Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

09 lut 2008, 19:23

Witam kobietki ....

I ja troszkę zaniedbałam nasz wątek .....

Ja też nie mogę doczekać się az Kristi urodzi .... bo to przeciez takie cudowne chwile ....

W ramach wolnego czasu postaram się dołączyc do nowej klasy na naszej klasie :-)

Jejku narazie próbuję uporać się ze składaniem róznego rodzaju papierów w związku z planowaną budową domu ... - bo wkońcu mam działkę ... dzis mnie Pani pocieszyła że potrwa to około rok ... no w sumie mi się aż tak bardzo nie śpieszy gdyż dam dom .... no ale wiecie jak sobie człowiek "coś" umyśli ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lut 2008, 19:26

Aginka pisze:narazie próbuję uporać się ze składaniem róznego rodzaju papierów w związku z planowaną budową domu ... - bo wkońcu mam działkę ... dzis mnie Pani pocieszyła że potrwa to około rok ... no w sumie mi się aż tak bardzo nie śpieszy gdyż dam dom .... no ale wiecie jak sobie człowiek "coś" umyśli ....

będziemy trzymać kciuki Aginko, żeby to nastapiło tak szybko jak tego chcesz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

09 lut 2008, 20:20

Maggie, wielkie dzięki .... :ico_sorki:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lut 2008, 20:39

:ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

09 lut 2008, 20:51

Aginka, wszystkie trzymamy kciuki, zeby trwalo to jak najkrocej :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lut 2008, 22:42

hej dziewczynki, mój mały szkrabiniec juz sobie smacznie śpi, poszło głdziutko, tyyyle wrażeń miał mój syncio :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

09 lut 2008, 23:17

Witajcie Dziewczyny.
Ja na momencik. We środę oddaliśmy do naprawy komputer i dopiero dzisiaj mamy go w domku
Moja Pyza od przedwczoraj niezdrowa. Ma okropny katar i troszkę temperatury. Już dwie noce spała ze mną. Jak odkładam ją do łóżeczka, to budzi się z zatkanym nosem. Teraz właściwie ja nie śpię, bo muszę czuwać nad każdym ruchem Kingi, aby nie zleciała z łóżka. Przy okazji i ja zaraziłam się od niej tym katarem. We czwartek myłam okno w kuchni i chyba mnie powiało, bo i gardło mnie boli...Kingula wstaje wcześniej niż zwykle- o 8 już nie śpi, ale chwilę po 21 już pięknie śpi.
Diem, piękne foteczki.
Aginka, powodzenia z tymi papierami i biurokracją odnośnie budowy domku.
Kristi, ależ ten czas przeleciał... Brzuszek super :)

Ja uciekam spać, bo mnie coś chpróbsko kładzie, a może jak się wygrzeję, to będzie lepiej ?
Papa

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 lut 2008, 23:51

Dobry wieczor Baboski :ico_oczko:
Dzisiaj caly dzien nie mialam jak wejsc bo.. moj mezus najpierw poodlaczal komputery a pozniej ladnie zrobil nam w sypialni nowy i ladny stol teraz jest tak fajnie jasno i duzo miejsca mamy na tym naszym nowym stole.. ale caly dzien byla robota przy tym stole..no i jest gotowy ale pare rzeczy jeszcze trzeba zrobic :ico_haha_02:
Moja Nicole w nocy spala dobrze,budzila sie dwa razy ale pozniej szybko usnela i bylo ok,a dzisiaj w dzien to spala mi bite naprawde 3 godziny..juz mi sie tak nudzilo i chcialam zebys sie obudzila .. ale mala jak zasnela o 11 45 to dopiero obudzila sie o 14 50 :-D :ico_szoking: :ico_brawa_01: I teraz niedawno mala Nicolinka zasnela uspalam ja,i juz byla zmeczona i chciala spac.. mysle ze mala tak dlugo spala dlatego ze dzisiaj rano obudzila sie o 7 30..co jej sie zadko zdarza bo normalnie w tygodniu to spimy sobie do 9 00 :ico_oczko: :-D
To fakt ta moja ciaza tak szybko mija.. i ten czas jak w ciazy jestem naprawde szybko ucieka.. ale powiem wam ze zostalo mi te 12 dni do porodu .. a ja narazie nie czuje zebym miala urodzic.. :ico_noniewiem: Czuje dalej ze mi sie glowka malego odbija i jest mi ciezej .. ale pozatym zadnych oznakow porodu :ico_oczko: Jak maly bedzie gotowy do drogi to napewno da mi znac :ico_brawa_01:

Basia fajnie ze zalozylas watek na naszej klasie :ico_oczko: To takie cos innego i fajnie ciesze sie :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Maggie moja Nicole tez potrzebuje kontakt z dziecmi.. Za niedlugo bedzie miala rodzenstwo i zobaczymy jak to bedzie.. :-D ale juz sie i tak doczekac niemoge.. cos innego :-)

Milej nocki wam zycze paa dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

10 lut 2008, 00:02

Kristi pisze:Basia fajnie ze zalozylas watek na naszej klasie :ico_oczko:


To nie ja go zalozylam, ja tylko skopiowalam adres strony na forum :ico_oczko:

Aniu, zmartwilas mnie troche, tymi Waszymi chorobskami... Zdrowiejcie szybciutko!!!


Dobrej nocy dziewczynki :ico_spanko:

[ Dodano: 2008-02-09, 23:03 ]
Kristi, :ico_brawa_01: sliczny aviatorek

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 lut 2008, 00:05

Basia dzieki mimo wszystko za stronke..niewiem moze Maggie zalozyla nasz watek fajnie :ico_brawa_01: i dzieki za komplemencik :ico_oczko:
Ja chyba pobede na necie jeszcze troszke :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości