Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

06 lip 2007, 19:52

Avisek Kochana- widzisz... i dla tych Bąbelków, Misiów, Księżniczek, my , drobne, kruche, wrazliwe kobietki, jestesmyw stanie poswiecic całe siebie i oddac wszystkie skarbyświata..
JEstes najlepsza mama na swiecie - wszystkie jestesmy super! I co by nie bylo, trzeba tak myslec i tym sie kierowac! :-)

Hihi przypomnialo mi sie- mialysmy razem termin na 14ego czerwca i jaaak ja płakałam jak sie okazało, ze Cie wzielo wczesniej i juz urodziłas. Chodziłam i buczałam Duzemu Krzysiowi, ze ja tez chce! :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 lip 2007, 19:54

Kochane sliczne dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Avisek ja tez walczylam z brodawkami beczalam strasznie przy karmieniu poprostu wylam z bolu,ale teraz jest ok poprostu wyprobowalam wszystko masci,kapusta, ale pomoglo mi smarowanie wlasnym mlekiem i chodzenie z cycorami na wierzchu, Kochana trzymam kciukaski aby sie polepszylo :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 lip 2007, 20:24

dziewczyny ja wam wspolczuje...mama mnie ostrzegala przed tym bolem,kupilam masci,ale na szczescie nie musze ich uzywac ,bo mnie ominelo :ico_brawa_01: ale jak piszecie,to musi strasznie bolec :ico_olaboga:
kamilko u mnie to samo,ze mna placze,a jak t wraca z pracy to cisza i spokoj :-D tomek mysli,ze ja klamie ,ze on taki niedobry he he i ze jak czegos nie zrobilam,to z lenistwa :ico_puknij: a teraz leza sobie na sofie i cisza az milo :ico_brawa_01:
dzieciaczki rzeczywiscie macie sliczne i jak rosna :ico_szoking:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

06 lip 2007, 23:04

Avisek ja mam dobrą maść na brodawki. Używałam ja trzy dni w szpitalu i super goiła. Teraz już jej nie używam. Jak chcesz to mogę Ci ją wysłać, bo u nas w Polsce jej raczej nie kupisz. Nie wiem czy Ci pomoże, ale warto spróbować. Mnie aż szczypało jak ją nakładałam (nie wiem czy tak też jest przy innych maściach) i normalnie czułam jak mi tam goi. Jeśli chcesz to podaj mi adres na gg.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 lip 2007, 00:44

jakie sliczne foteczki maluszkow!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kamila moja kumpela tez karmiac piersia chodzila na solarke i bylo ok... :-D ja na poczatku troche jej sie dziwilam i myslalam, ze ja napewno nie bede ryzykowac.. :ico_nienie: ale teraz mysle, ze jednak rowniez sie skusze.. :ico_oczko:

julie super pomysl z imprezka.. wiesz ja jeszzce nie urodzilam a juz mysle czy za tydzien nie zrobic by grilla??? :ico_puknij: i oblewanka.. hihi bo teraz to juz wiem ze wtedy bede juz mamcia na 100% hihi

lucy ja mam shreka od kumpli.. z napisami polskimi.. :ico_noniewiem: jasne ze wolalabym polski dubbing.. :ico_oczko:
w sumie jeszzce go nie ogladnelismy hihi :ico_noniewiem: czasu braklo :ico_oczko: .. teraz adam zasypia na filmach :ico_spanko: a ja ogladam do konca hihi :ico_brawa_01: ale trudno sie dziwic skoro ja sypiam do pozna :ico_wstydzioch: .. a on o 6 pobudka hii :ico_szoking:
teraz jeszzce odlurza :ico_brawa_01: .. hihi bo pozno pojechalismy na zakupy spozywcze.. i tak nam piatkowe popoludnie migiem zlecialo hihi
a ja zaraz jeszcze podloge przejade hihi :-D .. tyle ze mopem wiec nie na kolanach. :ico_nienie: . a szkoda.. :ico_placzek: bo moze cos bym przyspieszyla hihi :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 lip 2007, 03:30

madziorka po tym jak na kolanach wyszorowalam podloge,to mi zielone wody odeszly :ico_olaboga: wiec moze lepiej,ze mopem :ico_oczko: ja spac nie moge,zamiast korzystac,ze maly spi...a jak ja zasne,to on pewnie pobudke zrobi :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-07, 03:33 ]
w uk powiedzieli,ze dziecko mialo stres i dlatego ta kupke zrobilo,a moja mama mowi,ze to przez ciezkostrawna saltke (byl w niej groch,fasola itp)...myslicie ,ze to mozliwe???

Leonida
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 02 maja 2007, 00:13

07 lip 2007, 07:09

Frydza pisze:Kochane sliczne dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Avisek ja tez walczylam z brodawkami beczalam strasznie przy karmieniu poprostu wylam z bolu,ale teraz jest ok poprostu wyprobowalam wszystko masci,kapusta, ale pomoglo mi smarowanie wlasnym mlekiem i chodzenie z cycorami na wierzchu, Kochana trzymam kciukaski aby sie polepszylo :ico_oczko:
no dokładnie, po dwójce dzieci potwierdzam skuteczność metody. teraz bolało mnie tylko 10 dni. A jeszcze spróbujcie zwilżać mleczkiem sutkę przed karmieniem i zmieniać pozycję maleństwa przy karmieniu-np. przystawić do piersi spod pachy-wtedy nacisk szczęki omija podrażnione miejsce i troszkę mniej boli. A i postarajcie się, żeby ślina maleństwa nie zostawała po karmieniu na sutce, ale to tylko do czasu przyzwyczajenia się piersi " do zabawy" :-)

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

07 lip 2007, 09:26

Lucynko to na pewno po sałatce

Kasieńko miło cię widzieć

Avisek współczuję ci z tymi brodawkai , mnie na całe szczęście minęło.Też mialam maść na wszelki wypadk, ale nie musiałam stosować

Juli świetny pomysł z ą imprezką, życzę udanej zabawy

Moja mała jeszcze z tatusiem w łóżku leży i tylko od czasu do czasu leniwie spojrzy kto koło niej jest, nawet nie zapiszczy złośnica mała a jak jestem z nią sama w domu to potrafi nie spać od 8 do 13 :-D .Nie ma co robią nas bąble w konia, ale już w brzuchu bywały uparte, pamiętacie?
A tak wogóle to przypomiałam sobie jak zaczęłyśmy chodzić na usg płci i na forum mieli być prawie sami chłopcy a tu tyle panienek się urodziło :-D

Madziorka zamknij ranking Leonem i zmieniamy wąteczek :-D

Życzę przyjemnej , spokojne soboty.
Buziołki dla maluszków.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 lip 2007, 11:23

Witam jua od rana cos kiepski humor :ico_placzek: maly chyba ma zatkany nosek nie wiem jak mu pomoc oprocz tego ze czyszcze nosek :ico_placzek: do tego pokłócilam sie strasznie z P oj nie wiem mam dosc wszystkiego do tego ta pogoda obrzydliwa ech

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 lip 2007, 11:42

madzia wyczysz frida nosek ponoc rewelacyjna... nie przejmuj sie humorkami.. jak widzisz kazda z nas ma jakas jazde hihi
ja teraz to ciagle sie kloce z A.. dobrze ze jestem w ciazy to mnie z domu nie wyrzuci :ico_oczko:

lucy ja tez czytalam ze zielone wody sa od stresu :ico_olaboga:

acia pisze:Madziorka zamknij ranking Leonem i zmieniamy wąteczek

aciu chetnie. tylko jak???? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

no to ja dzis wczesnie was witam hihi wstalam bo jedziemy po mamcie na lotnisko... mamy kawalek.. blisko godzinka w jedna strone,. mam nadzieje ze na autostradzie nie urodze.. chyba juz lepiej na terminalu hihi

mycie podlogi i sprzatanie jak widac na nic sie zdalo.. nadal 2w1.. nawet takie listwy przy podlodze wszystkie na kolanach z korzu umylam.. i co???? g...
hihi
zmykam pod prysznic
milego dzionka
i nas sloneczko od rana :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość