Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 kwie 2008, 19:28

No tak przy tych dużych jest większa rozbieżność... Lenka np. kończyła paczkę 1, którą dostala od cioci, a na noc zakładałam jej 3, ktore kupiliśmy wcześniej (w 1 miala wypadek i tak sobie wymyslilam) No i zadzialalo.
Pampers ma duże roznice w rozmiarach, huggies np. 3 to 5-9, a 4 8-14 i przy takich rozmiarówkach przy 8 kg +/- 100g mozna juz zalozyc wieksze czyli 4

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

05 kwie 2008, 17:11

:-) :-) :-) Witajcie
Chłpopcy ponoć ogólnie więcej sikają wiec pewnie te problemy
Moja Oleńka to wspaniała dziewczynka budzi sie razem z tatusiem który wychodzi do pracy ok 5 rano. Pozniej poleży w łożeczku pogada do taty ktory szykuje sie do wyjscia pozniej do swoich przytulanek i spi smacznie do 8 czasem do 9
Zasypia sama po kąpieli ok 20 je jeszcze w mleczko o 22
Janiolek nie przypuszczałam ze baby w Krakowie są takie głupie i co ich obchodzi cudze dziecko
jesli chodzi o ubieranie to ja tez stosuje szkołe- angielsa to znaczy zeby dziecka nie przecieplić - mam czasem problem w domu bo moja tesciowa czasem dogodzi nam napaleniem w piecu

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 kwie 2008, 00:50

Ależ mało rozmownie jesteście ostatnio... Ja cały dzień sprzątałam, zmieniłam lokalizację większości rzeczy w meblościance i teraz na dole mam tylko pościel, ręczniki i inne rzeczy niegoźne. Lenka chyba rwie się do raczkowania. Podnosi się na brzuchu po sam tyłek. Zrobie ile się da, bo potem czeka nas walka z kablami...

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

07 kwie 2008, 10:39

heh Janiołek pewnie ta mało rozmownośc wynika z tego ze forum szwankuje i jak jest chwila czsu to dostać sie tutaj nie można
Pozatym wiosna cieplej wiec i pewniej wiecej czsu z naszymi maluchami na dworze :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 kwie 2008, 11:33

barbara123, ja wchodzę bez problemu. Teraz Lenka śpi a ja dalej wystawiam jej ubranka na Allegro. Ciężko mi się z nimi rozstać, ale zagracają mi dom

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 kwie 2008, 14:18

ja czytuję ale nie mam co napisać :ico_oczko:

Janiolek pisze:wystawiam jej ubranka na Allegro.
a drugiego się nie spodziewasz????? (w sensie odległej przyszłości :-D )

Ja od soboty mam takie mdłości, że aż w panikę wpadłam :ico_haha_02: ale fałszywy alarm. Czymś się strułam cholera...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 kwie 2008, 14:29

kilolek, szczerze stwierdzam, że starczy mi jedno. Może odwali mi coś po 30tce, ale to jeszcze jakby nie było prawie 10 lat więc chyba nie ma sensu zostawiać. Nie mam miejsca, żeby to wszystko trzymać przez tyle czasu :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 kwie 2008, 14:59

Janiolek pisze:Może odwali mi coś po 30tce,
no ja bym przed 30 chciała drugie, a więc zostało mi niewiele czasu hihi

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 kwie 2008, 15:29

Wiesz do 32 roku życia najzdrowiej drugie :-D Wiecie co zastanawiam się nad zmianą mleka na NAN Active, ponoć jest bardzo dobre. Któraś z was je podaje? A myślę o zmianie, bo mam wrażenie, że jakoś średnio to bebiko Lence podchodzi

Lenka robi mostek i strasznie się przy tym drze, ale przestać nie chce :-D A wczoraj prawie wziela nogę do buzi :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 kwie 2008, 18:02

kilolek, mój Tymek waży teraz ponad 8 kilo ale już od ponad miesiąca używamy pampersów 4. One wcale nie są większe od 3 tylko są dłuższe i myślę że to lepiej bo w razie luźnej kupki to tak szybko tyłem nie wypłynie.

Ja bardzo przepraszam że tak mało piszę ale wiecie kończyłam pisać pracę. W sobotę zawiozłam ją na uczelnię no obrona w piątek także dziewczyny trzymajcie kciuki bo mam bardzo mało czasu na naukę.

Ja oczywiście nie dostałam żadnej paczki ale napisałam do Hippa meila i odpisali że przyślą mi paczkę więc czekam :ico_noniewiem:

Po obronie powrzucam zdjęcia Tymusia. Jest naprawdę kochany. Niestety nie przesypia nocy. Staram się jeszcze go karmić piersią ale niestety przez stres i brak czasu mam coraz mniej pokarmu co mnie martwi bo chciałam go karmić jak najdłużej. Spróbuję po obronie częściej go dostawiać może się coś ruszy. My już wcinamy obiadki i deserki. Małemu najbardziej smakuje dynia z ziemniakami a z deserków morele i jabłuszka. Jemy tylko HIPPA.
Tymonek chodzi spać o 20. Następne jedzenie ma tak około 23-24 i potem różnie 3-4 biorę go do łóżka do cyca i tak do rana. Jeszcze nie udało nam się przespać nocy na jednym karmieniu. No i jeszcze synek się nie przekręca z plecków na brzuszek. Ale nogi to już wcina namiętnie. jakiś tydzień temu odkrył że ma nogi i ciągnie je jak możę i ściąga skarpetki i rajstopki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość