Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

03 sie 2012, 22:13

Martalka, no to świetnie, krok do przodu :-) Może tak już zostanie :-)

Nam to strasznie łatwo poszło z odpieluchowaniem. Młody jeden, dwa dni coś tam podsikał, a dalej, od tamtej pory nie ma mowy o podsikaniu czy kupie w majtki. Nawet nie musimy Go pytać, sam przybiega i krzyczy że chce siusiu, czy kupę.
Jak widać każde dziecię inne, zupełnie inne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 sie 2012, 22:15

ja sprzatam jak koncze karmić :ico_haha_01:
A zwykle leje w najmniej odpowiednim momencie. I to nie po kropelce, ale sika duuuuuuuuuużo.

podejść miałam wiele. Właściwie to już 4 miesiąc od pierwszej próby :ico_szoking:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 sie 2012, 22:16

Martalka, jak ja tak robilam to mialam rozmazana cala podloge.
jutro zuzi tez sciagam pampa bo znow pachwinki sobie odparzyla

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 sie 2012, 22:17

Martalka, no to świetnie, krok do przodu :-) Może tak już zostanie :-)

Nam to strasznie łatwo poszło z odpieluchowaniem. Młody jeden, dwa dni coś tam podsikał, a dalej, od tamtej pory nie ma mowy o podsikaniu czy kupie w majtki. Nawet nie musimy Go pytać, sam przybiega i krzyczy że chce siusiu, czy kupę.
Jak widać każde dziecię inne, zupełnie inne :ico_oczko:
i chyba o komunikację tu chodzi też w dużej mierze... Milena od tyg umie powiedzieć "sisi" :ico_noniewiem:

[ Dodano: 03-08-2012, 22:19 ]
Martalka, jak ja tak robilam to mialam rozmazana cala podloge.
jutro zuzi tez sciagam pampa bo znow pachwinki sobie odparzyla
dokładnie... albo zalane krzesło w kuchni, dywan w pokoju, KANAPA OSIURANA OBFICIE...
kupa po kostki w legginsach.
mokre spodnie...
nic jej to nie przeszkadzało, nic a nic.

NICOLA_1985

03 sie 2012, 22:24

mój krystian umie powiedzieć "siku" i "kupa", sygnalizuje jak zrobi, ale jak czuje ze mu sie chce a pytam czy chce to odpowiada ze nie, albo jak proponuje nocnik to zwiewa albo siądzie na chwile , wstanie i pojdzie zrobić siku gdzies indziej... :ico_noniewiem: ręce opadają...........

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

03 sie 2012, 23:24

Dziewczyny przyjdzie i na Wasze dzieciaczki kolej, domyślam się, że Wam ręce opadają, ale jak można to przyśpieszyć...? Jak jest tragicznie to chyba lepiej odpuścić.

Ja odpuszczałam jak sikał gdzie popadnie, 20 razy od rana do południa, to stwierdzałam, że nie ma sensu, ale to było dużo dużo wcześniej.
Potem udało się od razu.

Ja po miłym zbliżeniu z Mężusiem pod prysznicem :-D
Zalałam właśnie sernika na zimno galaretką i już się chłodzi na jutro. Z rana jeszcze muszę podłogi pomyć, przygotować obiadek i upiec ciacho z migdałami, orzechami i suszonymi owocami i jestem gotowa na przyjazd Teściów :ico_haha_01:

Poprałam dziś 5 pralek. Pościel zimowa co to czekała na schnięcie na dworze przy ładnym wietrze :ico_oczko:, obrusy, ręczniki, prześcieradła i trochę naszych szmatek!
Jutro jeszcze 3 pójdą.

Szafy na półpiętrze sprzątnięte, dwa wory ubrań dla ubogich wywiezione :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 sie 2012, 23:27

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale zaszalałaś

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 sie 2012, 00:02

ja to codziennie dwie pralki jadę. Jutro pójdzie ze 3, bo mam z dzisiaj zaległe, to mam za swoje :ico_haha_01:

No, przed wieczorem Milena posadzona na nakładce zrobiła do kibelka głośne siurrrr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jej uśmiech: "bezcenny" :ico_brawa_01:
Oby jutro też już poszło!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 sie 2012, 10:56

U nas beznadziejnie w tym temacie, ale zgadzam się, że tu tez chodzi o komunikację. Mój od niedawna dopiero przypomniał sobie jak się mówi MAMA :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Więc gdzie tu SIKU itp. :ico_noniewiem: ale ja wychodzę już z założenia, że mamy rok jeszcze żeby oduczyć go siusiania w pampki. Dopiero we wrześniu za rok idzie do przedszkola, więc nie ma co naciskać.

A dla Mileśki brawa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 04-08-2012, 14:40 ]
a my dziś mamy rok i 11 miesięcy po ślubie :ico_brawa_01: :ico_tort: z tej okazji i :ico_kawa: . każda okazja jest dobra ;-)

NICOLA_1985

07 sie 2012, 23:26

hej laski :-D
co tu taka cisza?????????????? :ico_szoking:

goździk mam dla Ciebie newsa, jak stoisz to usiądź :ico_oczko:
karmy RC dla futrzaków to jedna z gorszych firm........ uwierzysz??????
karma RC ma tylko 20-30% mięsa a reszta to kukurydza , zboża i inne badziewie którego kot jeść nie powinien...... przeczytaj skład.. do tego konserwowane są BHT i BHA. BHT– to organiczny związek chemiczny znajdujący zastosowanie w przemyśle chemicznym. Jest to antyoksydant zapobiegający psuciu się wielu produktów żywnościowych oraz leczniczych jego toksyczny wpływ na nerki może być większy niż BHA.
Może wywoływać wysypkę, pokrzywkę, rzadko duszność. W wysokim stężeniu wywołuje nowotwory u zwierząt laboratoryjnych. Jednak z innych badań wynika, że może hamować działanie innych rakotwórczych związków. W wielu krajach jest niedozwolony w produktach dla dzieci.
Cena RC w stosunku do jej jakości jest kosmiczna, za tą cenę możesz mieć bardzo dobrą jakościowo karmę bez zbożową , która zawiera 80% mięsa.
Karmy bezzboźowe są dobrze strawne więc koty nie tyją, zawierają duźo mięsa więc najadają się mniejszą ilością. Duźa zawartości mięsa sama utrzymuje ph moczu na dobrym poziomie, zawarta w nich źurawina naturalnie chroni układ moczowy;
karmy bezzboźowe konserwowane są naturalnie witaminą E
sprawdź sama, porównaj sobie skład i cenę karmy np.Applaws a RC, albo Porta 21, Orijena , Power of Nature

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość