Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

15 cze 2010, 17:32

A ja dziś nie robie obiadu :ico_wstydzioch: Zjadamy jakieś gotowce dziś :ico_wstydzioch: Pizze mrożoną może :ico_noniewiem: Maja jadła swój obiadek, MAdzia spagetti Maji zjadła...lenia mam dziś a bałagan w domu mnie przeraża (zwłaszcza że jutro goście). Najchętniej bym wyszła z domu i na to nie patrzyła, ale nie mam z kim sie przejść na spacer :ico_placzek: każdy zajęty :ico_placzek: a sama nie lubie :ico_wstydzioch: zwłaszcza że wykończył mnie spacer po Madzie bez wózka z Mają która cały czas chciała iść a nie na rękach :/

[ Dodano: 2010-06-15, 17:37 ]
Wybaczcie :ico_sorki: zapomniałam podziękować :ico_wstydzioch: DZIĘKUJE BARDZO ZA MIŁE SŁOWA ODNOŚCIE BRZUSZKA!!! :ico_sorki: :-)

Jestem jakaś roztrzepana dziś bo właśnie sie dowiedziałam że mama Madzi przyjaciółki z klasy będzie miała dzidzie :ico_brawa_01: (a tak zarzekała sie że więcej nie chce - ma już 2 :ico_oczko: ). Fajnie strasznie!!! Termin ma na styczeń więc nie daleko po mnie :ico_brawa_01: Troszke sie denerwuje tylko bo ma już 36 lat, ale w dzisiejszych czasach to dla wielu czas na pierwsze dziecko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 cze 2010, 18:32

Ania_R, oj cudo ten Twój brzusio - kurcze my serio juz roimy sie ciążowe - a ja wcale sie tak nie czuje

robak ja z synkiem mialam juz straszna zgage a teraz nic a nic - przynajmniej do teraz

aniaj84, nie martw sie mi rzuszek wyszedl 2 tygodnie temu doslownie z dnia na dzien :)
ale w dzisiejszych czasach to dla wielu czas na pierwsze dziecko
moja sąsiadka - mama mojej przyjaciólki z podstawówki ma synka wiktorka - 2 miesiace mlodsego od mojego Wikunia - wiec 36 lat to ma5tulko bo on ma 45 lat :)

a na obiad placki ziemniaczne byly :)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

15 cze 2010, 19:06

ejustysia po suwczaku widze zeWiktorek twoj bedzie mial jakis zabieg jesli moge wiedziec jaki i dlaczego? tak zwrocilam teraz uwage....

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 cze 2010, 19:10

Ja tez jakos zgagi nie mam poki co.... w pierwszej ciazy mialam, ale to juz na finiszu :-)
Moj syn juz po kolacji, wykapany, w lozeczku bajki oglada.
Maz w pracy a ja wieczor przed kompem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

15 cze 2010, 20:24

a ja zjadłam ogórka
zgaga mnie dopadła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
igo tez juz leży ale jeszcze nie spi
ja tez dzis wieczór przed kompem bo mąż mecz ogląda
eeee pokończyły sie moje seriale :ico_noniewiem:
nie mam teraz co oglądac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 cze 2010, 20:27

eeee pokończyły sie moje seriale
nie mam teraz co oglądac
no i moje :ico_zly:

A co ogladasz??
Bo teraz z moich to juz tylko pierwsza milosc leci, ale normalnie ogladam tez na wspolnej, m jak milosc :), lubilam Klub szalonych dziewic i usta usta :-D

[ Dodano: 2010-06-15, 20:28 ]
musze chyba z braku seriali troche nadrobic literature, bo ostatnio to tylko czytam czasopisma dla mam i kobiet ciezarnych i ksiazki o ciazy i rozwoju maluchow :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-06-15, 20:32 ]
aniaj84, weszlam w Twoj profil i nie dosc, ze jestesmy z tego samego roku, tego samego miesiaca to dziela nas tylko 3 dni od daty urodzenia Ty 4 sierpien ja 1 sierpien :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

15 cze 2010, 20:41

A co ogladasz??
czasami klan
m jak miłość
barwy szczęścia
powtórki na wspólnej
musze chyba z braku seriali troche nadrobic literature, bo ostatnio to tylko czytam czasopisma dla mam i kobiet ciezarnych i ksiazki o ciazy i rozwoju maluchow :ico_wstydzioch:
ja literatury w ogóle
same gazetki :ico_noniewiem:
aniaj84, weszlam w Twoj profil i nie dosc, ze jestesmy z tego samego roku, tego samego miesiaca to dziela nas tylko 3 dni od daty urodzenia Ty 4 sierpien ja 1 sierpien :-D
_________________
no nieźle
dużo nas łączy :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_oczko:
ślubowałyśmy w tym samym roku
rodziłyśmy w tym samym roku
ale fajnie i teraz razem z brzuszkami chodzimy i prawie razem rodzimy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-06-15, 20:42 ]
musze iść małego uśpić
zaraz wracam

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

15 cze 2010, 21:18

Ja już uśpiłam Maje :) choć nie obyło sie bez płączu... :ico_noniewiem: Uciekam do MAdzi....

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 cze 2010, 21:44

aniaj84 no niewątpliwie wiele nas łączy :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja tez dzis mojemu musialam "pomoc" zasnac tzn musialam sie przy nim polozyc i polezec i zasnal szybciutko.
Teraz juz mam meza w domku. Zaraz ide poczynic depilacje bo jutro wizyta u ginka.
Troche sie martwie co jutro uslysze, bo dziwne objawy tam na dole, mam wrazenie, ze cos z szyjka sie dzieje :ico_noniewiem: no, ale oby nie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

15 cze 2010, 22:36

Obrazek

a to moj brzusio :)zdjecie zrobione przed chwilka:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość