małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

17 kwie 2007, 15:27

Kasiu, no zazdroszczę Ci z tym urlopem dla tatusia :ico_wstydzioch:
Mój prawdopodobnie będzie przy mnie do dwóch tygodni po rozdwojeniu, chociaż nigdy nic nie wiadomo :ico_noniewiem: bo mogą go od razu za granicę wziąć :ico_olaboga:
Jutro (w przeddzień 27 tygodnia), czeka mnie badanie na krzywą glukozy :ico_olaboga: Trzymajcie kciuki, żebym nie zwróciła im całej zawartości szklaneczki na posadzkę i to jeszcze przed pobraniem krwi! :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 kwie 2007, 15:28

Czesc nie bylo mnie pare dni ale juz sie melduje jestem wypoczeta i zadowolona.RYBKA sie rozdwaja :ico_szoking: :ico_szoking: KASIU te pewnie tez lada chwila urodzisz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

17 kwie 2007, 16:20

Kasik dzięki za przekazywanie informacji od rybki wszystkie jesteśmy ciekawe co z nią kasik swoją drogą mam nadzieję ze ty porozdawałaś swój numer telefonu dziewczynom żeby był z tobą kontakt :ico_haha_01: jak nie to dawaj tu szybciutko bo nie pozwolimy ci zniknąć bez wieści :-D
Ja bym chciałam żeby mój G wziął pare dni pzred porodem urlop ale w sumie to nie wiadomo kiedy urodzę

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

17 kwie 2007, 16:50

małolata ja juz miałam to badanie i chyba to było najokropniejsze badanie w ciąży , po nim cały dzień się źle czułam.

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

17 kwie 2007, 17:42

serafinka, no właśnie jedna z moich ciotek "pochwaliła" się, że to był jedyny raz, kiedy zwymiotowała, zaraz po tym, jak wyszła z laboratorium, oczywiście po przyjęciu glukozy :ico_noniewiem:

A taką bluzeczkę sobie dzisiaj kupiłam :-D Fajnie się złożyło, bo właśnie dzisiaj mój tato ma imieniny i mogę w niej "wystąpić" :ico_haha_01: Od razu prezentuję w niej moją piłeczkę. Buzię wyciełam, bo na każdym zdjęciu robiłam za śpiącą królewnę (z zamkniętymi oczami) :ico_haha_01:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Materiał świetnie się rozciąga, dlatego na brzucholku jest idealna, a po ciąży też ją będę mogła nosić :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

17 kwie 2007, 18:59

małolata sliczna bluzeczka i bardzo ładnie w niej wyglądasz :ico_brawa_01: i z tego wszystkiego zapomniałam ci napisać, że mebelki są świetne, aż trudno mi było uwierzyć, że to z Ikei...

Kasia hihi mój numer komóreczki maja wszystkie kwietniówki i babeczki z UK i Irlandii (tzn. tiktakowe babeczki :ico_haha_02: ), tak więc jak tylko znajde się w szpitalu i zacznę rodzic to na 100% bedziecie wiedziały...

wisienka koniecznie sprawdzcie z tym urlopem dla ojca dziecka, bo jak widziałas wiele rozwiązań z UK i USA jest podobnych, więc może i w tym przypadku też... a szkoda by było stracić 2 tygodnie we trójke za które jeszcze płaci państwo...

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

17 kwie 2007, 19:01

Małolata ja po tym badanku kupiłam sobie pączka... :ico_szoking: :ico_szoking: wiem wiem, że dziwne sama sobie się dziwiłam, ale fakt faktem że jem teraz dużo słodyczy, przez całe życie nie zjadłam tyle co przez tą ciażę.

Bluzeczka śliczna i :ico_brawa_01: dla Was bo superaśnie wyglądacie i faktycznie będziesz mogła w niej latać też po ciąży, bo sama wczoraj przymierzałam podobną tylko dłuższą ale zdjęłam ją z szybkościa światła jak się zobaczyłam w lustrze... :ico_oczko:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

17 kwie 2007, 19:02

małolata życze powodzenia przy tym teście, a bluzeczka super!!!!!!! jaki ładny masz już brzusio!!!!!!!

u nas wiem że lekarz wystawia zwolnienie L4 na tzw opiekę nad żoną po porodzie

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

17 kwie 2007, 20:12

No, dopiero w tej bluzeczce zauważyłam, że w żadnym innym miejscu na ciele, nie jestem aż tak krągła i....duża :ico_haha_01: :-D

mama_Dominika, no...myślę, że bardziej przeraziłoby mnie, gdybyś zjadła kiszone ogórki albo śledzie, tym bardziej, że np mnie odrzuca na sam zapach ryb :ico_wstydzioch: A słodyczy to też chyba więcej przez całe życie nie zjadłam, co w ciągu ostatnich miesięcy :ico_wstydzioch:

Kasiu, no właśnie troszkę mnie zdziwiło, że mebelków nie skomentowałaś, bo to przede wszystkim Tobie obiecałam, że je wkleję, ale...zrehabilitowałaś się :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

17 kwie 2007, 20:37

małolata brzusio rewelacyjny, strasznie dużo :-D a bluzeczka to by mi do spódniczki pasowała :-D
trzymam kciuki za nasza cieżaróweczkę, może dziś się w końcu jej maleństwo pojawi na świecie :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość