lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

28 lis 2007, 18:02

Chodzę na NFZ, lekarz jest w porządku, więc zaczekam do przyszłego tygodnia. Myślę, że to częściowo przez stres i zmęczenie czułam się ostatnio dużo gorzej. Mam ciężko chorego tatę,a w pracy wycisk. Staram sie jak najwięcej odpoczywać, ale wszyscy mnie straszą. Moja siostra w tym roku urodziła synka z dużymi problemami. Poza tym miała całą ciążę zagrożoną-długo leżała w szpitalu i teraz moja mama, mąż, a najbardziej siostra ciągle o mnie martwią. Staram się zachować zdrowy rozsądek, ale ciężko mi idzie.

A wiesz, że jestem zapisana do innego lekarza na 21 stycznia, a czekam już na wizytę od połowy października. :-D
To wyjście awaryjnie, jeśli ten lekarz się nie sprawdzi.

[ Dodano: 2007-11-28, 17:04 ]
A Ty jak się czujesz? Dziś bez bólów brzusia?

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 lis 2007, 18:17

Witajcie :-D

Ja przed chwilą wrociłam, jestem padnięta zaraz idę poleżeć, ale jazda mi sie podobała, pierwsza godzina była przerażająca, z takiego małego wygwizdowia do duzego miasta ze swiatłami trafić :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i to tylko po 6 godzinach jazdy , ale jakos przeżyłam, druga godzina była już lepsza, jeszcze bede miała troche godzin do wyjeżdzenia w łomży , bo nie wyobrazam sobie gdybym miala tam zdawac egzamin tylko po jezdzie w Kętrzynie.

Do tego dzis dowiedzialam sie ze moja kolezanka ktora przyjedza co roku do Norwegii jest w ciąży :ico_ciezarowka: i ma termin na tydzien po mnie i chce urodzic w Norge , ale jestem szczesliwa ze bede miec kolezanke pod bokiem o ile wszytko dobrze pojdzie :ico_oczko:

Co do jedzienia to ja zawsze zarłok byłam i dużo i ciężsto ja dłam a teraz jejm jeszcze czesciej,.
Co do mdłosci nie mam ale to juz wiecie
Co do Imion wiecie i wasze wymysły tez mi sie bardzo podobają :ico_brawa_01:

Tuska, przepięknie widać twoje maleństwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

28 lis 2007, 18:37

Siunia, ja mieszkam w Warszawie i tutaj będę robiła swoje pierwsze kilometry, więc doskonale Cię rozumiem. A Ty tylko z instruktorem jedziesz do Łomży? Daleko masz?

[ Dodano: 2007-11-28, 17:46 ]
Mam pytanko: jak się wkleja suwaczki?

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

28 lis 2007, 20:28

Termin mam na 8 czerwca :-D
Wlasnie, musze cos zrobic z moim suwaczkiem bo niewyrazny taki, ze nic nie widac :ico_noniewiem:

musisz wejsc na jakas strone z suwaczkami , np. www.suwaczek.pl albo innej i masz krok po kroku napisane wszystko. Jak chcesz dodatkowych instrukcji i stron z suwaczkami, to masz to wytlumaczone np. TUTAJ

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 lis 2007, 23:09

lulu_, ja mam do Łomży 130km, dzis pojechałam ze szwagrem i siostra a tam uczył mnie taki znajomy instruktor naszej facetki od jazdy, wiec było dobrze, bardzo dobrze tłumaczy. Ale super ci ze uczysz sie w miescie w ktorym zdajesz, tak jest o wiele łatwiej

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 lis 2007, 11:09

Cześć kobietki :-) Właśnie doczytuję, to co naklikałyście wczoraj wieczorkiem.
Tuska cieszę się, że wszystko w porządku, dzidzia śliczna i pieknie ją widać :-)
Lulu wcale się nie dziwię, że sie niepokoisz, ale to jeszcze tydzień i zobaczysz w koncu swoje maleństwo. Ja juz miałam USG 2 razy i powiem, że byłam spokojniejsza jak zobaczyłam maleństwo jak sie rusza i bijące serduszko. Na pewno wszystko będzie dobrze :-) P.S. jak sobie radzisz z suwaczkiem, a który to u Ciebie tydzień?
Siunia to kawał drogi masz do miasta w ktorym zdajesz, ale to dobrze, ze sie wybrałaś teraz przynajmniej nie doznasz szoku na egzaminie :-)

[ Dodano: 2007-11-29, 10:15 ]
Spinka, a cu u Ciebie, gdzie się podziewasz???

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 lis 2007, 11:49

Witajcie
Ja juz wstalm posprztałam i Milana wyszykowałam na dwor z dziadkiem , na sanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A tak ogolnie jeszcze co do tych twardych brzuchów to ja wam za brdzo nie pomoge, bo ja mam teraz miękki, bo to moja druga dzidzia, wiec nie wiem a i nie pamietam jak bylo przy 1 ciazy czy twardy był. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 lis 2007, 11:56

Cześć jestem ,jestem :-D
U mnie humorek ok, z rana czułam lekki dyskomfort w brzuszku, ale jakby minął.

Faktycznie Siunia spory kawałek masz do Łomży :ico_szoking: , to niezłe utrudnienie, ale dasz radę, dzielna z Ciebie babka.

Nowa dzisiaj później, bo śniadanie później było, czekałam na m aż przywiezie mleko, bo tak mnie naszło na płatki kukurydziane, że nie mogłam wytrzymać. A twój m już lepiej się czuje? I jak wczorajszy wieczór, też zaliczyliście spanko?

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 lis 2007, 12:02

spinka, dzieki, naprawde duż o mi dało te jeżdzenie po Łomży bo chyba jak bym tam pojechała od razu na egazmin to na bank bym oblała, wiec jeszcze mysle ze ze 2 lub 3 razy tam pojade , bo naprawde zalezy mi poznac dobrze misasto i zdac za 1 razem

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

29 lis 2007, 12:14

Siunia i tego Ci życzę, oby udało się za 1 razem :-)

Ja zdałam za 3, ale to było na miejscu i aż strach ... 8 lat temu...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość