Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 sie 2012, 17:46

NICOLA_1985, tak wiem ale moje niestety brzydko pisząc maja sraczkę
Orijen jakis czas sie utrzymał ale i tu pojawiła sie brzydka kupka wiec wróciliśmy do RC '
nie dawałam jeszcze kotom
Power of Nature ale po konsultacji z hodowca nie podjęłam ryzyka koty na RC maja sie dobrze
to nie jest Wiskas
moze u Was sie sprawdzi i kotki beda sie dobrze czuć

NICOLA_1985

08 sie 2012, 23:06

no właśnie czytałam też o tej "sraczce" i po prostu trzeba to przetrzymać i pomalutku wprowadzać tą nową karmę, każdy wet każe wrócić do RC. RC to jest firma , która organizuje staże dla studentów weterynarii i daje zniżki na karmę hodowcom stąd wszyscy ją polecają, na reklamach mówią, że kot jest mięsożerny a swoim składem udowadniają, że jest roślinożerny
oczywiście ja Cię nie namawiam zrobisz jak uważasz za stosowne, ja na pewno będe przerzucała koty na Applawsa teraz nowego zmodyfikowanego bo ma nowy skład dowitaminizowany i wygrywa nawet z Orijenem a Orijen jest droższy.
A sraczkę jeśli przybędzie przetrzymamy i tyle, bo czytałam właśnie, że jak kot zaczyna miec brzydką kupę to sie robi błąd i wraca do starej karmy albo probuje sie przerzucić znowu na nowa a to trzeba dać kotu czas na to aby jego organizm zaakceptował zmiany :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

decyzja nalezy do Ciebie ja tylko chciałam się podzielić z Tobą tym co się dowiedziałam

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

08 sie 2012, 23:12

to skoro już o kupkach mówimy :-D to się pochwalę, że dzisiaj mieliśmy 2x kupę na nocnik :ico_brawa_01: I suche majtki w 100%, no 99% bo ostatnie sikanie odbyło się bardzo samodzielnie (milena poszła sama usiąść na nocnik gdy jej się zachciało, ale za to w piżamce nie zdjętej z tyłka) :)

No i taaakk... poza tym padam na ryj... :ico_noniewiem: kto mi da urlop??? :ico_oczko:

NICOLA_1985

08 sie 2012, 23:28

no to :ico_brawa_01: dla Milenki super zuch dziewczyna , mój leje i kupczy w pampka i wraźnie mu z tym dobrze.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

08 sie 2012, 23:37

któregoś dnia zobaczy, że można inaczej.

Milena mając coś na pupie, sika w to coś.
Ja ją sadzam co jakiś czas i sika na moją prośbę. Nareszcie umie siknąć na zawołanie ;) To wiele ułatwiło (drastycznie zmalała mi wielkość i ilość prania haha), acz idealnie nie jest.
Ciągle czekam na to aż zawoła przed :D

NICOLA_1985

08 sie 2012, 23:44

nie wiem laska jak Ty dajesz radę... :ico_haha_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja przy moich dwóch padam na pysk po całym dniu, a jak jeszcze próbowałam młodego odpampersowić to mi się wydawało, ze mam tak mega dużo prania.... normalnie szacun dla Ciebie wielki... dzieci jak dorosną powinny Cie nosić na rękach.. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

08 sie 2012, 23:47

:ico_wstydzioch:

a ja niestety jestem bardzo zła na siebie, bo nie mam dla nich czasu, tylko obsługa, piciu, siusiu, kupa, dom...
i jednak poczucie, że za odpampersowanie mnie na rękach nosic nie będą, a czasu który mogliśmy razem spędzić nikt nie zwróci...
Muszę jakoś inaczej się zorganozować... nie wiem... ale to powód mojej frustracji ostatnio...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 sie 2012, 10:05

nicola, to nasze chłopy jako ostatnie do odpampkowania widzę :ico_haha_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 sie 2012, 11:14

tibby, i moja zuzka

ja tez juz wysiadam z 2. teraz moja mama chce wziasc zuzke na wies na 2 dni. maz jej nie chce dac ale wczoraj muu powiedzialam albo ty ja bierzesz lub zajmujesz sie nia caly dzien albo mama ja bierze bo ja musze sie zresetowac to juz sie uciszyl i mama chyba ja bierze

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 sie 2012, 11:20

no faktycznie, jeszcze Zu. ;-)

wisnia3006, jeśli masz okazję znów poczuć się jak mama jednego dziecka, to korzystaj. każda pomoc mile widziana. a już szczególnie jak zabiorą dziecko na jakiś czas. :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość