Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 cze 2007, 08:06

Gabrysia, Kacperek ślicznie dziekuje :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 cze 2007, 08:08

Fajnie, że nasze dzieciaczki rosną i juz wszystkie są niemowlaczkami

[ Dodano: 2007-06-11, 08:09 ]
a z tymi szyneczkami :-D u mojej Olki to miała takie od urodzenia, ale kocham je bardzo :-D

[ Dodano: 2007-06-11, 08:13 ]
Zmykam Ola właśnie zrobiła chyba coś "grubszego" w pieluszkę :-D , i w dodatku się śmieje. Musimy sie umyć i przewinąć. Miłego dnia dziewczyny :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 cze 2007, 08:13

a pomyslec ze jeszcze nie tak dawno ''jęczałysmy''ze poród przed nami.. albo ze sie spoźniają :-D a teraz czuje sie jakby Kacper zawsze byl z nami :-D

[ Dodano: 2007-06-11, 09:32 ]
Kurcze :-/ dzis mam jakis ''dziwny'' dzien od rana :-/ wczoraj zapomnialam nastawic budzik wiec w efekcie moje dzieci nie poszly do szkoly bo ... mama zaspała :-/ teraz siedze przed kompem i sprzatac mi sie nie chce chociaz Kacpi grzecznie spi a za chwile sie obudzi i nic nie da zrobic :ico_olaboga: no ale nie chce mi sie sprzatac i juz!!! Nawet sniadanka dzieciom nie zrobilam jeszcze i nie pogoniłam ich zeby sie chociaz ubrały :ico_noniewiem: sama tez w pizamie siedze :ico_olaboga: a zawsze do tej pory mialam sprzatniete i obiad sie ''szykowal'' :ico_olaboga: Wczoraj pol nocy nie spałam tylko myslalam o tym jak mi ciezko samej :ico_puknij: chociaz az tak ciezko wcale nie jest :ico_puknij: Chyba musze odpoczac od moich skarbow troszke bo zeświruje do reszty :ico_szoking: :ico_puknij: Moze by tak wnusiów babci podrzucic a sama z kolezanka czy siostra isc na jakies piwko :ico_noniewiem: Tylko czy babcia bedzie zachwycona perspektywa siedzenia z moja czwóreczką :ico_noniewiem: :ico_olaboga: I czy ja naprawde odpczne czy bede myslala ciagle o kacpim czy aby nie marudzi :ico_olaboga: O matko sama nie wiem czego chce :-D No i Kacper sie obudzil i domaga sie butli :-D a natalka tlumaczy mu ze zaraz mamusia zrobi tylko napisze na Tt co u nas... moze zrozumie i poczeka :ico_noniewiem: :-D EEEE chyba nie zrozumial :-D wrzeszy jakby z tydzien nie jadl wiec uciekam :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

11 cze 2007, 11:48

Kari problemy z Kariną na pewno są chwilowe. Może faktycznie jest troszkę zazdrosna o braciszka???
Mordeczko babcia na pewno się ucieszy i chętnie zajmie wnukami. Moich teściów to aż czasami muszę odganiać :-D . ALe faktycznie rozumiem Cię. Ja też jak zostawię małą nawet tylko na chwilkę to myślę co robi czy nie płacze, czy nie tęskni za mną. Hmmm myślałam ze to przewrażliwienie na punkcie dziecka :ico_noniewiem: .
A my bylismy dziś u ortopedy. No i moja Oleńka musi nosić pieluszkę ortopedyczną :ico_placzek: no już mi ręce opadają. jak nie skaza to znów biodra. lekarz powiedział, że ma słabe bioderka i muszę jej zakładać to coś :ico_placzek: . nie wiem czy to genetyczne czy co bo zapytał mnie czy ja nie mam problemów z biodrami. No a ja właśnie mam, więc moje dziecko odziedziczyło po mnie wszystko co najgorsze :ico_placzek: . ale chyba jej nie przeszkadza ta pieluszka, bo śpi jak zabita :ico_szoking:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 cze 2007, 12:31

M0rD3CzKa, co do bloga to myslalam o niebieskim i motyw rybki.Duzo rybek :-D
Co do nastrojow to i ja mialam maly kryzys,ze kura domowa jestem,ze bezrobotna,ze tylko z dzieckiem w domu itp ale mi przeszlo.Maz sie nim zajal dzis rano wiec ja spalam do 10.00 :ico_szoking: I jak sie tak wyspalam to inaczej na wszystko spojrzalam :ico_brawa_01: Oddaj tesciom dzieciaczki i zostan sama w domu albo umow sie z kolezanka - to naprawde pomaga :-D

Gabrysia, no te szyneczki sa boskie.Moj Jedrulek takich az nie ma :ico_placzek: Jest taki bardziej pociagly ale tez sliczny i kochany :-D

delicja - nie win sie.Ja tez bylam zla na siebie,ze malemu przekazalam alergie i skaze,no ale na to nie mamy wplywu :ico_olaboga:
A co do pieluszki to nie zazdroszcze :ico_placzek: My idziemy dopiero 16 lipca.Takie terminy tu sa :ico_szoking:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 cze 2007, 13:25

iw_rybka, tesciowa to napewno by z nimi nie zostala .. myslalam raczej o mojej mamie :-D

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

11 cze 2007, 14:39

Witajcie:)
Długo sie nie odzywałam ale brak czasu Cyprian wogóle niespi w dzień!! Na dodatek przez te upały to sie marudny zrobił nie chce nawet na dworzu byc. W miare możliwosci zaraz nadrobie czytanie postów :ico_olaboga:
M0rD3CzKa, wyjscie to dobry pomysł ja sama sie urywam od czasu do czasu a Cyprianka powierzam mamie. Taki odpoczynek jest potrzebny no a przy twojej kochanej czworeczce to juz na pewno :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-11, 14:55 ]
Tak urosłem:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 cze 2007, 16:02

M0rD3CzKa, yhm.... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:


justynat., sliczny Cyprianek - a jaki juz duzy :ico_brawa_01:

A ja sie obrazilam na meza w trakcie spaceru,bo powiedzialam mu,ze chce kupic sukienke.Szlismy alejkami i on sobie kupil okulary przeciwsloneczne,wiec ja znowu mu o tej sukience,ze na alejkach jest taki stragan z odzieza dunska i chce tam isc - a on mi na zlosc,ze jeszcze nie,ze potem i se obrazilam.Powiedzialam,ze ma mi dac malego bo che isc z nim sama,bo jego nie chce ogladac - na co on,ze on tez chce z malym na spacer.Ja na to,ze nie bo musze go nakarmic.Poszlismy do domu - nakarmilam malego i wreczylam tatuskowi :-D

Poszlam do fryzjera i kupilam sukienke.Wrocilam do domu a maly spi :-D Ale bylo fajnie.Dwie godziny tylko dla mnie :ico_haha_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

11 cze 2007, 17:07

Delicja bardzo mi pzrykro, ale przynajmniej od tego gorsetu bioderka potem będą w porządku!!!!!!!!!!

Mordka chyba ny wszystkie mamy takie załamki, ja tez wczoraj tak sobie siedziałam i ryczałam, sama nie wiem dlaczego!!!!!! Trochę nieraz człowieka wszystko przybije, jakaś taka się czuje nieprzydatna!!!!

Chyba trzeba zrobić jak Rybka do fryzjera i na zakupy!!!!!!!!!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ciebie Rybko

Justynat Cyprianek słodziutki............... u nas też kicha nawet ze spacerami właśnie z powodu tych upałów Oskarek strasznie się męczy na dworze!!!!!!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 cze 2007, 18:39

my tez za dlugo nie pospacerowalismy - i nie ze wzgledu na fochy ale tez na upaly :ico_zly:

caro,jak to nie potrzebna.Dla Oskarka ty jestes najwazniejsza i my cie potrzebujemy :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość