Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 lut 2008, 13:52

Dzien dobry Babosy :ico_oczko:
U mnie nic nowego,pozatym ze moja Nicolinka dalej spi ze mna,i nawet moj maz juz nic nie mowi na to.. pozatym mala Nicole jest sprytna,bystra i szybko sie uczy zaczyna wiecej mowic.. np.tatatata i powoli wie co moze a co nie moze..
Ogulnie weekend minal fajnie,wczoraj bylismy u tesciow pogadalam sobie z tesciowa ciesze sie ze chociaz z nia mam super kontakt bo z tesciem nadal jest nijako ale nie martwie sie nim .. :ico_oczko:
No i dzisiaj jedziemy do mojego ginekologa podgladac Marcuska juz sie doczekac nie umiem.. tym bardziej ze jak chodze to coraz bardziej czuje jak mi sie glowka odbija :ico_wstydzioch: takie jakies uczucie mam smieszne.. :ico_noniewiem: Takze zapytam lekarza czy to normalne.. albo to znak ze maly za niedlugo bedzie chcial sie pojawic na swiecie.. :ico_noniewiem: :ico_haha_02:
Ja tez dzisiaj mam juz obiadek prawie gotowy,tylko usmazyc i pranko tez juz mam wyprane :-D :ico_oczko:
Pogoda u nas w miare ciekawa,nie ma mrozu ale nie jest tez cieplo.. snieg jeszcze nie stopnial caly.. ale za to wczoraj byla piekna pogoda.. az chcialo sie zyc :ico_oczko: ok juz nie przynudzam :ico_haha_02:
Milego dnia wam zycze odezwe sie po lekarzu paa

Mama_Kingi piekne foteczki Patryczka :ico_brawa_01: Naprawde wzruszajace :ico_oczko: :ico_brawa_01: Ja tez zawsze przezywam kazde Usg i ciesze sie ze juz dzisiaj za pare godzin zobacze mojego malego syneczka na monitorku i moze dostane nawet zdjecie :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Maggie nie obraz sie ale ja to bym na taka impreze wogule nie poszla jak by moje dziecko kaszlalo i mialo katar.. :ico_noniewiem: Ale nie moja sprawa,mam nadzieje ze Tosiaczkiem bedzie lepiej i ze wyzdrowieje powodzenia :ico_oczko:

I ja tez sie dolacze do spoznionych ale szczerych zyczen dla Piotrusia z okazjii skonczonego 1 roczku i 7 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

A teraz ide wziasc prysznic a moja Nicolinka sobie zasnela i spijusia juz 30 minut wiec moze zdaze w spokoju sie umyc :-D :ico_oczko: Pozdrawiam was i buziaczki paa

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 lut 2008, 15:42

witam :ico_haha_01:

Mama_Kingi fotki piękne ,bardzo wzruszające :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

I ja się dołączam do spóżnionych życzeń dla Piotrusia Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


A Adusia chora :ico_placzek: Obrazek Obrazek ma wirusowe zapalenie jamy ustnej :ico_placzek: ,nic mi nie chce jeśc i ciągle marudzi coś strasznego.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 lut 2008, 15:45

Maggie, Jak tam Antoś?? Co lekarz mowil??

Aniu/b], sliczne zdjecia Patryczka!!!! Az sie wzruszyłam! Bo prostu PIEKNE

[b]Kristi
, :ico_brawa_01: dla Nicolki za nowe slowka.
Bardzo ladna zdjecia w podpisie, Nicola wyglada jak prawdziwa "biznes wonan" z tym telefonem (albo to jest pilot od tv? :ico_wstydzioch: ) :-)
I bardz ldnie wygladacie obie w aviatorku :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-04, 14:46 ]
Przepraszam, cos mi klawiatura zeswirowala .....

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 lut 2008, 18:19

Mama_Kingi, ale świetne zdjęciaa Patryczka .... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maggie, - dużo dużo zdrówka dla Antka .... :ico_nienie: choróbska precz :ico_nienie:

justyna25, Naszej kochanej Adusi ....tez dużo duzo zdrówka ... jak mi szkoda Ady ... niedosyc że to taka kruszynka to jeszcze taka okropna choroba się przyplątała ....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 lut 2008, 20:39

justyna25, zdrowka dla Adusi!!!!

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

04 lut 2008, 20:55

hej hej


Kristi ... brawa dla Malej Nicol , ze juz nowych slowek sie uczy :ico_brawa_01:
Dobrze,ze choc z tesciowa uklada sie Tobie ... ja sama nie wiem jakbym zachowywala sie wobec wlasnych tesciow ... bywam czasami taaka nieznosna :ico_wstydzioch: z wlasna mama niekiedy sie sprzeczam i nie rozumiem jej ...

Mama_Kingi ... niesmowite ... sliczne zdjecia Patryczka :ico_oczko: cudowne musialo byc to doswiadczenie USG trojwymiarowego ...

Maggie, justyna ... zdrowka slemy dla chorowitkow Antosia i Adusi :ico_buziaczki_big: chorobska precz :ico_nienie:

#Dziwczyny musze sie pochwalic, ze moj Kourosh uwilbia siedziec ze mna przed kompem i witac sie z naszymi smerfami :ico_oczko: Nicol to NIko , Asia to Asia, Mateuszek to Mati ... pozostale dzieciaczki to wszystkie DZIDZI :-D :-D :-D podejrzewam,ze sila w duzych zdjeciach ... Malwinka na przyklad jest prawie niewidoczna , wiec nazywa sie dzidzi :ico_haha_02:


pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 lut 2008, 22:27

Witajcie Kochane :ico_oczko:
Ja juz jestem po lekarzu i po zakupach moja Nicole nie spi jeszcze ale zaraz ja uspie :ico_oczko: Chcialam najpierw powiedziec jak u lekarza byloo..A wiec moja dzidzia ma juz poza 3 kg dokladnie niewiem ile ma bo lekarz mi dokladnie usg nie zrobil.. i zla jestem na niego bo mam wrazenie ze w tej ciazy mnie tak luzno traktuje "olewa".. :ico_placzek: ale pomimo wszystko jest ten lekarz dobrym specjalista :ico_oczko: No i maly rozwija sie super,dzisiaj przy CTG to mnie tak kopal ze ta pani co tam pracuje powiedziala ze to maly pilkarz bedzie :ico_oczko: :-D naprawde tak sie krecil i mnie mocno kopal ze bylam w szoku moze maly niemial ochoty na to badanie CTG :ico_oczko: Pozatym to glowka jest na dole ale lekarz powiedzial ze jeszcze jest czas do porodu i ze niby malemu sie nie spieszy zobaczymy ogolnie wszystko ok i poziom wod plodowych tez jest w normie..
A teraz ide mala uspac bo juz czas na nia :ico_oczko:

Basia dziekuje za mile slowa a na tej fotce to Nicolinka ma pilota w reku jej ulubiona zabawke :ico_oczko: i mysli ze to telefon :-D :ico_brawa_01:

Ok dobrej nocki wam zycze ja uciekam buziaczki paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 lut 2008, 23:30

cześć dziewczynki Obrazek
CAŁUSECZKI dla Piotrusia Obrazek Obrazek Obrazek
U nas okropne choróbsko, Antoś ma infekcje górnych dróg oddechowych, wczorajsza noc była koszmarna... Obrazek
Antoniou kasłał co parę minut a ja płakałam bo nie wiedziałam jak mu pomóc...dzisiaj też bylo nie zaciekawie ale bylismy u lekarza, na szczescie w płuckach i oskrzelach czysto Obrazek
narazie mam stosować sposoby domowe, i w czwartek na kontrolę, zobaczymy.

Anusia śliczne te zdjęcia z USG Obrazek
Justynka zdróweczka dla Adusi Obrazek
Kristi brawa dla Nicolki za nowe słówka :ico_brawa_01:
diem, brawa dla Kourosha za współracę przy yiktakowaniu i z a słówka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-05, 11:47 ]
helołka ale pustki :ico_olaboga:

Antoś po wczorajszej inchalacji lepiej, spał też lepiej, choć czasem się budził z płaczem...to te &%$##^& trójki :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 lut 2008, 14:28

Dzien dobry :ico_oczko:
U nas po nocce ok,mala teraz juz od pru dni spi ze mna wiec spi super,tak spokojnie i ja sie wysypiam.. tylko budze sie w nocy dwa razy ide siku a pozniej nie umiem znalezsc juz dalej pozycjii do spanka bo jednak moj brzuch jest juz wielki i dzidzia w nim duza ma poza 3 kg i lekarz mowi ze dziecko Nie jest male wiec moze dlatego mam takie nocne problemy :ico_oczko: ale nie narzekam az tak wazne ze Marcusek jest zdrowy i wszystko ok :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
Teraz niedawno uspalam moja mala ksiezniczke i szybko zasnela widac bylo ze jej sie chcialo juz spac a ja pije capuccinko i odpoczywam obiadek juz mam tez gotowy wiec luzik :ico_oczko: Odkurzacz mi sie zepsul.. ale maz mi obiecal ze do czwartku go naprawi bo ja w czwartki zawsze sprzatam :ico_oczko: takze zobaczymy :ico_haha_01: ale niemam az tak brudno w domku :ico_oczko:
U nas pogoda ok,snieg topnieje ale jakos zimno jest.. tak lodowato .. chociaz slonce sie od czasu do czasu pokaze :ico_oczko:
Milego dnia wam zycze paa buziaczki dla wszystkich :ico_oczko: :-D

Maggie ciesze sie ze Antosiowi powoli lepiej :ico_oczko:
I masz racje jakos tu pusto sie zrobilo!!
Baboski przybywajcie !!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 lut 2008, 14:48

witam :ico_haha_01:
super że u Antosia już lepiej Obrazek Obrazek Obrazek

A my mieliśmy dziś koszmarną noc ,Ada 2 godziny wyła i nie mogłam jej uspokoić Obrazek dziś już jest troszke lepiej ,teraz ładnie sie bawi ale z jedzeniem nadal kiepsko :ico_olaboga:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość