Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 kwie 2007, 16:35

czesc wszystkim hihi

Kasia wcale ci sie nie dziwie.... przeciez teraz ani ty ani twoja rodzinka o niczym innym nie myslicie jak o twoim porodzie.... ale jeszcze chwila... i bedziesz mamcia.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pomysl , ze bedzie co ma byc.... niewiele mozesz zrobic... dalas maluszkowie duzo milosci i zdrowka przez te 9 miesiecy..., a teraz tylko odpoczywaj i przyj jak bedzie trzeba.. reszta pojdzie jak po masle... zobaczysz.... hihi

Gosia niezla fazke mialas przed porodem... luz na maxa... hihi tez tak chce.... :ico_brawa_01:

Delfinka to prawda co pisza dziewczyny... w zyciu bym nie powiedziala, ze z Mayci oczkiem bylo cos nie tak... naprawde slicznie wyglada.... wiec nie ma co sie zamartwiac... tylko cieszyc ze zdrowej, slodziutkiej coreczki!!!

Fela a ty juz odjechalas??? rowniez zycze ci smacznych jajeczek... hihi i szerokiej drogi!!!

Lucy mi sie Benjamin bardziej podoba.... ale moim skromnym zdaniem sie nie przejmuj... ja zawsze mam jakies odmienne upodobania mam :-D

pozdrowionka

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 kwie 2007, 16:39

Lucy a ja jestem za Olivierkiem.
madziarka a więc zycze Ci takiego luzu.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

04 kwie 2007, 16:39

dzieki dziewczyny za wsparcie :ico_sorki:

Gosia i u mnie ta niecierpliwośc to też chyba efekt tego, ze już sporo kwietniowych dziewczyn urodziła (a większość z nich miała termin po mnie)... wtedy i we mnie weszła nadzieja, że moze ja też urodze wcześniej... a swoją drogą to ty masz mocne nerwy :ico_szoking: ze skurczami po sklepach jeszcze jeździć, nono...

Julie a to twoja rodzina przyjeżdża czy S.?? w każdym razie nie przesadzaj z tymi przygotowywaniamii szykowaniem na święta :ico_nienie: kurczę a z tym zastrzykiem to cię podziwiam, bo ja kiedys czytałam, że nie każdy organizm dobrze na niego reaguje a tu d... te 6 miesiecy musisz wytrzymac i już...

a z tych porannych nerwów to zapomniałam wam napisać, że mam dzisiaj wizytę z midwife... i czuję się wyróżniona, bo ona stwierdziła, że już cięzko mi się ruszać więc i dzisiejsza i następną wizytę mam u mnie w domciu :-D
a no i juz jestem po dzisiejszej wizycie...
Wieści całkiem dobre... standardowo cisnienie w porzadku, żadnych swiństw w moczu, serce dzieciątka bije jak dzwon itd... a swędzenie brzucha to nie cholestaza tylko moja skóra już ledwo wytrzymuje...

co do moich bóli to... to sa skurcze i mam je kontrolować uwaznie, bo równie dobrze moga szybko stać się czestsze i silniejsze (a wtedy siup do szpitala) jak i moga mnie tak męczyć kilka dni... w każdym razie midwife zapowiedziała mojemu męzowi, żeby nie rozstawał się od teraz z komórką nawet na sekundę...

no i otatnia rzecz... po dzisiejszym badaniu przy osadzeniu głowki dziecka midwife wpisała 2/5 więc ja zgłupiałam, no bo jak to głowka sie cofnęła :ico_szoking: ale ona wytłumaczyła mi, że to oznacza jak duzo głowki wystaje znad kanału rodnego i jesli bedzie 1/5 to znaczy że juz poczatek porodu, a przy 0/5 to juz poród na całego :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

04 kwie 2007, 16:54

czesc wam dziewczyny :-)
Przepraszam ze tyle sie zniow nie odzywalam, ale bylismy w Edynburgu zalatwiac synkowi paszport :-) no i troszke pozwiedzalismy poniewaz pojechalismy w sobote a wrocilismy wczoraj :-) na szczescie pogoda byla piekna, a co do zalatwiania to stalismy w kolejce ok 40 min, pozniej kupa papierow do wypelnienia pod okiem konsula (on musi widziec, takie sa przepisy :-D ) no i ze chcemy aby nam wyslali poczta paszport to jeszxcze jakies papiery maz wypelnial i musimy im wyslac koperte (jakie biedne te polskie placowki)
kasi.k rozumiem bardzo dobrze twoje narzekania, sama nie wiem jak ze mna wytrzymaliscie jak ja marudzilam :ico_wstydzioch: no ale na pewno urodzisz zdrowa dzidzie :-) trzymam kciuki
julie ale ten twoj Nathan rosnie :ico_szoking: , a co do antykoncepcji to ja niestety biore tabletki, zastrzyki bralam kiedys a teraz zastanawiam sie nad spiralka
gosia ty przed porodem to oaza spokoju bylas :ico_szoking:
kasia79 ale z ciebie laska :ico_szoking: kurde wsrod was to tylko ja taki grubasek zostalam :ico_wstydzioch: :ico_placzek: :ico_wstydzioch:
dziewczynki ktore ominelam, pozdrawiam was wszystkie a w szczegolnoscui ciezaroweczki

Zdjecia moze jutro pomniejszwe i wkleje

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

04 kwie 2007, 17:23

gosia ja zawsze na hormony reagowalam ok wic sie nie martwie a ciaza teraz jejku :ico_noniewiem:
lucy ja tez za olivierkiem jestem zdecydowanie
a dwiedza nas znajomi i to chyba z 10-cioro ale rozlozone na te kilka dni bo wolne a kazdy chce natusia zobaczyc bo ostatnio byli po porodzie 5 mieisecy temu i pewnie beda prezenty :-D

[ Dodano: 2007-04-04 ]
emilka ja sie spiralki boje podobno nie bczuc ale ja wiem :ico_noniewiem: jak sie jakas ostrzejsza akcja zdarzy do nie chcialabym jej miec pozniej hirurgicznie usuwanej z tylka naprzyklad :ico_noniewiem: jesli to mozliwe wogole

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

04 kwie 2007, 19:21

Julie co do spiralki to ja sie obawiam czestszych i obfitszych krwawien i czestszych, bo to sa ponoc minusy spirali, takze ciagle sie zastanawiam :-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 kwie 2007, 19:35

caly dzien mnie nie bylo,bo bylam w szpitalu...poszlam sobie przed 12 i dopiero wrocilam :ico_szoking: wczoraj brzuch mi stanal ,,deba,, i dzis rano to samo,wiec sie wystraszylam (no i mialam scan wydebic )....nie spodziewalam sie takiej reakcji,ale naprawde sie przejeli...poszlam juz do sali porodowej :ico_szoking: ale powiedzieli,ze to tylko po to zeby wszystko sprawdzic i jak bedzie ok ,a jak nie to zostane :ico_szoking: a ja na to nie bylam gotowa....myslalam,ze bede godzinke i do domku...najpierw podlaczyli moj brzuch do takiego aparatu,co bada akcje serca dziecka....lezalam 2 godziny,bo najpierw maly w ten aparat kopal niemilosiernie ,a potem dostal strasznej czkawki przez ponad 30 min....i ten wykres niby byl ok,ale polozna wolala,zeby sie troszke uspokoil....na szczescie serducho ok ;)polozna sie smiala,ze widac,ze chlopak ,bo juz wariuje ;) potem przyszedl ginekolog i badal,czy czasem nie rodze,ale okazalo sie ,ze wszystko zamkniete....pobral tez wymaz do badania....jak juz stwierdzili,ze wszytko ok,powiedzieli,ze robia badanie krwi...(wczesniej robili tez mocz)...i ze jak badanie krwi bedzie ok,to dopiero mnie puszcza do domu,wiec musialam czekac ;( na szczescie pozwolili mi wyjsc z tego pokoju,to poszlam na chwile do kolezanki,ktora mieszka w okolicy....wszystkie wynki sa ok :ico_brawa_01: pytalam tez o scan i o pozycje glowki.doktor powiedzial,ze teraz glowka moze byc wszedzie i dopiero jak w 36 tyg polozna stwierdzi,ze nuie jest tam gdzie powinna ,dostane scan,bo teraz to za wczesnie,bo glowka zmienia wciaz pozycje ;) i ze jak tylko mnie bedzie cos bolec ,to mam tam wrocic ;) co do imienia to T powiedzial,ze przeciez juz postanowione,ze Oliver he he ja sama sie przyzwyczailam do tego imienia....dzis pierwszy raz dostalam kopniaki w prawe zebro :-D przyznam,ze boli :-D emilka czekamy na fotki....julie moja kolezanka ma ten zastrzyk i zadowolona jest ;)kasik nie przejmuj sie,jeszcze max 2 tygodnie i bedziecie w komplecie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
gosiaa ale ty sie udalas z tym porodem :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

04 kwie 2007, 20:13

Dziewczyny, kochane jestescie, ale tak naprawde to moze i nie widzialyscie bo nie robie jej zdjec po przebudzeniu.
Co do porodu to rozpisuje sie bo mam nadzieje, ze moze to komus pomoze i bedzie bardziej ostrozny niz ja!
Kasik jak czytam twoje posty, to mi sie moje czekanie przypomina, mialam dokladnie tak samo, i czekalam troche bo Maya byla przenoszona 6dni. Ciesz sie, ze cie nic nie boli tak jak mnie 3dni, bo juz rodzilam! Wiem, ze denerwujace jest jak kazdy wciaz pyta, to jeszcze nie urodzilas? Skad ja to znam :ico_zly: , teraz mi sie z tego smiac chce.
Lucy dzieki Bogu wszystko ok, ten przyzad do badania bicia serduszka to KTG, ja caly porod bylam do niego podlaczona, tak mnie brzuch od tych gum swedzial, ze myslalam, ze sie wsciekne z roskoszy!
Kasia ale mnie ciekawosc zrzera jak tam Twoja kuchnia, koniecznie wklej zdjecie jak bylo i jak jest, bo chyba sie nie doszukamy tych starych zdjec co wklejalas.
Cos opuscilam sie z tancem z gwiazdami, bo mnie wnerwia jury, ktore sie kloci. Nie rozumiem P.Tszkiewicz i jej ciaglych aluzji i pretensji do tej drugiej, zapomniala jak sie nazywa? :ico_noniewiem: W koncu czarna mamba sie zna na rzeczy i producenci wymagaja od niej konkretnej oceny tanca, a nie tego czy Olbrychski jest uroczy i ma fajnego tate czy nie!
Madziorka widze, ze ty jak ja asz ciagoty do cwiczen, jakiedys bardzo duzo trenowalam, ale od kad jestem w Londynie, wogole! :ico_olaboga: :ico_puknij:
Wkleje Wam zdjecia z centrum.[/b]

[ Dodano: 2007-04-04 ]
W metrze z Babcia, jest zachwycona, zreszta to widac.Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-04-04 ]
W sklepie z zabawkami ze mna
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-04-04 ]
sklepu cdObrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-04-04 ]
z kucykiem z wystawy za pare tysiecy funtow
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-04-04 ]
z Babcia Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Ale ze mnie ciapa, zapomnialam Wam napisac, ze wczoraj wyczulam pierwszy wyrzniety zabek Mayci!!! Ledwo go widac, ale jest!!!
Ile trzeba czekac az calkiem wyjdzie, wiem, ze to za kazdym razem inaczej ale przynajniej bede miala jako taka orjentacje.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 kwie 2007, 20:43

Maycia wyszla super :ico_brawa_01: taka radosna ;) co do oczka ,to to samo ma moja kuzynka i widac jak jest zmeczona lub jak wstanie...ona ma juz 13 lat...zrobili jej to w polsce :ico_olaboga: ciotka tez wyzywala lekarzy,ale co poradzic....oprocz tego jakis nerw w tym oczku uszkodzili,ze lekko zezuje,ale tylko jak zmeczona to widac....zazwyczaj rodzina widzi,bo o tym wie...takze sie nie przejmuj...choc wiem,ze to nie latwe,bo ciotka kilka lat wyzywala tych lekarzy :ico_zly: a ten zabek bialy ?bo mialas obawy,ze z prochnica ;) ale napewno wszystko ok ;) Maycia jest przesliczna ,ja tez nie widze tego oczka....

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 kwie 2007, 22:28

Lucy to niezle tam cie wybadali... i bardzo dobrze.. przynajmniej mozesz teraz byc spokojna... bardzo dobrze ze juz nie pracujesz... stres nie jest wskazany w twoim stanie... jeszcze chwile i odpoczniesz juz na maxa i maly sie uspokoi... hihi dbaj o siebie malenka!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Delfina widze, ze niezle sie bawilyscie.... my wybieramy sie do centrum w sobote i poniedzialek... hihi oby tylko pogoda dopisala
delfinka ja nigdy nie trenowalam i w sportach raczej lewa bylam hihi ale lubie plywanie i rowerek stacjonarny jak na razie... w polsce jedynie na aerobic chodzilam... lubie tez byc twarda w postanowieniu , a nie kupowac karnety miesieczne, a po tygodniiu sie poddac.... jak to robia moje kumpele hihi :ico_puknij:
lece pod prysznic
pozdrawiam i do jutra... jesli uda mi sie do was zajrzec, bo bedzie busy dzien..... i ostatni dzien pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość