Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

09 lis 2007, 10:31

jedzenie mówicie, moja to chyba je jak smok. Prowadzę (za wskazaniem lekarki) dokładne notatki. Przekopiuje Wam z dwóch ostatnich dni:
7 listopada
07:00 cyc prawy
09:50 cyc lewy
11:30 herbatka 100ml 11:40- 13:00
13:00 kaszka 110ml
15:30 kaszka 120ml 15:40 – 16:35
17:30 deserek 1/4słoiczka
18:00 bebiko 140ml 18:30 – 19:50
20:10 cyc prawy
21:30 cyc lewy

8 listopada
06:30 cyc prawy
09:00 cyc lewy 10:00 – 10:30
11:20 bebiko 150ml 11:30 – 12:20
13:20 herbatka 40ml
14:15 kaszka 100ml 14:20 – 15:50
17:30 bebiko 90ml
19:40 cyc prawy
21:30 cyc lewy

te godziny obok to są godziny drzemek

[ Dodano: 2007-11-09, 09:34 ]
mama_Dominika, pytałaś się czy Ala ma alergię. Wysypało ją 3 razy. Po malinach, brzoskwiniach i morelach. Więc chyba jakieś uczulenie

Na GG się odezwę z tym moim pomysłem jak wszystko sobie w główce poukładam. Narazie mam mętlik.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

09 lis 2007, 11:39

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Dla Kacperka i Alicji

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

09 lis 2007, 11:52

Obrazek

Dla Kacperka i Aluni

Co do pajaców to właśnie wszystkie mi sę pokończyły, wyrosła...zostało mi tylko kilka, muszę coś pokupować bo nie mam w co ja ubierać na noc do spania. Ostatnio fajne widziała z Cherokee, takie 3-packi ale wszystkie rozmiary 6-9 m były wykupione :ico_zly:

Kinga jakoś spi mniej, wczoraj poszła o 23:30 bo oczywiście wystarczyła jej godzinka od 20 do 21 żeby się kimnąć i nabrać sił na to aby nie pozwolić rodzicom na wczesne chodzenie spać. Zazwyczaj jak sie kładła tak późno to spała do 9-10 a dzisiaj o 7:30 wchodzę, a ta z nogami w buźce a skarpetki zdjęte i wcale nie jest za specjalnie spiąca, a jeszcze niedawno narzekałam że za dużo śpi :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-09, 10:55 ]
Doris co do psa to nasza goldenka też sie boi, tak sama to podejrze, obwącha ale jak już Kinię zbliżamy do niej to zwiewa. Ostatnio przyjechała siostra teściowej i coś robiła przy Kindze a ta snanęła na 2 łapach między nimi i nie pozwoliła jej dotykać małej :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 lis 2007, 12:05

pajace sa z Adamsa....ale ten sam ktoj co tesco tylko jakosciowo najlepsze z dostepnych na rynku z jakimi sie spotkalam....10f za 3 pajace ...ktos ma chetke to mge wyslac :ico_oczko: i najbardziej rozmaiarowo pasuja na Maye..bo tesco ma ciutek za dlugie szlapki...z Peekooca ma za szerokie dosc sporo...a te sa idealne bo najdrozsze :-D ale kolory zawsze maja rewelacyjne...hehe

powiem wam co nam sie zdarzylo..i nie wiem czy przyznac sie mojemu A. bo bedzie zly...mala spadla mi dzis z lozeczka....na sekunde doslownie wyszlam z sypialni a ona na lozku byla i do brzegow dosc kawalek bo lozko duuuze mamy..i co?i ryk jak niewiem...niby nic jej nie bylo..poplakala i przestala a lezala tak jakby salto zrobila :ico_placzek: ...i wiem ze po upadkach dzieci spac nie moga isc przez 3 h...ale byla jej pora snu i zasnela przy cycu i spi normalnie...chyba glowka nie zaryla o podloge bo na brzusiu lezala ale myslalam ze zawalu dostane...rece jeszcze mi sie trzesa....juz jej nawe na sekunde nie zostawie..mam nauczke :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 lis 2007, 13:09

:ico_sorki: dziekujemy za zyczonka :-D
Aluniu...wszystkiego najlepszego ,spelnienia wszystkich kolorowych marzen, pociechy z rodzicow :ico_oczko: zdrówka ,usmiechu,sloneczka zyczy Kacperek z mamą :ico_tort: :ico_tort:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 lis 2007, 13:11

glizda na swiezo do ciebie, matko nie mow mu lepiej :ico_szoking: Arek by mnie chyba zabił :ico_olaboga:

jagodka a lekarka zaleciła ci dawac małej czopki na wszelki wypadek??ja bym tak czesto nie stosowała..

gosia ten ochraniacz co ja kupiłam ma 1,6 m nie wiem czy za niedługo mała nozkami wyjdzie za szczebelki...
u nas na razie to nie grozi bo mała wcale sie przez sen nie wierci i nie obraca, ale kto wie co bedzie potem :ico_noniewiem:

najlepsze zyczonka dla Aluni :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

ewcik dawaj mi tu tego torta, zaraz chyba cała slina mi wycieknie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-09, 12:12 ]
mama dominika miałam ost ten sam problem w tesco, tez za chiny nie było rozmiaru 6-9, jak na złosc, a tuz przed porodem kupowalismy rozm 56 i tez był problem..

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

09 lis 2007, 13:34

a dzień dobry !!
dla Aluni i Kacperka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
co do ś[iochów - to ja bardzo lubie z Tesco - sa wytrzymałr , ze szok - a z Cheeroki - nie polecam - body ..bo sie rozciagaja niemiłośiernie przy szyi ... z body na krótki i długi - to aj w H&m - bardzo lubie - a najbardziej z logo tej serii ..cuda .. fakt ze drozsze .. :ico_noniewiem:
no i z ZARY .... ..no takie cuda.. i jakosciowe super - ale tam to latam na przeceny :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 lis 2007, 13:55

hehe...Gosia to my te same sklepy obkupujemy...hihi...ja tez H&M bardzo lubie i dla malej i dla siebie..do Zary mam za daleko...a jak mala dostala bodziaki na krotki rekaw z Cheeroki to tez przy szyji takie naciagniete ze juz jedne na szmatki poszly :ico_haha_01:

Bylasmy na spacero zakupach i z mala wszystko normalnie..ale mam stracha jak niewiem...przed chwilka do lazienki maszerowala....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 lis 2007, 13:58

ja lubie body polskich producentów, bo bawełna z której są robione sie nie rozciaga...
na szczescie tylko raz trafiłam na dupiaty gatunek bodów, któe kupiłam na narodziny Milenki, matko z rozmiaru 62, po pierwszym praniu juz wyszedł z 68 jak nie wiekszy :ico_szoking: fajnie sie ubierało bo były takie delikatne, ale ta rozciagliwość fatalna..

[ Dodano: 2007-11-09, 13:03 ]
glizda ty lepiej uważaj na swoją Majeczke, teraz jak sie tak rusza to wogole strach nawet na moment ja odstapic...i widzisz przez nieuwage :ico_olaboga: , dzieki Bogu ze nic sie nie stało..

ja musze tez sie wybrac na zakupy dla Milenki, juz planuje to od m-ca a jedyne sklepy jakie odwiedzamy to supermarkety :ico_noniewiem:
teraz w 5-10-15 sa przeceny do 50%, tylko ze tam nie ma czegos takiego jak body, przynajmniej nigdy sie nie natknełam... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

09 lis 2007, 14:19

ja mam sporo ubranek z reserved baby i z C&A. Są to najczęściej podarunki od ciotek i wujków. Alicja jest jedynym dzieckiem wśród naszych znajomych. Jest tego tyle że my prawie nie kupujemy :-D z H&Ma mam kombinezon (kupiony w lumpeksie z 20zł). Właśnie z lumpeksów mam większość rzeczy na Alę, kupuję też w sklepie o nazwie TextilMarket. Są tam fajne i bardzo tanie ubranka na dzieciaczki. Body można już kupić z 7zł.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości