Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 gru 2008, 21:33

MAjeczka juz spi byla padnieta juz po 19 ja kapalam bo tak plakala a jak ona juz jest w pizdzamie to nie chce sie bawic tylko musze mleko robic i idzie spac zajelo jej dzisiaj zasypianie nie wiecej niz 10 minut ciekawa jestem jak noc bedzie wygladac bo tylko troche mleka wypila


Assik to idziecie z tymi zebami chyba nikt Kamilka nie przegoni

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 gru 2008, 21:34

Kuba wyszedł jeszcze do sklepu, jak wróci to mam nadzieję, że obejżymy kolejne odcinki gotowych na wszystko... oczywiście nie sami, bo ostatnio wiecznie są tu jacyś kumple na doczepkę-jak gówniarze cały dzień tu siedzą i Kuba zamiast poświęcać czas rodzinie top siedzi z kolegami...

ja też w numerki, sny i inne takie rzeczy nie wierzę-ale może lepiej wierzyć, zawsze jest się czeg9o chwycić...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 gru 2008, 22:17

Ja mysle że to wynika z tego zepoprostu bola je te ząbki albo swedza jak rosna i dla tego gryza :ico_puknij:
Być może, przychodzą do nas "podrapać" sobie dziąsełka.
Asikk, Kamilkowi rekordowo szybko wychodzą ząbki, ja u Uli nie wyczuwam nic nowego na razie.
Justyna, współczuję Ci tych obcych ludzi w domu, chyba by mnie furia dopadła, może pogadaj z Kubą, rozmowa jest najlepsza na wszystko i może złość Ci przejdzie :-)

Ula też już śpi, przed chwilą się przebudziła, ale dałam jej smoka i zasnęła.
Ja w wróżby też nie wierzę, nie znam też osobiście nikogo kto ma "prorocze sny", więc nie mogę powiedzieć czy w to wierzę czy nie. Ja miałam wtedy jedną taką sytuację, sen proroczy nie był, ale sprawił, że byłam spokojna... :-)

Zaraz Jarek powinie wrócić.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 gru 2008, 22:53

dziewczyny zgrzeszylam :ico_wstydzioch: zjadlam pol rogalika maslanego maz mi przyniosl dwa dni przed koncem diety no ale skoncze ja juz tak i tak duzo zeszlam bo mam teraz 64kg a wzrostu 170cm wiec nie jest zle dlugo mi zeszlo schodzenie z wagi po ciazy bo prawie rok ale ja przytylam ponad 20kg chyba nawet ok 30kg bylo :ico_wstydzioch: a teraz mam juz o kilogram mniej niz przed ciaza do tego jeszcze zaczelam skakac na skakance no i mam postaniowienie ze bede sie ograniczac z jedzeniem a w polsce bedziemy z kolezanka na aerobik chodzic

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

18 gru 2008, 23:56

Krystuś już śpi...
a mnie jakaś dziwna chandra dorwała...
A tak spojrzałam na pierwszą stronkę...
proszę dodać mojego Krystianka :-D
Urodził się 28.01.2008r. o godzinie 18.10 ważył 2680 i mierzył 48 cm :-D
Zaraz idę spać bo mam takiego jakiegoś doła psychicznego...
Normalnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: mi się chce!!!

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

19 gru 2008, 00:39

Hej dziewczyny!
Ale mam zaległości :ico_olaboga: , poczytam Was chyba dopiero po świętach, bo teraz to tylko praca i praca.Moja biedna córcia w grudniu prawie nie ma mamy :ico_placzek: Ale co zrobić, tak wygląda praca w handlu, na dodatek w branży bardzo "prezentowej".Byle do świąt :-)
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 gru 2008, 09:13

witam, stawiam :ico_kawa: i ide sie dalej bawic bo Artur mi tu półką ok klawiatury sie bawi

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 gru 2008, 09:40

Ja tez sie witam, Renia dzieki za :ico_kawa: napewno sie napije.
U nas od rana sypie snieg, tylko.... ze temperatura malo zimowa!

dla KAMILKA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
niech rosnie zdrowo i daje duzo szczescia i radosci swoim rodzicom!!!!

Jak strasznie sie ciesze, bo dzisiaj juz ostatni dzien w pracy i potem 2 tygodnie beztroskiego lenistwa i nadrabianie zaleglosci w kontaktach z Pawelkiem.... :ico_oczko: Pracujace Mamy wiedza o czym pisze.... :-)

Iwona, dobre i 4 kg, ja tez bym chciala pare zrzucic, ale jakos nie moge sie zebrac..... :ico_zly:

Tyle zabkow nowych przybylo, ze juz sie gubie... :ico_noniewiem:
U nas bez zmian, 4 dalej.... i nic...

Milego dzionka!!

[ Dodano: 2008-12-19, 08:43 ]
Aniulka, no z tym brakiem internetu to kiepska sprawa, jak bez nogi normalnie :ico_szoking: moze uda Ci sie szybko przekonac meza, bo bedziesz miala duuuuuze zaleglosci na tt. My tez w marcu sie przeprowadzamy, ale mamy mobilny wez internet zabieramy ze soba... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 gru 2008, 09:44

My tez sie witamy

dzisiaj nawet nocka ok bo majeczka cala przespala zrobila dwie pobudki na mleczko przed 1 i po 5 i spalysmy do 8

Renia dziekuje za kawke wlasnie sobie popijam

my zaraz z pieskiem na spacerek idziemy wlasnie mialam wam mowic jak wychodzimy z pieskiem to idziemy po niego do sypialni bo jeszcze spi pod koldra :ico_haha_01: i wolam deisi chodz na polko i Majka od pewnego czasu tez wola tak po swojemu ale idzie zrozumiec ze chodzi jej o slowo deisi

[ Dodano: 2008-12-19, 08:46 ]
STO LAT STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KAMILKA :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 gru 2008, 10:29

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Naszego małego solenizanta :ico_brawa_01:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Rośnij zdrowo i szczęśliwie Kamilku...

My mieliśmy zwykłą nockę-wiele pobudek... pogoda chyba jeszcze gorsza niż wczoraj-a myślałam, że to nie mozliwe...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość