Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

23 paź 2007, 19:24

kasi.k, ja jestem początkująca na allegro :ico_wstydzioch: mam zalicytować na Twojej aukcji tak?O to ci chodzi z podbiciem ceny,wiesz jak masz mnie później ścigać :ico_haha_01: żebym kupiła :ico_haha_01: a juz mi się raczej nie przyda :ico_haha_01:
martuchafrost, :ico_brawa_01: śliczne to ubranko no a Franio odwalił kawał śmierdącej roboty :ico_smiechbig:
moje dziewczyny wypsikały się płynem do szyb :ico_haha_01: całe mokre były ale żeby błyszczały to nie zauważyłam :ico_smiechbig:
julie_377, Twój syn jest po prostu boski :ico_brawa_01: (chyba już to kiedyś pisałam :ico_brawa_01: )
Obrazek
Obrazek
Brawo!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 paź 2007, 20:47

zubelek pisze:całe mokre były ale żeby błyszczały to nie zauważyłam

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

23 paź 2007, 21:12

zubelek hihihihihihi dobre
:ico_smiechbig:

mnie sie to czasem juz plakac chce z powodu energii mojego potomka czasem nie moge nadazyc dzis na 2 ekundy zostal w pokoju i mi kit spod parapetu wyciagnal i wysmarowal nim sciane... schowal ladowarke za kanape i oczywiscie odkleil plaster i wyzar z lodowki ketchup... i wierzcie mi oczy mam dookola glowy przy nim :ico_haha_01: :ico_puknij: dobrze ze juz spi... maz na zakupach jak wroci to moze wykrzesam cos z siebie dzisiaj i bedzie musialo na pol miesiaca starczyc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

23 paź 2007, 22:16

Oj julie_377, nieladnie :ico_nienie: tak zaniedbywac meza :-D A Nati faktycznie zywotny :ico_brawa: :ico_brawa_01: :ico_brawa:
A co do tego seksu to dziwne bo ja ostatnio nie mam wcale ochoty :ico_olaboga: uczucie nie wygaslo :ico_olaboga: problemow nie mamy, nie wiem co sie dzieje :ico_wstydzioch:
zubelek pisze:ale żeby błyszczały to nie zauważyłam

:ico_smiechbig: :509: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 paź 2007, 22:21

ej ja tez nie mam ochoty Emilka , nie przejmuj sie :ico_oczko:
hihiihihihiihihi

[ Dodano: 2007-10-23, 22:22 ]
Emilka knap mnie dzisiaj tak bolał ze ide jutro do dentysty sie zorientowac co i jak ale tu u mnie na osiedlu

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

23 paź 2007, 22:24

martuchafrost, czyli witaj w klubie :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :ico_wstydzioch:
kasi.k w obu twoich aukcjach wzielam udzial :ico_haha_01: ale nie wiem do jakiej kwoty podbic :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 paź 2007, 22:29

zubelek pisze:kasi.k, ja jestem początkująca na allegro :ico_wstydzioch: mam zalicytować na Twojej aukcji tak?O to ci chodzi z podbiciem ceny,wiesz jak masz mnie później ścigać :ico_haha_01: żebym kupiła :ico_haha_01: a juz mi się raczej nie przyda :ico_haha_01:


tak, o to własnie chodzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jesli wygrasz :-D to po prostu dam ci pozytywa i już :-D

[ Dodano: 2007-10-23, 22:31 ]
Emilka_M pisze:kasi.k w obu twoich aukcjach wzielam udzial ale nie wiem do jakiej kwoty podbic


potrzeba mi tak mniej wiecej do 30-40 zł, bo kilka osób obserwuje i trza ich podbudowac :-D

[ Dodano: 2007-10-23, 22:34 ]
Marta ja rzeczywiście ostatnio jakaś stuknięto-zakręcona jestem :ico_puknij: :ico_olaboga: zaraz na priva wyslę ci moje numerasy, tylko na angielską komórkę nie znam to podam dopiero jak wróce do UK :-D a Franio niexle zapodał :-D :-D :-D

Julie super zdjęcia i pomysł na wypoczynek :ico_brawa_01: ja słyszałam, ze to dobry sposób na odstresowanie i wyładowanie emocji...

a mnie się sexiku tez nie chce :ico_olaboga: na razie mąz mi odpuszcza bo w bolu to sciany ciienkie, ale jak wrócimy.... az się boję :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 paź 2007, 22:35

Kasik ja tez moge podbic ale nigdy tego nie robiłam :ico_wstydzioch:
a ja chyba okres dostane bo umieram z bólu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 paź 2007, 22:43

a moj maz mowi, ze sni mu sie po nocach, ze baby na ulicy gwalci i to przeze mnie, bo mu nie daje :-D :-D :-D keidy mam mu dawac, jak albo jest na nocke w pracy, albo wychodz??? poza tym nie mam motywacji jak Skarpeta nas nie nakreca :-D :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

23 paź 2007, 22:48

kasi.k, to ja zaraz podbiję :-D
a co do sexiku to ja teraz nie mam z kim :ico_haha_01: ale i ochoty nie mam :ico_wstydzioch: jakoś nawet jak M był teraz przelotem to tylko raz ,może to efekt szpitala i tych wszystkich kłopotów no bo uczucie i relacje też w jak najlepszym porządku .Jak znajdziecie "lekarstwo"na chcicę,to podajcie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_haha_01:
Ja już się żegnam,spokojnej nocki papapap

[ Dodano: 2007-10-23, 22:57 ]
w jednym zalicytowałam ,drugi nie wchodzi mi :ico_noniewiem: spróbuję jutro :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość