Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

23 kwie 2007, 16:59

mamciaPatrus tez ciagle tylko raczki do buzi wkłada. A głowke to podnosi tylko na poczatku jak go klade na brzuszku bo sie denerwuje a potem to spi.

hekkate ja tez chodze w staniku, wczesniej tez spalam a potem przestalam i mi biust troche obwisl, nie wiem czy dlatego ze przestalam w kazdym razie zaczelam znow spac hehe ale chyba juz za pozno.

dorota To piekna pogoda ci sie zapowiada,fajnie bo u mnie to lało pomimo ze cale lato bylo upalne a ja niestety pechowo trafilam.

Lutowkiczy wasze dzidzie tez tak sie wierca albo nawet płaczą jak robią lub probuja robic kupke. Moj tak czesto robi po jedzonku.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

23 kwie 2007, 17:22

Witam kochane , lece Was poczytac, bo duzo napisaliscie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

23 kwie 2007, 18:39

LUTOWKI[ Amelka tez juz pieknie i długo trzyma głowke do góry jak lezy na brzuszku ale ie umie jescze sie z brzuszka na plecki przewrócić.
Ja chodze cały dzień w staniku i w nocy tez a w nocy nieraz mam taki do karmienia bez fiszbin a nieraz normalny.
MLwiesz co a moglaby pomyslec gdzie czytałas o tym wychowawczym jak to jest co pisałacś ze potem sie zeruje moj dochod i jest jako utracony ??? bo ja tez kiedys o tym słyszałam gdzies ale nie wiem gdzie własnie?
LUTOWKI wiecie co znow sie martwie bo kacpi dostał w koncu antybiotyk bo kurcze za długo ma juz ten kaszel a zadne syropy nie pomagają ale to nic najgorsze jest to ze Amelcie zaraził troszke i mała znow ma katarek :( a ja oczywiście cała w stresie jestem bo wiecie jak sie skonczył ostatnio katarek u Amelci :ico_placzek: mam nadzieje,ze teraz bedzie lepiej i sama sobie poradzi, wkraplam jej sterimar itp. oby szybo go zgubiła
Amelka tez coraz częsciej ssie swoje rączki i tak juz chyba bedzie do czasu az ząbki sie nie pokazą.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

23 kwie 2007, 18:43

Iwona77, Julcia robi kupcie raz na cztery-piec dni i kiedys sie wiercila i poplakiwala to podalam jej lakcitu i juz przeszlo, ( 2 ml dziennie )
karolas, a nie da sie tak zrobic ze maz bedzie pracowal o troche mniej??w sumie neiwiem jak oni w polsce licza dochod, ale to jest miesiecznie?? bo jakby bylo miesiecznie to wtedy maz mogly pracowac godiznke dwie mniej i by bylo po sprawie i byc dostala pieniazki...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

23 kwie 2007, 19:00

MAMCIA to sie tak nie da isc mniej do pracy zeby mniej wypłaty było bo kurcze oni biora dochody z urzedu skarbowego za 2005 rok :( i sie nie tak :ico_placzek:
LUTOWKI a powiedzcie mi jak to jest z tym wychowawczym? zeby miec płatny to trzeba dostac rodzinne a ze my przekracamy o 12zł to nie dostane rodzinnego. Ale o co chodzi z tym dochodem utraconym moim?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

24 kwie 2007, 09:44

karolas, kurcze no to rzeczywiscie szkoda.....ja nic niewiem o tych warunkach wychowawczego, ale trzymam kciuki zeby sie jednak cos rozwiazalo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

24 kwie 2007, 10:33

karolas - wiesz co naprawdę nie pamiętam gdzie ja to czytałam, musialabyś się zorientować albo u siebie w pracy w dziale socjalnym albo w MOPS (bo oni chyba wyplacają zasiłek wychowawczy). Po prosu przedstawić sytuację. No bo jak 1 miesiąc będziesz na wychowawczym - ale ten 1 miesiąc musisz mieć bezpłatny to w następnym miesiącu byś złożyła wniosek o zasilek wychowawczy.

[ Dodano: 2007-04-24, 10:41 ]
dziewczyny - mój Tobiaszek też cały czas pcha do buzi łapki. Wypluwa smoka i owli ssać paluchy :-D

karolas - wpisałam w wyszukiwarkę "dochod utracony" i wsykoczyło parę linków, więc możesz sprobować. Ja niestety na tym się nie znam więc nie poradzę Ci za bardzo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

24 kwie 2007, 11:12

iwona77 moja Agatka często się wierci przy "bączkach", a jak robi kupke to strasznie stęka, aż ją w innym pokoju słychać :-)
ML, karolas Agatka też woli ssać swoje paluszki niż smoka, zauważyłam że ja trzyma coś w rączce to też zaraz do buzi węrduje...

Lutówki dziś natomiast jadę zawieźć alkohole i inne napoje na salę, wieczorem jadę do kosmetyczki na oczyszczenie twarzy i mamy zebranie z księdzem...tego dnia są aż trzy wesela, musimy się zatem podzielić - kto co przystroi w kościele...
Zostały 4 dni...w domu powoli idzie odczuć lekki stresik :-)
Agatka kochana śpi....
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

24 kwie 2007, 12:13

DOROTA.M. tobie zostały 4 dni do ślubu i chrzcin a nam 2 dni do 5 rocznicy slubu :) i przezywam tez no moze mniej niz ty bo nie załoze sukni slubnej i nie bede sie bawic na weselu ale robimy w sobote kiedy ty bedziesz wymawiać słowa przysiegi to my bedziemy swiętowac w domku,bedzie ok18 osób-rodzinka i powspominamy jak to było 5 lat temu;pewnie beda nam tez śpiewac gorzko,gorzko hi hi ;0 i jak to moja ciocia lubi spiewac: nie pijemy wódki, nie pijemy wódki,pocałunek był za krótki ale bedzie pewnie tez wesoło :gitara: :509: :524: :524:
LUTOWKI wklejam nasz nowy pojazd a własciwie Amelki :), fajna ta zielen taka zywa no a bylismy w niedziele na spacerku i była piekna pogoda,spacer bardzo udany

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

24 kwie 2007, 13:03

a moja maruda spi wlasnie,w czoraj super grzeczna byla a dizs cos marudzi i jesc duzo chce, jakis dzien ma niezabardzo ;) moze ma te dni szybkiego wzrostu bo od wczoraj budzi sie o 4 w nocy i cyca chce i tak sobie cyca do 9 kiedy ja spi obok :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość