Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 07:58

witam z rana :-)

u nas noc dobra i zła... dobra, bo Alek przespał całą, wstał dopiero godzinę temu i właśnie już usypia po kaszce :-D
a zła, bo chłopu wyskoczyło kolano, jak się przekręcał w nocy z boku na bok i nie chce wskoczyć z powrotem, więc chyba jedziemy do szpitala, ale jeszcze nie przesądzone, bo jak wstanie to będzie dzwonił... heh... a cierpi facet strasznie :ico_olaboga:

no i ja dziś będę miała w związku z tym więcej na głowie... zaraz odłożę Ala i lecę z psem, potem poprasuję nas do kościoła (gdyby się udało pójść), potem śniadanko dopiero :)

miłego dzionka Laseczki :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

31 maja 2009, 08:01

witam

u nas noc jak zwykle

Ragazza555, nie wiedzialam ze odciagasz mleko i dajesz malej... sprobuj zwyklym laktatorem w aptece kosztuje ok 20 zł

Marcia77, no ja sobie od razu pomyslalam ze to moze byc ciąza przez tkie osłabienie..ale ja tez tak mialam i brak ciązy :)

a wogole to dzis czuje sie juz lepiej ale mała katar złapal... do czwartku ma padac i po 16 stopni byc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

w poniedzialek jade po mleble bo juz upatrzylismy tzn wersalka i fotele :)

Gusia90, oj wiem dobrze jak mozesz byc w*****a oni to do czasu są aniolkami a zmieniają sie raptownie...a oni mowia wez babe zrozum... no to wez teraz chłopa zrozum :ico_chory:


dzis siedzimy caly dzien w domu.... pogoda barowa....musze poleciec do zabki bo to jedyny sklep otwarty kupic smietnae ..pewnie piwko chlopu :ico_zly: zamierzam mu zrobic na obiad sosik...

[ Dodano: 2009-05-31, 08:02 ]
a zapomnialam mała wczoraj usypiala z 10 razy i wstawala z placzem i nie dalo jej sie uspokoic dostala vibrucol ale nadal placz dentinoxem posmarowalam i ciuchustko sie zrobilo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-05-31, 08:03 ]
bo chłopu wyskoczyło kolano, jak się przekręcał w nocy z boku na bok i nie chce wskoczyć z powrotem, więc chyba jedziemy do szpitala, ale jeszcze nie przesądzone, bo jak wstanie to będzie dzwonił... heh... a cierpi facet strasznie :ico_olaboga:
kurde wspólczucia :ico_placzek: wiem co to za ból bo czesto mam ten sam problem od 6 lat :ico_placzek: i dlugo mi trwa zeby znow sie samo zeskoczylo ale potrafie tak chodzic tydzien i juz wtedy samo wskakuje ale cholernie bboli

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 08:06

i dlugo mi trwa zeby znow sie samo zeskoczylo ale potrafie tak chodzic tydzien i juz wtedy samo wskakuje ale cholernie bboli
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: noo, współczuję, ale wiesz, jak to chłop - tydzień z bólem nie pochodzi, bo ma cholernie niski próg bólu :ico_olaboga: a musi go strasznie boleć, że już chce dzwonić do szpitala :ico_olaboga: :ico_sorki:
dentinoxem posmarowalam i ciuchustko sie zrobilo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
noo, to chyba kolejne ząbki będę na forum :ico_oczko: :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

31 maja 2009, 08:08

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: noo, współczuję, ale wiesz, jak to chłop - tydzień z bólem nie pochodzi, bo ma cholernie niski próg bólu :ico_olaboga: a musi go strasznie boleć, że już chce dzwonić do szpitala :ico_olaboga: :ico_sorki:
niech lepiej jedzie do szpitaka bo on pracuje i wogole beda mu nastawiac juz mu serdeczniee wspolczuje :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: albo dadza mu opaske ja taka mam.... oby mu sie nastawilo :ico_sorki: :ico_sorki:
milutka204 napisał/a:
dentinoxem posmarowalam i ciuchustko sie zrobilo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
noo, to chyba kolejne ząbki będę na forum :ico_oczko: :-)
mam nadzieje :ico_sorki: :ico_sorki: ze szybko wyjda

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 08:13

wogole beda mu nastawiac juz mu serdeczniee wspolczuje :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:
noo i pewnie dlatego jeszcze nie dzwonił tylko stwierdził, że sie zdrzemnie :ico_olaboga:

ja zmykam poprasować :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

31 maja 2009, 08:32

witam
U mnie noc tragiczna ale to dlatego ze mnie rano przeokrutny ból obudził :ico_chory: . Z powodu awarii tego laktatora nie odciagnełam wieczorem całego mleka i rano piersi miałam jak dwa kamienie i mega wyciek z nich. Normalnie bluzka cała mokra :ico_olaboga: Teraz juz ponad godzine odciagam bo tak słabiutko ciagnie ale to zawsze cos a P pojechał po reczny laktator do kolezanki

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

31 maja 2009, 08:32

witam :-)
u na nocka ki, synuś obudził się o 5.20 wypił mleko , potem pobudka o 7.20 pogaworzył 20min, i drzemie do teraz
ananke, współczucia :ico_sorki: , pewnie nieźle boli go to kolano, jedzcie do szpitala
a u nas od rana słonko :ico_brawa_01: oby tak pozostało :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-05-31, 08:34 ]
Ragazza, ach te sprzęty, zawsze nawalają w nieodpowiednim momencie, to Ty dajesz swoje mleko, ale butli tak?
Ostatnio zmieniony 31 maja 2009, 08:35 przez donatka26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

31 maja 2009, 08:35

ragazza nie wiem gdzie kupowąłs ale jak pytałam w świecie dziecka to mi powiedzieli ze nie daja nic na okres naprawy..
ja kupowałam w czarodzieju a tam jest wyporzyczalnia to najwyzej wyporzycze jak jeszcze bedzie po co bo cos mi sie wydaje ze mi pokarm zaniknie jak tak słabo ciagnie :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-05-31, 09:40 ]
to Ty dajesz swoje mleko, ale butli tak?
tak

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 08:57

Ragazza555, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: współczuję problemu, mam nadzieję, że ulżysz sobie tym lakatatorem od koleżanki :ico_sorki:

zawsze wszystko się sypie/psuje/nawala w najmniej odpowiednim momencie :ico_sorki:

u na nocka ki, synuś obudził się o 5.20 wypił mleko , potem pobudka o 7.20 pogaworzył 20min, i drzemie do teraz
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mój Alek juz wstał, ledwo portki wyprasowałam :ico_sorki: noo, ale on w ciągu dnia zawsze jak zając sypia po kilka minut :ico_sorki:

jakie macie plany na dziś??
u nas pięknej pogody ciąg dalszy, ale jak gdzieś pojedziemy to tylko kościół i szpital :ico_sorki: potem chłop do pracy i tyle... :ico_olaboga:
ale przynajmniej na ogrodzie znów się powygrzewam :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

31 maja 2009, 09:08

U mnie noc tragiczna ale to dlatego ze mnie rano przeokrutny ból obudził :ico_chory: . Z powodu awarii tego laktatora nie odciagnełam wieczorem całego mleka i rano piersi miałam jak dwa kamienie i mega wyciek z nich. Normalnie bluzka cała mokra :ico_olaboga:
Ragazza współczuję, mnie dziś w nocy też ból cycka o 2.30 obudził, trochę odciągnęłam i dopiero Bartka na śpiocha nakarmiłam. Mały przez poprzednie noce jadł co 2-3 godziny i dlatego mi się nawał zrobił :ico_olaboga: bo wczoraj jak zjadł przed 20 tak spał sobie w łóżeczku

Potem mały pospał w łóżeczku do 4.30 i musiałam go wziąć do nas, a więć nie jest źle :ico_sorki: tylko chłop mnie budził, bo przez pół nocy te swoje ataki puszczał :ico_zly:

ananke współczucia dla chłopa

milutka biedna ta twoja Klaudia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości