Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 lut 2008, 01:36

Barbara pisze:Maggie, moze dlatego ze niedziela dzisiaj, pamietam ze jak ja kiedys zadalam takie pytanie dlaczego tak tu cicho, to ktos mi wlasnie tak odpowiedzial

pewnie dlatego , ale ogólnie ma ło pościków piszemy :ico_oczko: ale może będzie lepiej...
Barbara pisze:Maggie, sliczne zdjecia Antosia w podpisie!!!!

dziękujemy!!

Antol już dawno śpi, tylko na lekarstwo go zbudziłam, ale połowa się wylała...kurcze...no nic nie będę go już męczyć, jestem padnięta i zle się czuje.
do jutra.papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

11 lut 2008, 10:47

Dzien dobry dziewczynki, zapraszam na :ico_kawa: .

Asia w nocy spala mi nawet w miare dobrze, zasnela tak przed 20:00 a wstala o 7:00,wiec jak na nia to rewelacja, a i w nocy to wstalwalam do niej tylko ze 4 razy, i glownie chodzilo o poddanie do buzi smoczka :ico_haha_02: , wygodnicka z tej mojej Asi, sama sobie nie poszuka tylko placze i czeka az mama wstanie i poda :ico_haha_01: .

Teraz polozylam ja na drzemke, ale slysze, ze jeszcze trwaja debaty z miskiem :-D


Maggie pisze:zle się czuje.


Co sie dzieje Maggie???

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

11 lut 2008, 11:45

Witajcie
Maggie, i Ciebie bierze jakieś przeziębienie? Oj Biedulko...
Basia, Kinga tak samo jak Asiula- zgubi smoka w nocy i krzyczy "dam śoo" :ico_haha_01: .
Wstała dziś przed 10. Niestety do katarku doszedł dziś kaszelek :ico_olaboga: Chyba trzeba będzie iść do lekarza... Boję się, aby nie padło jaj coś na płucka...

Basiu, ja poproszę kawusię. W nocy Patryk nie dawał mi spać- cały czas się przeciągał, kopał... Praktycznie połowę nocy nie spałam :ico_olaboga: .

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

11 lut 2008, 14:25

Dzien dobry :ico_haha_02:
U nas nocka minela superrr,naprawde mala jak zasnela to obudzila sie tylko raz kolo 4 00 bo nie miala smoczka,i pomoglam jej pozycje do spanka znalezsc :ico_oczko:
I po 10 minutach malutka spala jak aniolek,i obudzila sie o 8 30 :ico_oczko: A teraz niedawno zasnela i sobie spokojnie spi, a jak sie obudzi to idziemy do apteki.. bo mala Nicole traci glos.. to znaczy mam takie wrazenie bo ten jej glosik taki piskliwy jest i mala ma chrypke.. a i czasami zakaszle ale zadko mimo wszystko potrzebujemy jakis dobry syropek zeby bylo ok :ico_oczko: Moja Nicolinka na szczescie katarku niema.. ale kupie na zapas krople do noska jakby sie katar pojawil to bedziemy juz mialy zabezpieczenie :-D :ico_brawa_01:
U nas dzisiaj pogoda wiosenno-mrozna.. rano widzialam na trawie byl taki bialy szrom co oznacza ze w nocy byl mroz :ico_oczko: ale teraz jest ladne sloneczko ale jest takie zimne powietrze wyczuwalne :ico_haha_02: I jak sie mala obudzi to spadamy na spacerek :ico_oczko:

Basia mam nadzieje ze sie wyspalas .. bo jednak 4 razy przerwany sen na chwilke i znowu spac.. :ico_noniewiem: Moja Nicole tez jest taka wygodnicka tez placze tak dlugo jak wstane i jej dam smoczka albo przytule to tez taki maly moj pieszczoch jest z Nicole :-)

Mama_Kingi napewno u lekarza bedzie ok, trzymam kciuki :ico_oczko:
To mialas ciekawa nocke.. mnie jakos przestal Marcusek w nocy na spaniu kopac.. ale za to teraz nadrabia i w ciagu dnia tak kopie mnie mocno i sie przeciaga ze szok :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D
Chociaz czasami w nocy tez sie zdarzy kopniaczek ale przewaznie odmienilo sie malemu i kopie mnie w dzien :ico_oczko:

Ok baboski ja uciekam nie musze gotowac dzisiaj,ale ide sie polozyc troche bo czuje sie zmeczona Pozdrawiam was paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 lut 2008, 17:16

Barbara pisze:Co sie dzieje Maggie???

a wczoraj się pokłóciłam z mężem, iskry poleciały i dlatego zle się czułam ale dzisiaj już OK....

A Antoś juz prawie zdrowy, byliśmy u lekarza i ma już czysto klatce antybiotyk bierze do jutra
:ico_oczko:

Kristi pisze:Moja Nicolinka na szczescie katarku niema.. ale kupie na zapas krople do noska jakby sie katar pojawil to bedziemy juz mialy zabezpieczenie :-D :ico_brawa_01:

Kristi jakie kropelki dajesz Nicolce...?

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

11 lut 2008, 17:18

hej hej



Kristi pisze:U nas dzisiaj pogoda wiosenno-mrozna.. rano widzialam na trawie byl taki bialy szrom co oznacza ze w nocy byl mroz ale teraz jest ladne sloneczko ale jest takie zimne powietrze wyczuwalne I jak sie mala obudzi to spadamy na spacerek
u nas jest identycznie :-D
Kristi sliczny suwaczek :ico_brawa_01: i Nicol - Mala Ksiezniczka Ptysio :ico_brawa_01: tylko schrupac :ico_haha_01:

Maggie ... to dobrze, ze juz antos ma sie lepiej :ico_haha_02: oby tak dalej! tylko Ty sie kochana nie rozchoruj :ico_nienie: a jak tam zwiedzanie londynu? I rowniez : Antos prezentuje sie bombowo :-D super fotka :one:

Mama- Kingi ... a ja poprosze jakies swieze fotki Patryczka ''w domku '' :ico_haha_01: juz dawno nei chwalilas sie brzusiem ...ostatnio Kristi niesmialo wkleila zdjecie brzusia teraz na Ciebie kolej babosko :027:


Jak wam zazdroszecze tych kopniaczkow ...juz nie moge sie doczekac k kiedy ja cos poczuje :ico_noniewiem: jutro mam wizyte w szpitalu jupi :ico_brawa_01:

Barbara pisze:oj Aniu, dzisiaj spala tylko pol godziny w ciagu dnia

A moj spioszek ostatnio by spal i spal ... czasami wrecz musze go obudzic buziaczkami i szeptami bo potrafi tak nawet do 3 godz :ico_szoking:
cos sie znowu jemu poprzestawial :ico_haha_01: ale o ile dobrze pamietam miewal juz tak w przeszlosci i niedlugo pwenie, podobnie jak Asia bedzie sypial po 30-60 min. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-11, 16:22 ]
o widze Maggie , ze wyprzedzilas mego posta 2 min. :-D

Maggie pisze:A Antoś juz prawie zdrowy, byliśmy u lekarza i ma już czysto klatce antybiotyk bierze do jutra
brawo dla Antosia!!!!!! :509:

Maggie pisze: wczoraj się pokłóciłam z mężem, iskry poleciały i dlatego zle się czułam ale dzisiaj już OK....

U nas tez niekiedy iskry leca , ale pozniej moze byc juz tylko lepiej :DD :wpale: :ico_nerwusek: :589:

[ Dodano: 2008-02-11, 16:56 ]
yhmmmm ... tak, chwalilam Kourosh'a , ze ostatnio dobrze sypia :ico_noniewiem:
wlasnie sie obudzil ...spal niecala godzinke :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-02-11, 21:11 ]
alez wszystkich wystraszylam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
co za cisza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 lut 2008, 22:38

diem, hm... mnie przywolałaś ....

[ Dodano: 2008-02-11, 21:44 ]
a może to ja Was odstraszam .... :ico_noniewiem: ???????

[ Dodano: 2008-02-11, 21:46 ]
no to uciekam .... ale nie na zawsze ..... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

11 lut 2008, 23:30

Kristi pisze:Basia mam nadzieje ze sie wyspalas .. bo jednak 4 razy przerwany sen na chwilke i znowu spac.. :ico_noniewiem:


Kristi idzie sie przyzwyczaic :ico_oczko: , ale moze dzsiaj bedzie lepiej.... :ico_noniewiem:

Mama_Kingi pisze:Kinga tak samo jak Asiula- zgubi smoka w nocy i krzyczy "dam śoo" :ico_haha_01: .


dokladnie jak Asia, tylko Asia wola: "Bama! nie ma!" czyli: mamo Basiu, nie ma" a w podtekscie chodzi o smoczka :ico_oczko: .
Kinga spi Ci przynajmniej do 9- 10 a Asia wstaje 6:00 - 6:30 :ico_olaboga:


Maggie pisze:A Antoś juz prawie zdrowy, byliśmy u lekarza i ma już czysto klatce antybiotyk bierze do jutra
:ico_oczko:


:ico_brawa_01: to super, mam nadzieje ze niedlugo bedzie juz calkowicie zdrowy!

ja uciekam do spanka. Dobrej nocki dziewczynki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

11 lut 2008, 23:30

Dobry wieczor Baboski :ico_oczko:
Ja sie juz melduje ze moje kochane dziecko sobie spijusia,wybawila sie ile sie dalo i pozniej musze powiedziec ze szybciej i latwiej zasypia :-D i jakos malo w ciagu dnia dzisiaj spala.. hm.. chyba jakos kolo godzinki :ico_szoking: normalnie spi wiecej w ciagu dnia ale nie byla marudna
Ogulnie dzien minal ok,bylismy na spacerku i w Aptece kupilam syropek Prospan uniwersalny i mam nadzieje ze malej pomoze normalnie zawsze jej pomagal.. i to jest taki roslinny syropek :ico_oczko:

Maggie pisze:Kristi jakie kropelki dajesz Nicolce...?

Ja dzisiaj kupilam w aptece takie kropelki w dozowniku spraya ale sa podobno bardzo dobre nazywaja sie Nasivin ja narazie malej nie daje tych kropelkow bo katarku niema ale zapas mamy :ico_oczko: u nas w De kosztuja takie kropelki niecale 5 € :ico_oczko:

Diem dzieki za milutkie slowa,juz niedlugo i sama poczujesz kopniaczki.. ja jestem juz przy koncu ciazy a widze ze malutkiemu sie wcale nie spieszy na swiat.., jeszcze ma troche czasu to fakt.. no ale czasami bym juz chciala miec malego w ramionach :ico_oczko: juz niedlugo i tak bedzie :ico_brawa_01:
Twoj Kourosh tez jest taki slodki i ta jego bujna czuprynka tylko pozazdroscic :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Aginka no mam nadzieje ze nie uciekniesz nam :ico_oczko: My cie potrzebujemy :ico_brawa_01:

A ja jutro mam termin u mojej pani ekspert zywieniowej bo chce mi bardzo krew pobrac.. tak sie jakos troszczy o mnie az sama w :ico_szoking: jestem :ico_haha_02: no i jade z tesciem.. nasz kontakt jest juz troche lepszy ale bez zadnych pouchwalosci :ico_oczko: jest tesc do mnie normalny wczesniej byl moze bardziej mily.. ale mi jest dobrze tak jak jest.. :ico_oczko:

Maggie pisze:a wczoraj się pokłóciłam z mężem, iskry poleciały i dlatego zle się czułam ale dzisiaj już OK....


Ja tez nie lubie sie klocic z mezem,a mialam mala sprzeczke z moim mezem w niedziele.. teraz jestem w ciazy i mi hormony skacza bardzo szybko i mala rzecz i ja juz krzycze itd.. ale pogadalismy na spokojnie i znowu jest ok,moja babcia mowi zawsze w dzien sie mozecie z mezem klocic a w nocy sie mozecie godzic.. i to funkcjonuje :-D :ico_brawa_01:
Sliczna fotka Antosia w podpisie :ico_brawa_01: Taki maly eskimosik wyglada slodko i pewnie nie jest mu wcale zimno :ico_brawa_01:

A ja znowu napisalam referat ale od dluzszego czasu takze jeszcze nie najgorzej
Milej nocki wam zycze ja bede musiala powoli isc do spanka bo chcialabym sie troche wyspac Buziaczki dla was i dobranoc paa :ico_spanko:

[ Dodano: 2008-02-11, 22:34 ]
Barbara pisze:Kristi idzie sie przyzwyczaic , ale moze dzsiaj bedzie lepiej....


Trzymam kciuki ze dzisiaj mala Asia da ci sie chociaz troche wiecej wyspac i bedzie ok :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Barbara pisze:Maggie napisał/a:
A Antoś juz prawie zdrowy, byliśmy u lekarza i ma już czysto klatce antybiotyk bierze do jutra


I ja tez ciesze sie ze Antos juz lepiej sie czuje,ja tez niechetnie dawalam wczesniej malej antybiotyk ale jak nic innego nie pomagalo to byla ostatecznosc.. no ale dobrze ze jest ok :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 lut 2008, 00:39

cześć Kochane

Antek już śpi...chociaż martwiłam się że nie uśni e dluugo, bo zasnęlismy ok 16 i spaliśmy aż do 18... :-D

diem to chyba dobrze że syncio lepiej śpi...a jak z jedzeniem..?
Antoś nareszcie dostał apetytu, zjadł dzisiaj dwa dania na obiad , strasznie się cieszę :ico_brawa_01:
Barbara pisze:"Bama! nie ma!" czyli: mamo Basiu, nie ma" a w podtekscie chodzi o smoczka :ico_oczko:

cudnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Basieńko, Ty to się masz z tym wstawaniem...

Kristi no chyab wiem jakie krople chodzi, ja mam nienajlepsze zdanie na temat kropli do nosa....bo kiedyś tak sobie wysuszyłam śluzówki, że cierpiałam jeszcze bardziej....

Kristi pisze:Sliczna fotka Antosia w podpisie :ico_brawa_01: Taki maly eskimosik wyglada slodko i pewnie nie jest mu wcale zimno :ico_brawa_01:

hehe, no rzeczywiście...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość