lilo

07 mar 2010, 19:27

anusiek, mój Piotruś bardzo reagował na zmiany, wizyty gości czy wycieczki, był rozdrażniony, marudny, może twój też wrażliwiec??? My dość długo byliśmy "uziemieni" przez niego, najlepiej na niego działała rutyna. Za to teraz jest mega towarzyski, wszystkich zagaduje, zaczepia, z każdym pogada nie ważne czy zna czy nie - pani w sklepie, dzieci na placu zabaw - z każdym musi się poznać :ico_oczko:

Moja mała strasznie się rozgadała, właśnie nawija do lampy :ico_oczko: Dziś czarowała babcię uśmiechami i gadaniem babcię i dziadka i zakochani w niej jeszcze bardziej :ico_oczko:

Oj, uciekam, bo jej się znudziło :ico_sorki: :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

07 mar 2010, 21:35

u nas zlecial weekend za szybko, wczoraj byli goscie dzisiaj my w gosciach i nawet nie bylo jak od malej odpoczac bo maz mial sie nia zajac a zaczal jeczec ze jest chory wiec mala byla caly czas ze mna

co do zmiany otoczenia to mojej chyba nie przeszkadza, nawet na obcych specjalnie nie reaguje aby tylko na rekach ja ktos nosil :-D

anusiek moja na szczescie nie wpada w taka histerie :ico_sorki:

co do wychowawczego to dochod musi byc cos ok 500 netto na osobe (508 chyba) aby miec platny i wtedy dosaje sie 400 zl

moja dzis o 19 zasnela a ja lece mleczko posciagac aby z nocy cyce nie dokuczaly zanim mala wstanie

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

08 mar 2010, 18:33

witajcie,

samych pogodnych dni (i pogodnych zdrowych dzieci) życzę nam wszystkim kobietki :-)
ja idę dziś do kina. Mały zostaje z tatą. Mam nadzieję, że się nie rozpłacze :ico_noniewiem:
Nie wiem czy to odpowiedzialne, tak przeżywam to wyjście że od rana mam biegunkę :ico_wstydzioch: :ico_placzek:

Zostaje moja siostra i mąż, oby sobie poradzili bo jak mały będzie płakał to :ico_zly:
lilo, może być że jest wrażliwcem, zresztą ja też jestem...

Popadam w rutynę więc takie wyjście dobrze mi zrobi...oby się tylko udało :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

08 mar 2010, 19:59

hejka kobitki :-D

Mam nadzieję, że dzisiejszy dzionek minął Wam bardzo przyjemnie i że wieczór wasi mężczyźni zafundują Wam równie udany :-D Szczególne życzenia dla Justynki z okazji skończonych 3 miesięcy :ico_brawa_01:

anusiek, miłego wypadu :-D nie przejmuj się tak, na pewno tatuś sobie poradzi :-)

Byłam dziś we Wrocławiu. Spotkałam się ze znajomymi i przy okazji wpadłam zobaczyć co w pracy. Było bardzo miło. Aż zatęskniłam za powrotem do tego wariatkowa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 mar 2010, 00:22

czesc.U nas super,jestesmy zdrowe,wczoraj na chrzcie Zuzka byla bardzo grzeczna,pozniej imprezka sie udala,tort mi wyszedl super,no i dzis Zuzia spala caly dzien z 3 pobudkami na jedzenie i dalej spi :-D Chyba odsypia te 3 ostatnie dni,gdzie spala tylko 3 razy po 15 minut :ico_oczko:

Pozrowionka dla was :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 mar 2010, 08:54

Mnie się spać strasznie chce, dzieciaki się postanowiły obudzić o 6, a Tośka mimo, że dalej zaflegmiona od rana dokazuje. Korki przed oknami już od 7, miałam jechać do sklepu ale wydostać się stąd teraz graniczy z cudem dopiero koło 20 wieczorem robi się luźniej...

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

09 mar 2010, 09:34

moja jak zasnela po 19 to o 5,20 sie obudzila na jedzenie, ja tez pore karmienia przespalam, ale za to juz nie spala dalej a po 6 syn jeszcze przyszedl, czy oni musza mi robic takie numery jak maz w pracy :ico_placzek: teraz oczy mi sie kleja, a maz mnie zalatwil, przeziebiony jest i oczywiscie mial mnie troche odciazyc przy malej a tylko mi dodal roboty, czasami sie zastanawiam czy nie symuluje bo ani nie kaszle ani nie smarka tylko marudzi :ico_zly: tylko ja musze byc caly czas w formie a nawet jak nie to mi nikt nie pomoze

jeszcze dzisiaj sloneczka nie widac :ico_placzek: od tych spacerow i lazaenia z mala ciagle po domu mam naciagniety miesien, boli mnie jak chodze a mala zrobila sie strasznie upierdliwa i nie chce lezec, mam nadzieje ze jej to przejdzie bo wczoraj jak sie polozylam po 19 to dopiero poczulam pulsowanie w nogach a dzisiaj mam zamiar isc na zakupy z mala dluzsze ale tylko wtedy jak zobacze slonce bo jak widze jak ciemno to mi zimno :-D

[ Dodano: 2010-03-09, 08:36 ]
stawiam za 3 miesiac :ico_tort: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 mar 2010, 09:43

anetka :ico_tort: za trzy miesiące. Mój M też pseudo pomaga, a w sumie mam zawsze więcej roboty potem, wczoraj jak pilnował dzieci jak byłam na aerobiku to normalnie pandemonium w domku.

Ja właśnie skończyłam odkurzać, muszę jeszcze jarzynkę do zupki włożyć. Dostałam dzisiaj pensje, jak popłaciłam wszystkie rachunki to niewiele zostało :ico_olaboga: Czekam jeszcze na becikowe to wtedy kupię taki wózek spacerowy dla rodzeństwa i będę mogła z nimi chodzi sama na dalsze spacery bez obawy że Tośka mi siądzie w połowę spaceru i powie, że ona dalej nie idzie.

lilo

09 mar 2010, 12:28

iw_rybka, wklej jakieś fotki :ico_sorki: Fajnie że się udało wszystko!! :ico_brawa_01:
stawiam za 3 miesiac
Brawo :ico_brawa_01:
Nie wiem czy to odpowiedzialne, tak przeżywam to wyjście że od rana mam biegunkę
Normalne że się denerwujesz, ja mam straszną ochotę i konieczność w sumie już na fryzjera ale jakoś nie chce jeszcze małej zostawiać z kimś :ico_wstydzioch: Ale trzeba będzie się przełamać, w końcu jak najedzona to niech sobie radzą :ico_oczko:
Dziś jej mąż grał na gitarze, mała zaczęła mu ćwierkać i cieszył się jak głupi, że córka śpiewa do jego muzyki :ico_oczko:

My pobudki mamy codziennie 6,00 lub 6,30, jakoś mi to nie przeszkadza, tylko starszak się zaczął budzić razem z nami a mógłby pospać sobie dłużej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 mar 2010, 13:08

Kurcze chyba Adasia wirus nie ominie, zaczął mi dzisiaj kaszleć, mam nadzieje, że go nie zaflegmi tak jak Tosię, do tego taki marudny, a ze on nie lubi na rękach to nie za bardzo jest jak mu pomóc poza siedzeniem przy nim i głaskaniem po główce.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość