Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lut 2008, 14:55

Kristi, pewnie najważniejsze że że maluszek zdrowy, a Ty dużo wypoczywaj babosko.
ja tez juz zaraz kłade Antola i chyba sama sie z nim zdrzemne.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 lut 2008, 17:08

ale tu pustki :ico_olaboga: .

Kristi, masz racje, najwazniejsze ze malenstwo zdrowe jest.

Maggie, dobrze ze Antos czuje sie juz lepiej !!

Ja chce Asia teraz uspic, ale sadzieci sie strasznie tluka :ico_zly: , a Asia jest strasznie marudna i jak mi teraz nie zasnie, to bedzie nie do wytrzymania :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-05, 16:17 ]
A my mieliśmy dziś koszmarną noc ,Ada 2 godziny wyła i nie mogłam jej uspokoić dziś już jest troszke lepiej ,teraz ładnie sie bawi ale z jedzeniem nadal kiepsko :ico_olaboga:


To biedne jestescie obie.... U Asi jesli chodzi o jedzenie, to zalezy od dnia, ale ja wiem ze to przez zeby, bo ida jej dolne 3ki i wyjsc nie moga :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 lut 2008, 23:16

Dobry wieczor.. :ico_oczko:
Ale tu pustki :ico_szoking: :ico_placzek:
Moje dziecko kochane juz sobie zasnelo,dzisiaj uspalam mala Nicolinke w jej pokoju i zobaczymy jaka bedzie noc.. moze akurat przespi ja cala?? Jesli nie to pozniej moge spac dalej z Nicole narazie spi spokojnie i ladnie zasnela :ico_oczko:
Dzisiaj sa ostatki karnawalu i bylismy krotko u tesciow,bylo naprawde ok,i tesc sie powoli zmienia.. staje sie w miare normalny co mi sie podoba i juz gada tez normalnie ze mna :ico_oczko: To jest ciekawe?? Jak jestem sama w domku z Nicole i nawet jak moj maz jest tez z nami to Nicolinka widzi tylko mnie,ze mna sie chce bawic i liczy sie tylko mama a jak tylko pojdziemy do tesciow,to tam jest tylko babcia wazna :ico_oczko: a i dziadek tez przy okazjii bo moze sie da pilotem pobawic :ico_brawa_01: :-D Ale teraz mysle o tym inaczej.. ze ja wtedy odpoczywam jak mala meczy babcie a ja mam spokoj :ico_oczko: a ledwo przyjdziemy do domku to mama znowu najwazniesza jest :ico_oczko: Moze tak ma byc :ico_haha_02:
Jak to mowia kazde dziecko jest inne,moja Nicolinka ma tak i juz :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Oj szkoda ze was niema..
Milej nocki wam zycze i dobranoc paa

[ Dodano: 2008-02-05, 22:36 ]
Wiecie co..pomyslalam sobie ze pokaze wam jeszcze ostatni raz moj brzuszek juz jest naprawde pokazny.. i dlatego za bardzo nie umiem spac w nocy ale juz niedlugo i malutki moj syneczek bedzie z nami :ico_brawa_01: A to pare fotek mojego brzuszka (Marcuska) :-D :
Obrazek
Obrazek

Ok a teraz to juz naprawde ide spac bo jakas senna jestem a wiec do juterka paa :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

06 lut 2008, 10:43

Kristi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczny piekny brzuszek, i widac ze syneczek juz niedlugo bedzie po jego drugiej stronie :-)

[ Dodano: 2008-02-06, 10:21 ]
A ja sie musze pochwalic i wyglada na to ze Aginka miala razje, dzisiaj rano Asia dostala paczke a w niej wygrana za etykiety Gerbera - dostala czarne wpadajace w granat spodnia sztuksowe :-) , kurcze, moze dam jej dzisiaj lotka skreslic jak ma takie szczescie do konkursow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 lut 2008, 14:25

Dzien dobry :ico_oczko:
U nas nocka minela.. jak zwykle??Mala spala sama tylko do 2 00 pozniej plakala i bardzo chciala ze mna spac wiec maz sie zebral troche rozczarowany i poszedl spac do pokoju Nicole a Nicole zostala ze mna w sypialni i zasnela odrazu.. ona po prostu musi mnie czuc i spi jak zabita.. niewiem czemu tak jej sie zrobilo.. normalnie spala sama i bylo wszystko ok.. oh sama niewiem czemu tak jest :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Ale wyspalysmy sie az do 9 30 :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Pozniej po sniadanku razem sobie wzielysmy prysznic a teraz moja dziewczynka sobie znowu spi a ja odpoczywam :ico_oczko:
Maly moj Groszek mnie mocno kopie,dalej mam takie uczucie jakby sie mi glowka Marcuska odbijala ale moj gnekolog mowi ze jeszcze jest czas to niech mu tak bedzie.. ale coraz ciezej mi jest ale radze sobie :ico_oczko:
Jestem tez ostatnio jakas bardziej niz zwykle leniwa :ico_oczko: :ico_haha_02: i duzo odpoczywam jak mi na to Nicolcia pozwala :ico_oczko:
Dzisiaj wieczorkiem idziemy do kosciola bo sroda popielcowa jest :ico_oczko:
Pozatym pogoda u nas nie za bardzoo Pada deszcz i wieje zimny wiatr takze o spacerku mozemy z Nicole zapomniec.. przy takiej pogodzie szybko sie idzie przeziebic .. :ico_olaboga:

Basia dziekuje za slodziutki komplemencik o brzuszku :ico_oczko: A to rzeczywiscie mala Asia ma szczescie do takich losowych grach a z tym toto lotkiem to dobry pomysl sama bym pozyczyla sobie Asie na chwilke moze by i mi przyniosla szczescie .. ale chyba jestem troche za daleko i to sie nie uda :ico_oczko: :ico_haha_02: ale fajnie ze twoja malutka ma takie szczescie wielkie :ico_brawa_01: dla Asi :ico_oczko:

Milego dnia paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 lut 2008, 15:50

hej dziewczynki, my nadal się męczymy z chorobą, już mam dosyć, Antoś mecz się okropnie, miał wczoraj wieczorem gorączkę, a dzisiaj stan podgorączkowy. Teraz już lepiej :ico_olaboga:
Najgoprsze że prawie nic nie je, ale za to pije duuużo. To dobrze.

Brawo Basieńko za wygraną.... Basia to może ja też podrzucę lotka Asi, co?????? :ico_haha_01:
Kristi brzusio naprawdę pokazny, sliczny :ico_brawa_01:
Kristi a jak tam to krwawienie, USTAŁO?
Gilgotki ode mnie w piętkę dla Marcuska. :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 lut 2008, 17:18

Maggie niewiem jakie krwawienie masz na mysli???
Ja mialam tylko troche krwi w moczu i to wszystko zadne inne krwawienie u mnie nie wystapilo :-D :ico_haha_02:
A jak masz na mysli ´ta krew w moczu to juz dawno moj mocz jest czysciutki taki jaki ma byc samo sie uregulowalo :ico_oczko:
Dzieki za komplemencik o moim brzusiu :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 lut 2008, 17:44

Kristi pisze:Ja mialam tylko troche krwi w moczu i to wszystko zadne inne krwawienie u mnie nie wystapilo :-D :ico_haha_02:

właśnie o to mi chodziło, ale najważniejsze, że juz jest wszystko OK.

[ Dodano: 2008-02-06, 17:18 ]
...ale sie wkurzyłam, właśnie zobaczyłam pomalowaną przez Antka ściany w naszej sypialni Obrazek Obrazek Obrazek :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 lut 2008, 18:42

Maggie, ja oststnio przyłapałam Malwinkę na malowaniu grzejnika u Kacperka w pokoju - flamastrem na kolor czerwony .... pralka juz była pomalowana w niebierskie kreskowania ... tylko czekać aż wpadnie na pomysl by pomallować ściany ..... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:


Narzekałam niedawno ze Malwinka ma ubogie uzebienie ... (do tej pory miała 1 i 2 ) dzis zauwazyłam na dole obie "4" ... a co z "3" ??? moje dziecko wszystko ma inaczej .... :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 lut 2008, 19:10

Aginka, a mój Antek daje długopisem :ico_olaboga:
ale brzydko to wygląda....
już wczesniej pomalopwał w przedpokoju a teraz...w sypialni....

Aginka pisze:Narzekałam niedawno ze Malwinka ma ubogie uzebienie ... (do tej pory miała 1 i 2 ) dzis zauwazyłam na dole obie "4" ... a co z "3" ??? moje dziecko wszystko ma inaczej .... :ico_wstydzioch:

nie martw się...u każdego malucha inaczej...mojemu jeszcze dolne tróþjki nie wyszły i myślę e ta choroba to jest własnie od tych zębów, czy to prawda że podczas ząbkowania osłabia sie odportność dziecka??

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość