madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 mar 2008, 11:45

Obrazek
zdjecie zrobione przed chwilką :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 mar 2008, 12:10

[img]http://[img]http://images32.fotosik.pl/177/7cec8e94518c54eb.jpg[/img][/img] madziarka81, sliczna Martynka

[ Dodano: 2008-03-14, 11:11 ]
nic mi na tym forum dzisiaj nie wychodzi pisalam posta znikl a zdjecie sie nie otworzylo

[ Dodano: 2008-03-14, 11:12 ]
[img][img]http://images32.fotosik.pl/177/7cec8e94518c54eb.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

14 mar 2008, 12:18

Cześć Kochane :-)
pinko,madziarka,mariola Ale te wasze córeczki są kochane :ico_brawa_01: :-D ...

U nas dzis poki co jest dobrze,maly ostatnio jestem w szoku bo spi od 19:00 lub 20:00 az do 5:00-6:00 rano :ico_szoking: normalnie jestem tak wyspana,ze masakra...Chyba,ze pogada taka ponura to jestem zdechlaczek.Aktualnie Mirus lezy w lozeczku i smieje sie w glos do karuzeli :-D ,az sama usmiecham sie pod nosem :ico_haha_01: ...Wogole przyszly mi dzis rolki bo zamowilam na allegro zaczynam jezdzic hehe...Julcia w przedszkolu do 14 wiec biore sie za sprzatanie...
Jesli chodzi o witaminki to Mirus dostaje Devikap 1x1 , a do odbicia trzymam go za kazdym razem...

Buziaczki

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 mar 2008, 12:22

Jola_85 pisze:spi od 19:00 lub 20:00 az do 5:00-6:00 rano normalnie jestem tak wyspana,ze masakra..
normalnie pozazdrościc :-) Super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 mar 2008, 14:36

Renia0601 pisze:Wogóle jak wasze dzieciaczki mają cięższą noc to ile razy w nocy najwięcej wstają i płaczą w nocy?
u nas zależy od której godziny noc liczyć :ico_oczko: bo kąpiemy się o różnych porach-jak położymy go koło 20 to między 23-1 jest pobudka i ładnie idzie spać, kolejna 3-5 i jeśli wstanie o 3 to też idzie spać, a jeśli o 5 to już się nim trzeba zająć jakoś, ale zdarza się, że jak go przytule to jeszcze pośpi
wczoraj nie wypuściliśmy psa wieczorem i nam kupsko zrobił pokoju :ico_szoking: co za smród :ico_olaboga: musiałam się o 2 zrywać i sprzątać...
zadzwonił do kuby facet od wózka, że jednak nie ma takiego koloru i żebyśmy sobie inny wybrali i Kuba sam zadecydował, więc już mam w nosie-mogłam wziąć wózek u innego sprzedawcy w jakichś standardowych kolorach i już bym go miała, a tak-na maile nie odpowiadali, przez telefon się umówiliśmy, pieniążki wysłaliśmy i nagle trzeba i tak wybrać inny kolor-będę miała wózek, który mi się nie będzie podobał i na dodatek będę czekała na niego 2 tygodnie :ico_puknij:

Gabriel ma jakieś niepokoje-muszę przy nim siedzieć, więc lece

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

14 mar 2008, 14:49

Cześc.
U nas niewesoło. Zaczęło się od zwyklego katarku i pokasływania, a teraz Niusia ma zwalone oskrzela. Najpierw dostała 2x dziennie wziewy przez 3 dni a teraz doszły jeszcze zastrzyki. Nie wyobrażam sobie jak będą 14 razy taką małą nonono kłuli :ico_placzek:

Z witaminek podajemy tylko D 1x 1. Wit. K to jakiś wymysł nie wiadomo kogo i moja pediatra powiedziała że nie muszę podawac. Zresztą to sam olej- ble.

W dzień staram sie czekac aż Nadii się odbije ale w nocy kładę ją od razu po karmieniu.

Ślicznie Wam dzieciaczki rosną :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-03-14, 13:54 ]
Fintifluszka to nieźle Cię urządzili z tym wózkiem :ico_zly:

Monia a właśnie o Tobie wczoraj myslałam że dawno nie pisałaś :-D

Marcia trzymaj się Kobietko. Jeszcze tylko miesiąc z haczykiem i mężuś będzie z Wami :-)

[ Dodano: 2008-03-14, 13:58 ]
Renia0601 pisze:Wogóle jak wasze dzieciaczki mają cięższą noc to ile razy w nocy najwięcej wstają i płaczą w nocy?


Renia u mnie Nadia od urodznia budzi się maksymalnie 3x. Ale to bardzo rzadko, bo przeważnie to są 2 pobudki lub jedna . Ale nigdy się nie zdarzyło żeby w nocy płakała . Zje i śpi dalej.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 mar 2008, 14:59

kaska28, fajnie ze zajrzałas.
kaska28 pisze:teraz doszły jeszcze zastrzyki. Nie wyobrażam sobie jak będą 14 razy taką małą nonono kłuli
bidulka malenka :ico_placzek: Zdrówka dla niej,oby jak najszybciej przeszło :ico_sorki:

Fintifluszka, no to rzeczywiscie z wózkiem niezle. Zamawiałas ten lux co kiedys rozmawiałysmy o nim?

My juz po obiadku. Mała teraz przy cycusiu a mamusia pisze jedna reka :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

14 mar 2008, 15:00

kaska28 pisze:Jeszcze tylko miesiąc z haczykiem i mężuś będzie z Wami :-)


tak ale tylko na 9 dni :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

14 mar 2008, 15:03

Hej!
My też wstalismy o 6-tej dzisiaj. :-D Ale jakiś dzień dziwny, bo jak o 9-tej mój Skarb usnął ....to obudził się o 11:30 zjadł odrobinkę, pobawiliśmy się i gdzieś tak o 12:20 znowu usnął i śpi jak Misiu ... jak na niego to naprawdę dziwne :ico_noniewiem:
Dziewczyny foteczki prześliczne. Madzia wydaje mi się, że Martynka do braciszka podobna. Śliczny uśmiech :-D A jak patrzę na Amelkę to wydaje mi się, że to wykapana Mariola :-) W ogóle codziennie to coraz fajniejsze te fotki wrzucacie. Ja też robię dużo zdjęć, ale potem mi się ich przerabiać nie chce za bardzo :-) żeby je tu wrzucić
Jola_85 pisze:Jesli chodzi o witaminki to Mirus dostaje Devikap 1x1
Ja też mam Devikap i witaminkę K podaję.
Co do pobudek nocnych to jest u mnie podobnie jak u Justyny. Nawet pory mamy podobne :-D Ale najczęściej to mi wychodzą 3 pobudki. Do odbijania biorę zawsze w nocy, bo się boję żeby się Karol nie zakrztusił. W dzień też zazwyczaj zawsze, ale czasem mu się normalnie nie chce odbić, więc go kładę na boczku i nie czekam. Jak sobie tak słodko uśnie w dzień i nie je łapczywie, to też go nie biorę na odbijanie.
Marcia współczuję Ci bardzo, ja bym nie potrafiła wytrzymać bez mojego Marcina nawet kilka dni. :ico_pocieszyciel:
Fintifluszka pisze:będę miała wózek, który mi się nie będzie podobał
oj też bym się wściekała i to bardzo! :ico_oczko:
pinko pisze:Ula też mi tak czasami robi, płacze, ja Jej daję cyca, a Ona chwilę pociągnie i z płaczem wypluwa... nie wiem dlaczego
Karol tak robił i pediatra mi powiedziała że to taka trochę inna wersja kolki i że to na 100% bolący brzuszek. Zaczęłam mu dawać rumianek do picia i przeszło.
O budzi się!!! Kończe! pa!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 mar 2008, 15:03

mariola, fajne zdjecie Amelki :ico_brawa_01:
Renia0601 pisze:Wogóle jak wasze dzieciaczki mają cięższą noc to ile razy w nocy najwięcej wstają i płaczą w nocy?
Martynka budzi sie tak dwa,trzy razy i tez poje cycusia i zasypia z powrotem.

A spicie ze swoimi malenstwami czy spia w łózeczku? Pewnie pisałyscie juz o tym ale ja nie doczytałam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-03-14, 14:07 ]
Goonia pisze:My też wstalismy o 6-tej dzisiaj.
to dzisiaj jest nas widze sporo :-D
Goonia pisze:obudził się o 11:30 zjadł odrobinkę, pobawiliśmy się i gdzieś tak o 12:20 znowu usnął i śpi jak Misiu ...
super :ico_brawa_01:
Goonia pisze:Madzia wydaje mi się, że Martynka do braciszka podobna. Śliczny uśmiech
dziekuje mi tez sie wydaje ze z kazdym dniem robi sie coraz bardziej podobna

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość