Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 lut 2008, 10:06

Witam Mamuski :-D w nocy po bokach pozastawuialam Wikunie poduchami i nie chodzila po łozeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cala noc przespala :ico_oczko: ,moze musi miec taka rynienke niewiem poczucie bezpieczenstwa czy co??Jutro idziemy na urodzinki do mojej kuzynki musze kupic prezencik bo jeszcze nic niemam!!LUCY jezdzi jezdzi Obrazek super ze chcesz miec prawko,ja absolutnie za kierownice sie nie nadaje!!! KAMILKO no wozeczek fajniutki,ktos ma taki na forum ale nie pamietam kto :ico_noniewiem: i milej imprezki :ico_oczko:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

22 lut 2008, 10:50

Dziędoberek Aniu i lucy Ja też uważam że prawko to super sprawa Indygo wózeczek super i cena ok. gratuluję powiedz jeszcze jaki kolor?Acha Lucy z takiego uzależniaenia jak my :ico_nienie: ryzygnować :ico_oczko: Nocka z paroma pobudkami ale ogulnie to ok. dziś idziemy do doktora bo ja jutro do pracy na 12godz. i martwiłam bym się a tak i będę wiedziała co i jak ale martwić to i tak się będę mała jest odemnie troche uzalerzniona i nie wiem jak to przeżyje jutro i niedziela też :ico_placzek: a o sobie niespomnę chyba co godzinę będę do domu dzwoniła :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 lut 2008, 11:05

ania1980 pisze:Dziewczyny, miałam się nie wypowiadać w kwestii tej całej "sprzeczki", ale powiem tylko odnośnie jaśnie pani, ze nie ma to jak odejść z "klasą" wypisując na innym wątku jakie to czerwcówki (oprócz madziorki i kamilki) powierzchowne i jak im trzeba wszystko tłumaczyć jak krowie przez miedzę i inne gadki-szmatki o wolności słowa... W takim przypadku nie żałuję, że jaśnie zniknęła z czerwcówek, choć w pierwszej chwili pomyślałam, że szkoda ...
Nic dodac nic ując ...chciałam tez cos napisac ale machne reka szkoda mojego czasu Aniu napisalas wszystko czym mozna zakonczyc ten temat :):

[ Dodano: 2008-02-22, 10:09 ]
Kamilko wozeczek fajny :): i zielony chyba ładniejszy kolor dla chłopca :-D

Edytko nie zazdroszcze sytuacji ja tak samo jak ty chyba bym co 1 H dzwonila :ico_oczko:

A co do uzaleznienia to macie racje az wstyd sie przyznac :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale jakos ograniczyc nie umiem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-02-22, 10:21 ]
http://magdex22.posadzdrzewo.pl/

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 lut 2008, 11:48

a wlasnie zapomnialam o wozku napisac Kamilki,bardzo fajny i tez bym wybrala zielony :-D choc pomaranczowy tez jest ladny

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 lut 2008, 11:52

Marcinek spi ja odkurzylam i umylam podłogi obiadu nie robie mam wczorajszy rosołek ...pogoda u nas do bani brrrr wiec w domku siedze ...P ma popołudniówki...ech

Lucy a ty wolne dzisiaj ??

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 lut 2008, 12:00

tak wolne,w weekend pracuje :ico_oczko: a niedlugo mam jazde :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 lut 2008, 12:11

No to trzymam kciuki :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 lut 2008, 12:26

magda26 pisze:ania1980 napisał/a:
Dziewczyny, miałam się nie wypowiadać w kwestii tej całej "sprzeczki", ale powiem tylko odnośnie jaśnie pani, ze nie ma to jak odejść z "klasą" wypisując na innym wątku jakie to czerwcówki (oprócz madziorki i kamilki) powierzchowne i jak im trzeba wszystko tłumaczyć jak krowie przez miedzę i inne gadki-szmatki o wolności słowa... W takim przypadku nie żałuję, że jaśnie zniknęła z czerwcówek, choć w pierwszej chwili pomyślałam, że szkoda ...

Nic dodac nic ując ...chciałam tez cos napisac ale machne reka szkoda mojego czasu Aniu napisalas wszystko czym mozna zakonczyc ten temat
ZGADZAM SIE :-D

[ Dodano: 2008-02-22, 11:30 ]
Ja ogarnelam chatke i bylam na zakupkach :-D :-D kupilam prezent kuzynce fajowe swiecznik z ozdobkami,jeszcze tylko ziemniaczki obrac do obiadku i wszystko gicio :-D EDYTKO wspolczuje rozlaki z Wikunia wiem ze to ciezkie rozstanie ale jakos dasz rade :ico_oczko: LUCY milych jazdow i szerokiej drogi Obrazek MADZIU rosnie ci te drzewko ze hoho Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

22 lut 2008, 13:40

Byłam u doktora naszczęście to nic poważnego , kurde czy któreś dzidzi nie lubi jeździć samochodem moja zawsze płacze niewiem co jest grane jak jadę z nią z tyłu to jako tako jest ok. choć szęsto muszę ją brać na ręce ale jak jestem za kierownicą to koszmar poprostu płacze może fotelika nie lubi sama nie wiem.Ja też byłam na tej stronce z drzewkiem i wyskoczył mi jakiś ling ale gdzie on teraz jest to nie wiem a na twoim drzewku Madziu chyba też byłam nie wiem

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 lut 2008, 13:56

edyta29 pisze:kurde czy któreś dzidzi nie lubi jeździć samochodem moja zawsze płacze niewiem co jest grane jak jadę z nią z tyłu to jako tako jest ok. choć szęsto muszę ją brać na ręce ale jak jestem za kierownicą to koszmar poprostu płacze może fotelika nie lubi sama nie wiem
hm Edytko nie wiem moze sie wystraszylo czegos co jest zwiazane z autem nie wiem np trzasniecie drzwiami lub cos innego :ico_noniewiem: moj lubi wszystkim autem autobusem tramwajem patrzy wtedy i sie cieszy :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość