szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 lis 2011, 19:24

nie wierze w to co widze, chyba pierwszy raz od kad cię znam!!!!!!! Serio nie masz co robić, to może nareszcie usiadziesz i odpoczniesz, zrelaksujesz sie, bo zasłużyłas na to:):):)
hehhe no wzięłam właśnie kąpiel, zrobiłam paznokcie i teraz piję kawkę.
Z miodkiem bym uwazała, bo miodek alergenny, niby samo zdrowie ale jednak nie do konca, ja nie jem karmiac i dzieci tez nie do 3 roku życia
Ja teraz gdy karmię jem miodek z kanapkami czy herbatą i małej nic nie jest .
A małej którą bawiłam dawałam miodek od 2 roku życia.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 lis 2011, 19:43

no z tym miodem to trzeba uwazaj w rodzinach alergicznych, a u mnie maż alergik

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 lis 2011, 22:39

Witajcie!

A u mnie Maciuś coś dziś nie w sosie był, ale ok, niech mu będzie :-D
Teraz juz śpi, więc cisza w domku.

Ja też miodek jadłam, bo uwielbiam polać nim biały serek, mniam, i do herbatki z cytrynką :-)

Dziewczyny, piękne macie i miałyście te sukienusie do chrztu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 09-11-2011, 21:40 ]
Zuzia jutro pop przedszolku wybywa do babci na weekend, więc nam dzieci ubędzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 lis 2011, 10:00

hej :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

weszłam z rana pozbyc sie części pieniędzy z konta :ico_noniewiem: ech, zrobiłam już czesc przelewów, później opędzluje konto męża :ico_haha_01:
a popołudniu idę kupić sobie butkiiii, jakieś kozaczki czy botki takie ocieplane :ico_brawa_01: no i jeszcze jakies spodnie ze dwie pary :ico_haha_01: bo te co chodziłam w ciąży za duze a te sprzed praktycznie nie istnieją bo juz sa zniszzone i przetarte :/

oj młody kwęka, idę do niego ale wpadne jeszcze :ico_sorki:

[ Dodano: 10-11-2011, 09:15 ]
Zuzia jutro pop przedszolku wybywa do babci na weekend, więc nam dzieci ubędzie :ico_haha_01:
hehe fajnie :ico_oczko:

a co do miodku to racja uważac trzeba w rodzinie alergicznej ale nestle robi mleczko po 1 roku z miodem :-D

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

10 lis 2011, 11:09

no więc stosowałam herbatkę z malinami z ogródka, herbatkę z miodem i cytryną. Szałwią płukałam gardło, parzyłam nogi w gorącej wodzie z solą kamienną. No i w końcu poszły w ruch tabletki rutinoskorbin i echinacea jak się trafi wyższa gorączka to wezmę paracetamol. Ja też alergik jestem i to straszny, ale Alankowi nic nie jest po miodzie. Tylko wiem, że za dużo miodu i malin nie można bo dziecko będzie miało rozwolnienie - u mnie się to sprawdziło jak przedawkowałam :-P

[ Dodano: 10-11-2011, 10:13 ]
nockę trochę dziwną mieliśmy ale to z naszej winy, bo zmieniliśmy harmonogram dnia Alankowi. Byłam bardzo osłabiona, a mąż zmęczony po pracy więc uspaliśmy małego o 18 żeby się zdrzemnąć na godzinkę, jak się obudziliśmy była 21 :ico_szoking: a mały spał jak susełek (pewnie myślał, że to już noc, pogubił się). Musieliśmy go przebudzić, żeby przebrać, zmienić pampersa, no i zasnął nam dopiero o 23, potem wstał o 3.30, potem o 7 i pospał jeszcze do 9. Żebyśmy nie narozrabiali mu w planie dnia, to pewnie spokojnie tak jak wczoraj przespałby całą nockę, no ale źle nie było :ico_haha_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 lis 2011, 11:19

Doberek

izus u mnie to samo, wpływ na konto miałam i już go nie ma za kliknięciem jednym:( ale grunt, ze kaska na podstawowe życie jest.

Ale ja dzis ospała, niby pospałam bo padłam po 24 a młody pierwszy raz obudził sie koło 4, potem mała przyszła koło 7 to wtedy i mały przebudzał sie co chwilke i o 8 zwlekłam się z wyrka bo dzis zajęcia mam z angielskiego a tyle chęci na nie że szok, oczy mi same opadają, ale to chyba ponura pogoda na mnie tak wpływa

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 lis 2011, 11:31

Ja też miodek jadłam, bo uwielbiam polać nim biały serek, mniam
Tak samo jem właśnie z serem białym. Od dziecka tata mnie tak nauczył i do dziś mi smakuje.

Mała wczoraj po kąpieli troszkę płakała ale kiedyś tez troszku marudziła nam , potem widac było że zmęczona bardzo i śpiąca ale nie mogła jakoś zasnąć i chwilami bardzo płakała , ale ostatecznie o 22 już spała.
A ja dzis obudziłam się z strasznym bólem lewej piersi , bardzo była twarda wiec to pewno zapalenie bo zimno mi , głowa mi pęka i słaba jestem okropnie.I teraz co mam robić jak jest zapalenie piersi ?Czy mogę normalnie małą karmić ?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 lis 2011, 11:55

A ja dzis obudziłam się z strasznym bólem lewej piersi , bardzo była twarda wiec to pewno zapalenie bo zimno mi , głowa mi pęka i słaba jestem okropnie.I teraz co mam robić jak jest zapalenie piersi ?Czy mogę normalnie małą karmić ?
pewnie zastój, zapalenia nie ma jeśli nie masz gorączki, weź paracetamol np apap
rozmasuj piers ciepłą dłonią, odciagnij troszke pokarmu (tylko tyle aby mieć uczucie ulgi nie do końca) albo daj małej wyssać :ico_sorki: ona najlepiej opróżni pierś :ico_sorki: ale niech nie ssie do końca znaczy nie tak długo jak zawsze :ico_sorki: troszke krócej :ico_sorki: bo jak wyssie do końca to tyle samo mleka napłynie na kolejne karmienie

po wszytskim mozesz zrobić sobie chłodny okłąd z mokrej pieluchy tetrowej na piers, przyłożyć potłuczony liść kapusty białej schłodzony w lodówce :ico_oczko:

[ Dodano: 10-11-2011, 10:59 ]
szkieletorek, póki pierś bedzie twarda zaczynaj karmienie od tej twardej piersi, nie opróżniając do końca, potem podawaj drugą zdrową pierś zeby mała dojadła :ico_oczko:
to powinno wystarczyć

no i weź ten apap gdyby bardzo bolała pierś, 3 razy dziennie 1 tabletka, to powinno zapobiec zapaleniu :ico_sorki:

[ Dodano: 10-11-2011, 11:01 ]
izus u mnie to samo, wpływ na konto miałam i już go nie ma za kliknięciem jednym:( ale grunt, ze kaska na podstawowe życie jest.
ach wex mi nawet nie mów :ico_zly: wkurzam sie ze tyle kasy nam ucieka, no ale w tym miesiacu ostatnia rata kredytu na samochód :ico_brawa_01:
mój kredyt kończy sie za 7 miesiecy :ico_brawa_01: bedzie łatwiej :-D

[ Dodano: 10-11-2011, 11:05 ]
nina0226, zdrówka życze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 lis 2011, 12:08

No gorączki na razie nie mam ale nie raz miałam piersi pełne aż kamienie i nie bolały tak bardzo. Na szczęście myszka moja jest grzeczniutka dziś , oby wytrzymała chociaż do 14 bo wtedy P kończy prace i się mała jak należy zajmie bo ja ledwo małą przewinęłam po nocy .

A rano moja myszka jak się obudziła to godzinę czasu gadałam do niej i tak sie śmiała cały czas, bardzo się zmieniła ostatnio, znaczy od wczoraj. I gaworzyła sobie fajnie ze mną .

Mam nadzieję że mi do soboty przejdzie bo jeśli będę się tak czuła to lipa z imprezy. A na pole można w takim stanie wychodzić?
Pytam raczej z ciekawości bo siły nie mam na spacery .

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 lis 2011, 12:08

izus ja dzis od rana mam z leksza zalamke, bo tez porobilam juz przelewy :ico_olaboga: jak co m-c..za pare dni bedzie lepiej, jak sie oswoje z tym co na koncie zostalo :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość