Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

25 sty 2010, 13:48

To gratuluję odstawienia pieluchy.
Martuuniu będę miała oko :ico_oczko:
Imprezka świetna, pojedliśmy pyszności, popiliśmy troszkę i wróciliśmy do domku. Amisia przeżywała, bo to autobusem i już po wyjściu z domu płacz,b o zimno. Ale potem świetnie się z Mają bawiły. Przybiegały co chwilkę, a ja mówię - Amelciu baw się, bo zaraz idziemy- i do zabawek. Oczywiście nie chciała wyjść.
w nocy tylko coś jej się śniło i płakała. Wstałam do niej i wydawało mi się, że śpi i wyszłam z pokoju, a tu płacz i dziecko siedzi w progu. Zaniosłam ją do łóżka i siedzę na krzesełku, trzymam za rączkę i tak chyba z 40 min. Już sama przysypiałam na krześle, ale usnęła. A z rana woła- Tatuś wilki były i mama robiła czary mary i wygoniła je do zoo. Uśmialiśmy się. Prawdę powiedziawszy, to dzisiaj się obijam. Nic nie robię.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

25 sty 2010, 15:59

Kasiu :ico_brawa_01: za pieluchę.

Ela- super, że się udała impreza :-D

U nas dzisiaj -13C cały dzień a jak w stałam o 4 na karmienie to było -23C :ico_szoking: masakra jakaś, więc nawet Tosi na pole nie puściłam i się tak nudzimy razem w domku. Zrobiłyśmy ryż z jabłkami zapiekany z cynamonem i goździkami, bo miałam dużo jabłek, teraz ślicznie pachnie w domku. Wczoraj byli moi rodzice, przynieśli Tosi taki pociąg drewniany z Tschibo, co się z wielu klocków składa i strasznie jej się spodobał :ico_haha_01: a teraz mi tu obok siedzi i mazia pisakami, mówi że maluje mieszkanko, cokolwiek to znaczy. Ogólnie jest grzeczna ale ta jej zazdrość przejawia się tym, że wszystko chce robić ze mną albo obok mnie, a jak karmie Adasia to włazi mi na kolana i udaje że ona też je albo akurat wtedy chce się przytulać :ico_olaboga:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

25 sty 2010, 17:24

Witajcie:)
Ula powodzenia na egzaminach.
Kasia zmobilizowalas mnie bo Kacper to chyba jedyny co w pieluchach jeszcze siedzi. Ale ja do niego nie mam cierpliwoscie. Potrafi mi sie zsikac np. na fotel.
Ela tesciuami sie nie przejmuj ich strata :ico_oczko: a w klutnie sie nie mieszaj niech to zalatwiaja miedzy soba.
Ania ja mam czesto stany grzybiczne w pochwie i powtarza mi sie ostatnio dosc czesto juz sie zastanawiam czy nie zmienic lekarza bo co do niej ide to Clotrimazol i tyle. Moze poprostu nigdy do konca nie jest wyleczone? Toska jest cwaniara i wie ze nie moze o sobie dac zapomniec :ico_oczko:
U nas tez potwornie zimno w sobote jak w nocy ok 24 wracalismy to bylo -19 :ico_szoking: juz chyba wszyscy mamy dosyc tej zimy ja juz marze o kwietniu. W sobote bylismy u mojego kuzyna maja nowe mieszkanie wiec pomagalismy im sie przeprowadzic i troszeczke urzadzic a wczoraj u znajomych robilismy sobie pizze. Dzisiaj powrót do codzennosci. Chetnych na mieszkanie 0. Pracy 0. Dobrego humoru 0...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

25 sty 2010, 18:10

Anita- wysłałam Ci na priva moje "dobre rady" :-D mam nadzieję, że coś Ci pomoże.

A M dzisiaj poza Krakowem, sama z dwójką jestem, Tosia siedzi w wannie, bo wstała wcześnie i już widziałam, że mi podsypia, a młodego znów meczą gazy jak to na wieczór :ico_olaboga: leży w foteliku i stęka cały czas, dobrze że nie płacze!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

25 sty 2010, 21:53

Zaraz was doczytam :-) jestem tak padnieta jak wracam do domu ze tylko wlaczam Lence bajke, cos porobie, a potem film i lulu, poza tym w zeszlym tygodniu malowalam moja zjarana kuchnie i duzy pokoj tzn robilam ta bordowa sciane. Kupiłam dulux dzikie wino, w katalogu wygladał super, na wymalowaniu w sklepie tez taki jak mi sie uwidział. Przynioslam farbe, pomalowalam troche w kącie zeby zobaczyc jak sie prezentuje, rano sie budze a to regularny czerwony. Na szczescie chyba mam jakies minimalne umiejetnosci laczenia kolorow. Dokupilam brazowy barwnik, dolalam 4 łyżeczki do farby i jest idealna :-D całkiem fajnie to wyglada. Chce jeszcze walnąć jakiegoś kwiatka z szablonu żeby ożywić tą ścianę, tyle że musze jakos wymyslic jak zrobic ten szablon bo 35 zł na jednego kwiatka płacić nie będę.

Macie moze kontakt z Karoliną-ch, musze sciagnac jeden program muzyczny, kiedys sprzedawał go sklep we wrocławiu, a teraz pustka. Znalazłam na ebay i w Wlk. Brytanii sa najlepsze ceny, ale nie wiem czy przesyłka nie jest zawyżona

[ Dodano: 2010-01-25, 21:06 ]
No genialna jestem....brak mi słów....otóż zrobiłam dziś plik w excelu ze wszystkimi zleceniami ze stycznia i chciałam sobie podliczyć kwoty z napraw. Wpisuję =SUMA(D2:D27) i wszystko super! Pamiętałam komendy excela, a tu ni z gruszki ni z pietruszki wyskakuje błąd komendy :ico_szoking: sprawdzam, szukam wszystko OK, poza małym szczegółem - angielski excel nie rozumie polskiego SUMA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: inteligentna jak Doda....

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

25 sty 2010, 22:43

Kasia3 :ico_brawa_01: za pieluchy i zaraźliwie dobry humor :-D \\

Ela dobrze Ci mówiłam, żeby mieć na oku tego mojego A bo się schlał i rano był jeszcze pijany i musiał zostawić samochód we wro a jechał z trzeźwym kolegą :ico_olaboga: puścić chłopa na miasto...jutro wraca po samochód więc pilnuj go tam :ico_oczko: fajnie że imprezka się udała :ico_brawa_01: a Amiś jak zwykle rozkoszna!!!

Anita taki super weekend a Ty zły humor masz???Głowa do góry, wszytsko się ułoży, polecam na poprawę nastroju książkę sekret :ico_oczko: \

Ania a czy ja mogę na priwa też Twoje złote rady?? co prawda dawno nie miałam tej dolegliwości, ale kiedyś mnie strasznie męczyło i wolę wiedzieć...Mam nadzieję, że Adasia gazy opuszczą, a Tosi przejdzie zazdrość, ja mam tylko Nelkę a do kibelka nie mogę iść, żeby pod drzwiami nie stała... :ico_olaboga:

Janiołku to brawa za bordo i błyskotliwość :-D

A ja dziś Nelkę musiałam zawieźć do Cioci bo na zajęcia musiałam jechać, ale na szczeście taxi bo nie chciałam marznąć z Nelką a to jednak kawał rakowa do przejechania. Mój A wraca jutro to wkońcu pouczę się na egzamin środowy :ico_olaboga:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

25 sty 2010, 22:45

Anitko spokojnie, na pewno uda się i z pracą i z mieszkaniem, a z humorem na pewno. Nie od razu Rzym zbudowano.
Tosia to udana dziewczynka.
Ja walczę z odliczeniami stawek za vat z materiałów budowlanych. Do tego w tym tygodniu muszę zabrać się z a firmę i mam nadzieję, że w końcu odezwą się z jakiejś uczelni. Ciągle czekam i ciągle mam nadzieję.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

25 sty 2010, 23:17

Ela ja też mam nadzieję i trzymam kciuki!!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

25 sty 2010, 23:21

a ja sie zabieram do egzaminu z kina - nikt nie jest mi w stanie napisac mniej wiecej co ogladali na zajeciach, nikt nie ma notatek, tyle co pan mgr mi wysłał ściągawkę, ale czekają mnie godziny, żeby poczytać o tych wszystkich filmach, znac sie na montazu i innych efektach i duperelach. Poza tym dostałam cały katalog filmoteki pana mgr'a bagatela 167 filmów, bardzo wybiórczo podeszłam do sprawy - ledwie 39 wybrałam z czego 5 dla własnej rozrywki (Sokół Maltański, Bulwar Zachodzącego Słońca,Słomiany Wdowiec, Ostatnie kuszenie Chrystusa i dla Marka Odyseja Kosmiczna 2001), Jak ja obejze same 4 filmy Eisensteina to nie wiem :ico_oczko: Ech...pewnie mi jeszcze troche dorzuci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

25 sty 2010, 23:23

Dotarłam do Was..
Już po egzaminach. Najgorsze było hotelarstwo i fizjologia. Z fiz nawet byłam zadowolona, myślałam ze wszystko cacy napisałam i dopiero dziś się dopatrzyłam, ze pomyliłam układ współczulny z przywspółczulnym.. Tzn opisałam budowę jednego a funkcje drugiego.. No trudno. W czwartek wyniki z czesci egz, reszta w piatek i niedziele. Nie ucze sie bo mam nadzieje ze wszystko zalicze w tym pierwszym podejsciu. :-D

Anita mój Szymek też myka nadal w pampersach, wiec nie czuj sie osamotniona. A z domem, praca itd.. wszystko sie ulozy. Glowa do gory!!

Ania jeszcze raz bardzo Ci dziekuje za to opracowanie. :ico_sorki: A Tosia to bardzo madra dziewczynka, a zazdrosc jest czyms naturalnym, przejdzie jej. :ico_oczko:

Elu trzymam kciuki za prace. Mam nadzieje ze znajdziesz wymarzoną.

Justyna brawo za pomysłowość z farbą. Wklej fotki jak wyszlo. :-D

Marta moj R jest taki sam, tylko gdzies pojedzie i juz kaszany narobi. :ico_noniewiem: Trzymam kciuki za sesje..

Ja jestem bardzo zmeczona. Wczoraj wrocilam z uczelni i padłam po 15 min i spałam do rana. A Szymek razem ze mna. W sumie ponad 14 h snu. :-D Ale za to dzis chodzilam jak nakrecona, zrobilam obiadek, posprzatalam mieszkanko i zrobilam porzadek w szafkach w kuchni. :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość