Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

12 kwie 2011, 07:44

i ja się melduję

U mnie remont elewacji, wiec sie troszkę kręcę przy majstrach, bo mąż w pracy.
Wczoraj była u mnie siostra i wyskoczyłyśmy na miasto kupić ubrania ciążowe, bo juz sie nie mieści :-)
Musze w najbliższym czasie kupic ubranka do chrztu dla Szymona no i w tym tygodniu wybrać sie od kancelarii sporządzić akt chrztu.
Mały smacznie śpi i wcale nie przeszkadza mu jak majstry stukaja młotkami. :-)

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

12 kwie 2011, 11:37

Hej

Ja też sie melduje :ico_haha_01:

Nic ciekawego u nas sie nie dzieje więc nie ma o czym pisać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

12 kwie 2011, 14:37

To i ja sie odmeldowuje :)

A u nas hmmm....

z najnowszych osiagniec Maji - od 4 dni siusia na nocniczku i kibelku (chodzi bez pieluszki) i slicznie wola, sama biegnie, zdejmuje spodenki i robi sisi :) Sama do mnie pewnego dnia przyszla i mowi ze chce 'sisi' :) Pierwszego dnia byly 2 wpadki (obie z powodu zabawienia sie), drugiego dnia dwie mini wpadki (raz jak popuscila zanim zdazyla doleciec do domu z dworu by dokonczyc siusiu, a drugi raz jak zrobila na nocniczek pieknie, ale zapomniala zdjac majteczek... ;)). Od tampet pory nie bylo juz wpadki :ico_brawa_01: Nawet 3 godzinna drzemke raz zaliczyla bez pieluszki!

Poza tym dalej zajmuje sie remontem i urzadzaniem by nie myslec o zblizajacej sie operacji...(to juz w przyszlym tyg! :ico_chory: ). Dzis chce pomalowac Mateuszka pokoik, a poza tym wieszosc rzeczy skonczona :ico_sorki:

Jutro jade na ostateczne badania przed operacja wiec caly dzien mi to zajmie bo to w innym miescie... :ico_noniewiem:

No i to chyba tyle co u nas.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

12 kwie 2011, 22:14

Ania_R, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mai jak na początek to i tak dużo wpadek nie ma :ico_brawa_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

13 kwie 2011, 08:24

Ania_R, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mai jak na początek to i tak dużo wpadek nie ma :ico_brawa_01:
brawo dla zuch dziewczyny
a mój Krzysio dalej robi w pieluchę i o wołaniu ani mowy nie ma :ico_placzek:

u nas jakos leci
pogoda ok wiec wychodzimy na zewnątrz

dzisiaj mają przyjść murarze i zacząć budowę domu :-D

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

13 kwie 2011, 08:58

Ania_R, brawo dla Majeczki.

U nas wszystko ok.
Mały spokojny, coraz więcej chce gadać z nami i śmieje się non stop. Jak wstanie to od razu uśmiech na twarzy i nie schodzi nawet jak je.
Więc mamy wesoło.

Dzisiaj pogoda kiepsko się zapowiada no ale zobaczymy jak bedzie.

Do jutra jestem sama z bąblem bo mój M wyjechał, ale damy radę. Najgorsze sa tylko momenty w nocy ale mały bedzie spał ze mna w łóżku więc nie bedzie tak źle. Nie będę musiała go dźwigać.

Przygotowujemy się do chrzcin i już prawie wszytko jest czekam tylko jeszcze na jeden garniturek (małemu się bardzo ulewa i kupiliśmy dwa garniturki bo mamy obawy ze z jednym to byśmy nie dali rady) zapewne dzis przyjdzie. Nie wiem czy wam pisałam że kupiłam garniturek i ubranka dla małego na allegro po bardzo okazyjnych cenach. Likwidacja sklepu. Niestety spóźniłam się bo były tam bardzo fajne ubrania za niewielkie pieniądze (około 30-50%) taniej niż normalnie. No ale niestety spóźniłam się i kupiłam tylko kilka ubrań. No ale garniturek kupiłam 40% taniej niż na stronie Krasnala. Więc jestem zadowolona.

Byłam wczoraj u fryzjera i mój dzielny chłopak pozwolił mamie na pogaduchy z Paniami i ścięcie włoskow. Nic nie grymasił wszystko było ok. W sobotę ide jeszcze na pasemka bo wolałam nie ryzykować. Zresztą nie wiem czy by wytrzymał bo jak wróciliśmy do domu rozebrała siebie i jego to od razu chciał jeść i to bardzo. Sama się zdziwiłam że tak głośno to oznajmił. :-)

Tyle u nas
Pozdrawiam i miłego dnia

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

13 kwie 2011, 11:00

malgoskab, :ico_brawa_01: za rozpoczęte prace niech domek szybko "rośnie"

magda7, ja trafiłam na likwidacje salonu ślubnego gdzie również mieli ubranka do chrztu i mały miał garniturek za 35 zł :-D

Mój Kajtek tez dużo ulewa :ico_olaboga:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

13 kwie 2011, 14:42

Mój Kajtek tez dużo ulewa :ico_olaboga:
ja na szczescie mam tym razem spokój, Kasia bardzo rzadko ulewa, za to Krzys jak byl mały to masakra byla

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

13 kwie 2011, 16:20

Dzieki dziewczyny! :) :ico_sorki:
a mój Krzysio dalej robi w pieluchę i o wołaniu ani mowy nie ma
przyjdzie i na niego pora! :ico_sorki: Ja uwazam ze nie ma co niepotrzebnie dziecka wczesniej stresowac nauka 'na sile'. Wytlumaczylam Maji juz dawno do czego sluzy nocnik (miala moze z 1-1,5), ale nie sadzalam jej na nim bo nie chciala - i czekalam az sama do tego dojrzeje. Fakt ze troche mialam ulatwienia bo podpatrywala swoja starsza siostre, ale wydaje mi sie ze kazde dziecko samo potrafi oznajmic kiedy jeest gotowe na rezygnacje z pieluszki w dzien...
Trzymam kciuki byscie szybciutko wprowadzili sie do nowego domku! :)

magda7, super ze wizyta u fryzjera sie udala :) Moje wlosy juz tez sie prosza bym odrosty zrobila i podciela troche, no ale czekam na 'prywatnego' fryzjera bo przylatuje do nas w niedziele :-D (moj tata :ico_oczko: ).

Ja w temacie 'Chrzciny' jeszcze nic nie zalatwilam :ico_wstydzioch: nawet paszportu nie zaczelam jeszcze wyrabiac Matiegu a bilety juz mamy :ico_chory: :ico_noniewiem:

Lece dalej zajac sie pokoikiem Mateuszka bo go wkoncu maluje, ale skosy sobie wymyslilam i dwa odcienie zoltego wiec troche roboty sobie naraobilam... :ico_noniewiem:

aaaa na badaniach Mati byl grzeczniutki (zjadal stetoskop, ciagnol za kabelki itp. :-D ) no i w koncu wim ile wazy i mierzy moja chudzinka :ico_oczko: Mierzy 64cm (54 jak sie urodzil mial), i wazy 6,56kg (ur. 3,52kg).

[ Dodano: 2011-04-14, 14:49 ]
Ale ciasza dzis... :ico_olaboga: Co porabiacie dziewczyny??? Ja sciemniam co by nie sprzatac :-D :ico_haha_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

14 kwie 2011, 17:23

hejka
ja mialam dzien wyjazdowy
banki, urzedy telefonia a na koniec fryzjer i nowa fryzurka :-D

a teraz codziennosc czyli dom i dzieciaki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość