Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

26 cze 2009, 16:55

Dziekuje za przyjecie mnie z powrotem hehe :-D :-D

co do tej szyjki to ja juz sama niewiem :ico_noniewiem: zapytam jak bede na nastepnej kontroli bo lepiej wiedziec ze jest wszystko oki
Widze po suwaczku ze termin na pazdziernik ci sie przesunal
niewiem jak to sie stalo zaraz zmienie :ico_oczko: :ico_oczko:
A jak brzusio?? Duzy juz??
no troszke mnie teraz wybiło heh przytylam 6kg :ico_wstydzioch: ale jeszcze troche przedemna i najgorsze to lato :ico_olaboga:
ale i tak kocham ten stan bycia w :ico_ciezarowka: i te pare kg wiecej niejest w satnie popsuc mi humoru hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zreszta zaraz wkleje fotke :ico_oczko:

No a na dzisiejszym usg bylam pewna ze sie dowiem co bedzie a dzidzia nonono sie okrecila i niechciala pokazac :-D :-D
no i jest troszke zle ułozona(miednicowo) i dlatego mam miec jeszcze jedno usg za dwa tygodnie

Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 cze 2009, 20:31

no i jest troszke zle ułozona(miednicowo) i dlatego mam miec jeszcze jedno usg za dwa tygodnie
dlaczego źle????? Przeciez to dopiero 22 tc! Do 34 tygodnia dziecko ma prawo ukąłdać się jak chce, nawet główką w górę, a właściwie jest jeszcze dośc małe i fika koziolki, moze się nawet kilka razy na godzinę obrócić. Dopiero po 34 kiedy już nie ma takiej możliwości szykuje sobie pozycję do porodu.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

27 cze 2009, 08:36

Witajcie z ranka :-D
stawiam kawke :ico_kawa: (bezkofeinowa)

dlaczego źle????? Przeciez to dopiero 22 tc!
ja tez tak mysle ale moze lekarz chce sparwdzic czy wszystko jest oki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
a po drugie chce wiedziec co sie skrywa w brzuszku i moze tez dlatego chce powtorzyc :-D :-D

dzisiaj idziemy z B na ognisko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wiki odstawiamy do dziadkow
takze napewno bedzie fajnie spotkamy dawnych znajomych
i bede dopiero w Poniedzialek bo w niedziele jedziemy do moich rodzicow a tam niestety niema neta :ico_placzek:

takze zycze wam udanego wypoczynku w ten weekend :-D :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 cze 2009, 10:29

Ewa liczny brzusio. Podobny do mojego:) ja dzis stanelam na wadze i 7 kg wiecej. Szok. Najlepsze jest to, ze spodnie nosze 34,36:) nie dlugo chzby brzunio i piersi mi pekna. To chyba w nich ta waga.

Ja tez zycze milego weekendu. my mielismy jechac z rodzicami do Zoo w Stuttgarcie, ale strasznie leje i jedyne co nam pozostaje by nie siedziec w domu to centrum handlowe, ktore i tak bylo w planach. Moze wreszcze kupie te maje `najeczki`?:)

a to ja dzisiaj
Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 cze 2009, 13:23

A ja wreszcie zddecydowąłam się na wózek
http://www.gracobaby.com/Search%20Resul ... no=2#/1176
ale musze go sprowadzić z USA, bo u nas sa tylko czarne i granatowe, a ja chcę koniecznie właśnie taki kolorek. Tylko najgorsze, ze muszę go zaraz zamówić, bo przesyłka będzie szła ok 8 tygodni (teoretycznie) a nie bardzo mam w tej chcwili kasę. Myślałam, ze upię wózek na jesieni a tu taki klops
__________________

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

27 cze 2009, 13:48

kilolek, mi na tym linku wyskoczyl wozek dla blizniakow, czyzbys cos przed nami ukrywala :-D :-D :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

27 cze 2009, 14:56

...
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 12:26 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

27 cze 2009, 15:01

hej u nas ok :-D

Wczoraj sobie trawkę kosiłam, bo pogoda pozwoliła i synuś również :-)
uleczka170, ja zamierzam od sierpnia pomalu kompletowac wszystko, zeby potem nie tak naraz bo moze kasy nie starczyc, a tak systematycznie bedzie latwiej :-)
Też mam zamiar tak robić i nawet już planuję co w lipcu zakupimy :ico_brawa_01: naprawdę radocha jest przy zakupach jak cholera ....
wczoraj byłam w mieście i weszłam do jednego sklepu, zapytałam ile ochraniacz do łóżeczka i się zdziwiłam. Myślałam, że będzie drogi a tu 30 zł :-) W prawdzie to sama miałam uszyć, ale jak cena taka to nie ma się co denerwować, że coś uszyję nie tak ... lepiej kupić :-D za sam materiał mnie wyjdzie 20 zł i jeszcze kupę ścinków z niego zostanie więc same widzicie ...
Ja od wrzesnie bede zajmowac sie praniem i kupowaniem.teraz jak jestem w niemczech kupie kilka rzeczy ale to po prostu dlatego ze nie moge sie na nie napatrzec:) na pewno kupie tym razem male rajstopki bo mati mial dluzej spioszki, a one byly srednio wygodne.kaftanik sie podwijal.teraz stawiam na pajacyki i rajstopki.wczoraj widzialam takie slodkie ze snoopym:)
Niemieckie ubranka są cudne ... mam po Filipku kilka par śpiochów niemieckich i nic się z nimi nie stało, a te krajowe ... napki się oderwały, dziury na paluszkach itp.
Doradzę byś kupiła sobie welurkowe śpioszki, ja mam 1 parę i super się nadają na zimne dni lub na wyjazd, chyba jeszcze jedne kupię :-D

[ Dodano: 2009-06-27, 15:02 ]
Mikusia witaj :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-27, 15:05 ]
A wczoraj poczułam pierwsze ruchy dzidziusia! I wkraczam w 5 miesiąc. Więc jest się czym chwalic. ;):)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-27, 15:08 ]
a ja Wam napiszę, że moje dziecię w brzusiu chyba nie śpi w ogóle :-)
od środy czuję ruchy non stop, zaraz jak się obudzę i jeszcze leże to czuję jak fika koziołki :-D zresztą cały czas fika ....

[ Dodano: 2009-06-27, 15:10 ]
macie jakiś sposób na pozbycie się kg po ciąży?? :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

27 cze 2009, 16:16

macie jakiś sposób na pozbycie się kg po ciąży??
ja nie mam zamiaru się ich pozbywać :ico_nienie:

:ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 cze 2009, 11:59

na pozbycie sie kg nie mam szczegolnego sposobu. mylse ze przy karmieniu piersia jest taka dietka, ze same nam spadna.z mateuszkiem po 3-4 miesiacach weszlam w swoje ubranka 36.

Mowilam, ze bede kupowac od wrzesnia, ale wczoraj bylismy na zakupach i mialam kupic tylko body z kubusiem ale nie moglam sie opanowac i kupilam to:)
Obrazek
Obrazek

U nas takie ubranka z postaciami bajek sa o wiele drozsze i chyba racja jest w tym ze te sa lepszej jakosci. Przed wyjazdem kupie tez mleczko do kapieli, herbatke koperkowa )u nas widzialam granulowane, a tu sa w saszetkach bez cukru), buteleczke, smoczek. tak by jak najmniej kupic w Polsce.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość