Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

17 sty 2008, 17:50

100 LAT DLA FILIPKA NA 11 MIESIĘCY I DLA CIEBIE LULU Z OKAZJI URODZINEK :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Joasi wyszedł 5 ząbek :ico_brawa_01: gorna lewa dwójka po prawie 3 miesięcznej przerwie

Asiam dzięki za opis jak zrobić zrazy - może spróbuję je zrobić - tylko jak mówisz, że wołowinka musi być świeżutka to chyba nie kupować w markecie :ico_noniewiem: ale skąd ja będę wiedziała, że u mnie w sklepie jestt dobra i świeża.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 sty 2008, 22:21

Hej!

:ico_tort: :ico_tort: Dla Lulusi : Wszytskiego co najlepsze na świecie, spełnienia marzeń, rozwiązania wszytskich klopotów, pociechy z synka ... Buziulki! :-D :ico_brawa_01:

Dla Bartusia, Alexa, Julci, Filipka i Magdalenki od cioci Małgosi duuuży słodziuchny :ico_tort:

Egzamin zaliczony na marne 3.0 :ico_noniewiem: ale jak to się mówi trudno!
Jutro ostatni egzamin ustny z psychopatologii ... ide się zaraz pouczyć jak mi się zachce bo mam lenia :ico_placzek: !

Magdzinka Gratulacje z okazji pojawienia się ząbka!

Za raz pochwale się moim synkem, najświeższe zdjęcia- tylko się wgrywają na serwer...

Jutro idę kupowac ramki na zdjęcia na dzień babci u dziadka i wywołas zdjecia Wojtusia, bo ani jedni dziadkowie nie mają zdjęcęc wnuczka :ico_wstydzioch: No ale za to dostaną je w upominku od wnusia Wojtusia. Albo nie docztałam albo nie pisałyście co dajecie na 21 stycznia !!!!!!

A oto mój Wojtuś:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 sty 2008, 22:42 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

17 sty 2008, 22:38

]Magdzinko [/b]gratuluję kolejnego ząbka (szczególnie że przerwa była tak długa)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małgorzatka pisze:Albo nie docztałam albo nie pisałyście co dajecie na 21 stycznia !!!!!!

My z tego względu że troszkę dalej mieszkamy od dziadków Milenki to korzystamy z usług poczty hihhi i wysyłamy kartkę z napisem "Dla Babci i Dziadka" i życzeniami w środku (niby od Milenki) + dołączamy zdjęcie małej :ico_haha_02:
Do naszych dziadków (moich i męża) ten sam repertuar ale bez zdjęć.
W sumie poszło 6 karteczek :ico_brawa_01: Ciekawe czy dojdą na czas :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-17, 21:40 ]
Małgosiu ale duży już Twój Wojtuś :ico_haha_02: , a i gratuluję zaliczonego egzaminu (byle do przodu!!!!!) I tak Cię podziwiam że dajesz radę, że godzisz to wszystko!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 sty 2008, 22:53

Witajcie

Dziekuje bardzo za zyczenia dla mnie i Filki

Ja te z wygralam , wczesniej nie zauwazylam, ale ttez mam czapke, no i spodnie tez mam radoche, bo nigdy nic nie wygrywalam
Hekkate, Katelajdka, a czapka do was już doszla, do mnie nie, chyba przegapilam, ale zadnego awizo nie było :ico_noniewiem:

Aga, fajne zdjecie Wojtusia, w tych okularkach,, wyglada bosko :ico_brawa_01:

Magdzinka, gratuluje 5 zabka
U nas na razie tylko dwa dolnych zabka, ale gryzie niesamowicie, co będzie jak pozostale wyjdą :ico_olaboga:

Malgosiu, najwazniejsze ze zaliczylas, 3 to tez ocena, no i trzymam kciuki za jutrzejszy
Sliczne zdjecie Wojtula, jaki slodziutki

Ja jeszcze niewiem co babciom dac

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 sty 2008, 22:57

Kajunia25 pisze:Małgosiu ale duży już Twój Wojtuś


Zawsze moja pediatra narzekała, że w siatce centylowej jest zbyt mały :ico_placzek: chciała mnie wyslać z Wojtusiem do specjalisty ale się nie zgodziłam. Teraz przed szczepieniem aż mnie strach oblatuje co znów wymyśli czy jest znów zbyt malutki czy będzie dobrze. Ja tam nie widze, żeby odstawałm od reszty a tylko lekarka mnie stresuje, że nie rozwija się harmonijnie!

Kajunia25 pisze:gratuluję zaliczonego egzamin


Dziekuję!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

17 sty 2008, 23:07

Małgoś nie przejmuj się co tam ta siatka centylowa przecież każde dziecko jest inne i rozwija się we własnym tempie, jeśli je ładnie jest uśmiechnięte i radosne i dobrze śpi to nie ma się czym martwić, ze zdjęć widać że naprawdę super chłopczyk ten Twój Wojtuś :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 sty 2008, 23:13

Malgosia, niema czym sie przyjmowac, ja nigdy nie zagladalam do tej siatki centylowej,
przeciez Wojtus wyglada na duzego zdrowego chlopca i rozwija sie tak jak jego rowiestnicy, no i wziac pod uwage ze Wojtus urodzil sie i nie mial duze wagi, okolo 3 kilo, co nie. nie widze powodow do zmartwienia, a lekarze czasami tak maja, oby tylko sie powymądrzac

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

17 sty 2008, 23:34

Kajunia25, lulu81 Wiem, Wojtuś był naprawdę malutki jak się urodził niecałe 50 cm miał (49 cm) i był szczuplitki 2610 g więc nie powinnam się matrwić, bo rośnie w swoim tempie, nie jest jakiś bardzo mały a różnica jest niewielka z innymi dziećmi ale ta wstręta baba ciągle, że mały, że poza normą bo 3c. ma za mało ma ...Wiecie jak mi serce krwawiło jak tak mi mówiła, na moje dziecko ... przeciez on jest w sam raz ...

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

18 sty 2008, 09:12

Dla Piotrusia :ico_tort:

Wojtuś ma kolejnego ząbka to na razie 5 ząbek - górna lewa dwójeczka
Magdzinka widzę, że nasze dzieciaki uzębienie mają identyczne :ico_haha_01:


Małgosiu nic się nie przejmuj tą lekarką, jakaś chora baba. Widać, że Wojtuś wygląda ok. Jest takiej samej drobnej budowy jak mój Wojtaszek, mój na oko waży z max. 9 kg ale jest drobniutki. I wiem jedno nie ma czym się martwić mój mąż też był taki drobniutki a teraz kawał chłopa z niego. :ico_brawa_01:
Gratulację za zdany egzamin - a oceną się nie przejmuj i tak się zdarza :-) Wcześniej przecież dostałaś 5, po prostu tak bywa.

Od wczoraj chodzę na prawko. Zapisałam się do mojej koleżanki i tym sposobem uniknę nudnych wykładów, a już za tydzień mam egzamin wewnętrzny i jazdy od razu. Może do 2 miesięcy się wyrobię, byłoby super!!! Brak prawko bardzo mi teraz doskwiera.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

18 sty 2008, 09:27

waga dzieciaczków Asia zawsze była mniej więcej w 10 centylu. Jeżeli jest poniżej 3 centyla to wtedy lekarze się przyglądaja dziecku dokłądniej.
Na roczek dzieci powinny mieć potrojoną wagę urodzeniową. Asia miała 2940 a teraz ok.8700 więc ma prawie potrojona (brakuje zaledwie sto gram zeby było dokłądnie, a że jeszcze 24 dni do urodzinek to pewnie będzie idealnie).

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość