wczoraj... bo nasz region slynie z dzialalnosci narkotykowej (przemyt z Afryki do Europy) i pelno tu policjantow... i przemytnikow.
czesto sie zdarza, ze zatrzymuja auta i po prostu sprawdzaja cale, od podlogi po dach :ico_noniewiem:
no i wlasnie wczoraj dwa radiowozy przyjechaly na molo (ktore widze z okna), jechaly na sygnale i jeden z nich nawet z przeciwleglego pasa (po pasie zieleni w srodku) skrecil i wjechal na molo :ico_szoking: o maly wlos nie zderzylby sie z samochodami jadycmi z naprzeciwka :ico_szoking:
i zatrzymali jakiegos goscia (wszystko obserwowalam przez lornetke :-D), zaczeli go rewidowac, cale auto przeszukali... ktos musial dac im cynk, bo jechali jak na zlamanie karku...
a ja akurat czytam ksiazke "Krolowa Poludnia" o najslawniejszej kobiecie w narkobiznesie i tak sie czulam, jakby sceny z tej ksiazki ozyly ;-) dokladnie o tym samym czytalam, 5 min zanim wydarzyla sie tamta sytuacja :ico_szoking: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 mar 2009, 09:44

Witam sie jako trzecia :-D

nocka taka sobie, za to pogoda super, slonkow swieci od rana.
Zaraz wybieram sie z malym na zakupki, a moj P juz pojechal do pracy, dzis jego kolej.

Nie wiem co dzis bede robila, nic mi sie nie chce, przydaloby sie sprzatac, ale........

Dzis moj P z kolegami przewoza kuchnie od tesciowej na nasze nowe mieszkanko, dostalismy ja, bo oni tez sie przeprowadzaja i im nie pasuje wiec mamy super nowa kuchnie, za ktora oni zaplacilio 5000tys. euro :-D :ico_brawa_01:

shoo, hehe, no to mialas sceny z ksiazki w realu :ico_oczko:

A wiecie, ze moj Eris porwal mate :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 mar 2009, 09:49

Dzis moj P z kolegami przewoza kuchnie od tesciowej na nasze nowe mieszkanko, dostalismy ja, bo oni tez sie przeprowadzaja i im nie pasuje wiec mamy super nowa kuchnie, za ktora oni zaplacilio 5000tys. euro :-D :ico_brawa_01:
wow :ico_szoking:
no to nic, tylko sie cieszyc :-)

A wiecie, ze moj Eris porwal mate :-D
porwal, w sensie potargal? ale chyba jeszcze posluzy nie? czy juz jest w strzepach? ;-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 mar 2009, 10:00

porwal, w sensie potargal? ale chyba jeszcze posluzy nie? czy juz jest w strzepach? ;-)
hehe, nie jest w strzepach, ale musze poprosic tesciowa, zeby zszyla, bo niedlugo to nie bedzie mial na czym palag trzymac, bo oderwal sie od tej maty i wisi na wlosku :-D

[ Dodano: 2009-03-28, 09:02 ]
wow :ico_szoking:
no to nic, tylko sie cieszyc :-)
no, cala sie nie zmiesci, bo kuchnia nie jest za duza, ale te najwazniejsze szafki wezme i sie poustawia :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-28, 09:04 ]
Ide zrobic sobie sniadanko, maly probuje zasnac,ale jakos mu nie wychodzi jak wstanie to pojdziemy na zakupki, mam nadzieje, ze sobie jakos sama poradze, najwyzej bede 5 razy chodzic do sklepu, do kazdego innego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 mar 2009, 10:07

hehe, nie jest w strzepach, ale musze poprosic tesciowa, zeby zszyla, bo niedlugo to nie bedzie mial na czym palag trzymac, bo oderwal sie od tej maty i wisi na wlosku :-D
u nas ten palak jest na rzepy wczepiany... takze, nawet jak sie wyrwie go, to i tak mozna go zamontowac z powrotem ;-)
maly probuje zasnac,ale jakos mu nie wychodzi jak wstanie to pojdziemy na zakupki, mam nadzieje, ze sobie jakos sama poradze, najwyzej bede 5 razy chodzic do sklepu, do kazdego innego :ico_oczko:
moj tez niby byl spiacy w salonie, a jak go przenioslam do lozeczka - znowu spiewa :/
nawet ze smokiem w buzi spiewa :/
;-)

a u nas pogoda sie ladna robi... moze jednak skoczymy na te plaze :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 mar 2009, 10:15

u nas ten palak jest na rzepy wczepiany... takze, nawet jak sie wyrwie go, to i tak mozna go zamontowac z powrotem ;-)
u nas tez, ale te rzepy sa przyszyte do maty i maly to naderwal i wisi na ostatnim wlosku i musi tesciowa mi to na maszynei przyszyc, bo jak to sie oderwie cale to nie bedzei palag trzymal.

Kurcze nie wiem co sie stalo z karta od aparatu, nie mige zrobic zadnego zdjciea, pisze karta pamieci zablokowana,ale od czego, nie kumam :ico_noniewiem:
a u nas pogoda sie ladna robi... moze jednak skoczymy na te plaze :ico_sorki: :ico_sorki:
jejku Ty tu z takimi tekstami wyskakujesz, a u nas zima :ico_placzek: zlituj sie nad nami

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 mar 2009, 10:30

Kurcze nie wiem co sie stalo z karta od aparatu, nie mige zrobic zadnego zdjciea, pisze karta pamieci zablokowana,ale od czego, nie kumam :ico_noniewiem:
moze masz za duzo zdjec w aparacie i musisz troche pokasowac, zeby zrobic miejsce na nowe... nie wiem :ico_noniewiem:
jejku Ty tu z takimi tekstami wyskakujesz, a u nas zima :ico_placzek: zlituj sie nad nami
:ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 mar 2009, 10:34

moze masz za duzo zdjec w aparacie i musisz troche pokasowac, zeby zrobic miejsce na nowe... nie wiem :ico_noniewiem:
no wlasnie tez tak pomyslalam i wczoraj chcialam wszystko pousuwac, bo skopiowalam juz na kompa i nawet usunac nie mozna, bo jak chce sie to zrobic, to wyskakuje komunikat - karta pamieci zablokowana, nie rozumiem dlaczego o co mogloby byc tego przyczyna :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-28, 09:37 ]
:ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
fajnie, ze u ciebie lato i mozesz powygrzewac sie na sloneczku, zazdroszcze Ci :ico_oczko:

Wczoraj rozmawialam z kolezanka moja tu z Niemiec (Polka) bylismy u nich an herbatce- slyszala, ze latow Polsce ma byc upalne, ze w majuz ma byc 30 stopni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale czy tak naprawde bedzie, to nie wiem.

U nas w Niemczech od poniedziaku ma byc wiosna, zobaczymy jaka ta wiosna bedzie :ico_olaboga:

A gdzie reszta, pewnie za porzadki sie wziely, a ja zamista cos robic, siedze na TT :-D

[ Dodano: 2009-03-28, 09:44 ]
Lece sie szykowac, maly poki co jeszcze spi, ale jak wstanie, to musze byc gotowa i pojdziemy na zakupki.

Jak cos to do pozniej :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 mar 2009, 10:45

no wlasnie tez tak pomyslalam i wczoraj chcialam wszystko pousuwac, bo skopiowalam juz na kompa i nawet usunac nie mozna, bo jak chce sie to zrobic, to wyskakuje komunikat - karta pamieci zablokowana, nie rozumiem dlaczego o co mogloby byc tego przyczyna :ico_noniewiem:
moze musisz sobie nowa karte kupic... :/
Wczoraj rozmawialam z kolezanka moja tu z Niemiec (Polka) bylismy u nich an herbatce- slyszala, ze latow Polsce ma byc upalne, ze w majuz ma byc 30 stopni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale czy tak naprawde bedzie, to nie wiem.

U nas w Niemczech od poniedziaku ma byc wiosna, zobaczymy jaka ta wiosna bedzie :ico_olaboga:
w Polsce w maju 30 st? :ico_szoking: troche chyba za cieplo, jak na Polske... przeciez maj za miesiac jest, a teraz zima szaleje w PL ;-)
A gdzie reszta, pewnie za porzadki sie wziely, a ja zamista cos robic, siedze na TT :-D
pewnie tak.. ;-) ja za chwile ide sie ogarnac i budzic A... bo jeszcze spi, a dzien nam ucieka :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

28 mar 2009, 10:46

witam......


co do maty,moja jest zupełnie inna...nie ma możliwosci aby młoda ja zniszczyła...

wyglada tak:
http://www.lulumarket.pl/go/_info/?user_id=358&lang=pl

nocka przespana...Emi spi juz całą noc... :ico_sorki:
zabek jeszcze się nie przebił,strasznie długo to trwa... :ico_olaboga:

Shoo-po przeczytaniu postów na temat Twojego A.,znowu się wkur..... co to za człowiek...?wiem...wiem...przeprosił,pogodziliście sie ...niby ok...ale na jak długo
ja chyba bym go zostawiła i wróciła do Polski....jakby mu zależało to by przyjechał...tak nie można żyć....tzn, można ,ale nie zbyt długo...
ja w każdym badż razie nie wyobrażam sobie życia u boku takiego snoba...sorry...


a pogoda...zajebiaszcza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ide z lalką na spacer....


musze kupic sobie dzisiaj plastry i przykleić dzisiaj....

poza tym zrobic zapas słoiczków i kupic cos na obiad dzisiaj i jutro...

na dzisiaj mam plan zrobic spaghetti...a jutro...hmmm,tu już mam problem.... :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość