Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 sie 2010, 15:56

Czesc :) przyjmiecie "nową" ?
Mam termin na 20 stycznia :ico_ciezarowka:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 sie 2010, 15:57

dzięki gaga nie ukrywam, że mnie uspokoiłaś, ale najbrdziej uspokoiłby mnie taki kopniak, że hoho :-D . To chyba z tego leżenia i lenistwa takie głupoty mi do głowy przychodzą, a przecież to moja druga ciąża, a przeżywam ją jakby to była pierwasza :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-08-29, 15:59 ]
Witam serdecznie Alineczka. Napisz coś o sobie.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 sie 2010, 16:05

buzok14, czesc. No ja nie taka już nowa w sumie, swoją pierwszą ciążę przezywałąm tu razem z Madziorką hihi na czerwcówkach 2007 :) Wspanialy okres, fajnie bylo go przezywac z "takimi samymi" :) Mam nadzieję, ze ta ciąża minie mi tak samo spokojni i radośnie jak pierwsza w towarzystwie forumowiczek :)

Co do kopniaków.. wiesz to niby druga ciąża,ale ja dopiero tydzien czy dwa tygodnie temu zorientowalam się, ze to co sie tam dzieje, to kopniaki, a nie "kiszki"haha także nie masz o co się martwić, napewno dzieciaczek kopie sobie, moze tego dokladnie poprostu nie odczuwasz :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 sie 2010, 16:24

Alineczq to tymbardziej witam na styczniówkach 2011. Ja pierwszą córcię mam ze stycznia 2005. I jakoś tak już zapomniałam jak to było. Za długo chyba czekałam :ico_haha_01: . Poczekam jeszcze troszke pewnie panikuję niepotrzebnie.

[ Dodano: 2010-08-29, 16:26 ]
Alineczq a jak przechodzisz tą ciążę? Jak się czujesz?

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 sie 2010, 16:40

Ogólnie znoszę tą ciążę gorzej niż pierwszą. Jestem bardziej zmęczona, bardziej kapryśna i nerwowa. Ale mam wspaniałego partnera, który uczy się bycia z ciężarówką i nieźle mu idzie, także jesteśmy na dobrej drodze.
A zróżnicowane samopoczucie może się wiąże też z tym, że być może tym razem to chłopak? ;) na to liczę w sumie

A Ty czujesz jakąś różnicę między ciążami?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 sie 2010, 16:57

W pierwszej ciąży jedynie co to strasznie dokuczała mi zgaga. Mieszkałam u mamy i nic nie musiałam robić, z czym wiązało się to, że też dużo przytyłam, no i nie pracowałam. Natomiast teraz przez pierwsze tygonie pracowałam, ale musiałam podjąć decyzję żeby jednak nie pracować, z powodu kiepskiego samopoczucia. Cały czas jestem na dufhastonie, ponieważ miałam jakieś plamienie, i wogóle strasznie wymiotowała, i biegunkę miałam. Jakieś 2 tyg mam spokój od tych dolegliwości, choć ciągle źle się czuję. Tentno mi strasznie skacze, szybko się męczę i mam strasznie niskie ciśnienie, więc jak sama widzisz trochę tego jest i ja również mam nadzieję, że to jest spowodowane tym, że tym razem będzie synek (strasznie bym tego chciała). A Ty kiedy będziesz znać płeć?????

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

29 sie 2010, 18:33

Aneczq witamy nową mamusie na naszych progach miło ze do nas dołączyłaś! Czekamy na zdjęcia brzusia pochwal się jaki Ci już urósł! Bo mój to wygląda już jak w 6 miesiącu :) :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 sie 2010, 19:24

buzok14, widzisz to mamy podobnie, to może chłopaki nam w drodze :-D
Ja tez w pierwszej ciąży strasznie cierpiałąm od zgagi, teraz jakoś nie mam, ale może to tylko cisza przed burzą ... Ja jak poprzednio tak i teraz nie pracuję, nawet nie wyobrażam sobie co ze mnie za pracownik by był, jak mi się nawet kawy rano nie chce zrobić :( Ogólnie takiego lenia ma, ze szok, czekam na okres kiedy to energia mnie bedzie rozpierać :-D

Aga, postaram się wkleić brzunio w najblizszym czasie. Chodząc z Wanesską miałam co tydzień od 12 tygodnia robione, a teraz mi się nie chce najzwyczajniej :( :ico_wstydzioch: Oby dziidzia nie odziedziczyła tego ciążowego lenistwa ojoj.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 sie 2010, 19:39

Też się strasznie ciesze, że tej zgagi nie mam, bo w pierwszej ciąży mnie zamęczyła, tak do ostatnich dni :ico_olaboga: . No myślę, że w ciągu najbliższego tyg się dowiem kto to się tam we mnie rozwija.
Kurcze grybsko mnie rozłożyło tak na maksa! Ledwo żyję, wczoraj narzekałam na kaszel, a dziś do tego mam taki okropny katar, że oddychać nie mogę. Jutro rano wstaje i do lekarza zmykam, a we wtorek do ginekologa na wizyte, już nie mogę się doczekać.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 sie 2010, 20:00

Buzok, to niedobrze, że Cię grypa rozkłada, kuruj się :)
A ja do gina z tydzień na trójwymiarowe, też się dowiemy płeć, aż się boję bo mój K. bredzi wręcz o synku :ico_haha_01:
Mi w sumie płeć nie gra istotnej roli, chciało by się mieć przysłowiową parkę, no i ze wzgledu na K. chciała bym dać mu wymarzonego juniora, ale z ekonomicznych względów rzecz jasna wolę dziewczynkę hehe.

[ Dodano: 2010-08-29, 20:02 ]
a co do zgagi, to poprzednio opuściła mnie dokładnie w chwili narodzin córeczki, massssssakra

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość