Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 paź 2007, 23:38

hej mamuski
czytam was cale popoludnie z przerwami hihi

no ale juz jestem.. hiih tesciowie ukladaja sie do snu wiec zaraz musze spadac....

dla tomcia spoznione zyczonka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

dziewczyny mam chwilowy kryzys.... czuje ze leos sie na najada
i ze moje cyce sa coraz ciensze...

jak go karmie to czesto on wije krzyczy wypuszcza cycka.. i jak zmienie piers to jest ok
ale do momentu kiedy znow jej nie oprozni.. sama nie wiem...
dzis wieczorem byl ten sam numer. ale potem na szczescie sie wyciszyl
boje sie zeby nie zrobil sie nerwowy z tego powodu..
chyba jutri kupie gotowe mleko na wszelki wypadek gdyby znow zaistniala potrzeba dokarmiania
mialam troche dola z tego powodu
nawet glowa mnie juz rozbolala. chyba ze stresu , sama nie wiemm...

powiedzice mi kochane.. tutaj w uk jakie mleczko modyfikowane jest najlepsze dla maluchow>> takich jak moj. czyli od 3 meisiaca???
ja zupelnie niekumata
a powinnam juz dawno sie rozeznac na rynku...
ale nie sadzilam ze tak szybko bedzie potrezbne. dzieki za pomoc

juz mialam do ciebie martus dzwonic. ale za pozno to po pierwsze a po drugie chyba nie zapisalam twojego numeru koma... w nowym tel.. hihi
zakrecilam sie na maxa
bylam dzis w tk maxie
kupilam leosiowi rampersa misiowatego milutkiego hihi

i 3 pudelka puzli edukacuyjnych.. z literkami, rysunkami, itd hihi
dla dzieci do polski niech sie ucza ang hihi


kasik i lucy doczytalam o tym jak wam rodzinka ze strpony mezow dogryza... wrrrr
olejcie ich zlosliwie komentarze hih a najlepiej dorzuccie jeszzce cos od siebie hihi a co..

lucy ciesze sie ze juz nie dajesz sie tak obrazac... brawo dla ciebie

foteczki ladne.. szkoda ze oliwerka tak malo widac w tym jego ubranku do chrztu hihi
a ty fajna mamuska
kiedy wpadniecie??

gosia swietny torcik przygotowalas dla tomcia hihi

zubelku mam nadzieje ze z tatkiem juz lepiej..

martus brawa dla frania za mega kupala hihi

moj leos ostatnio sie rozregulowal..
jeden dzien kupy nie robil. a teraz zamiast z rana jak zawsze to popoludniu wali...
i od soboty w nocy sie czesto budzi..
a ja mam doła.. bo chcialabym zeby byl taki idealny.. :ico_olaboga: :ico_puknij:

jeszcze ciagla na rekach jest,., non stop..
jutro tesc wraca do pracy
wiec moze tesciowa sama nie da rady caly dzien go nosic...
wlascwie to tylko na spacerze w wozku lezy hihi
aha i tesc co chwile mowi zeby mu skarpetki nalozyc.. jak tylko je sciagnie bo tak fika hihi
i jeszzce cos dodal wczoraj na zakupach zze moze on ma uczulenie.. od tych zapachow sklepowych... normalnie mnie wkurza takimi haslami hihi
on nie ma nic na buzi.. ale wiecie.. on cos tam upatrzy i dodaje od siebie
w sumie oni sa spoko
ale tesc uczulony na zimno,.. i przewrazliwiony..
i jak tylo leos wyda glos to zaraz by mu smoka ladowal do buzi
i lezec nie pozwala bo taki samotny itd :ico_puknij:

nic do nich nie mam.. ale ja chce po swojemu i juz hiih

[ Dodano: 2007-10-23, 23:43 ]
a.. julie zapomnialam pochwalic twpje foteczki.. ghiih widze ze zabawa byla super hiih
ja tez przezylam paintball.. hiih na obozie nad solina podczas studiow hihi a
ale szybko mnie kumpela zabila :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 paź 2007, 00:37


SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 paź 2007, 00:47

hej dziewwczyny ja tylko na sekunde bo jestem zmeczona okropnie a jeszcze mam pranie do powieszenia wrrrr u nas ok co do mojego opisu na gg to ma male problemy bo jem normalnie ale zle sie czuje jak wiecie wymiotuje czasem i ciagle trace wage bylam juz u lekarza i czekam na badania boje sie nie wiem co mi jest :ico_placzek:
ale nie przyszlam wam tu smucic jestem ostatnio bardzo zajeta Kubus zajmuje mi prawia caly dzien choc teraz jak L jest w domku to on z nim czas spedza ja ja sprzatam tak wlasnie ostatnio wieklie porzadki robilam wasystkie szafy masakra dziewczyny tyle gratow :ico_puknij: a powiem wam ze jeszcze nie skonczylam :ico_olaboga: kupilam na aukcji meble do salonu wiec i urzadanie salonu mi troche czasu zajelo no i takie tam inne pierdolki :ico_oczko: zagladalam tu do was ale zanim doczytac zdarzylam to juz musialam leciec cos zrobic ostatnio mi cos odbilo i muis byc wszystko dopiete na ostatni guzik :ico_puknij: nawet po nocach mi sie porzadki sina :ico_szoking: :ico_puknij: masakra :ico_olaboga: moj Kubus lobuz straszny :-D mowi tata i baba to drugie akurat znaczy miedzieinnymi: bajka ,papa,brawo,itp :ico_haha_01: hi hi na wszstko mowi baba typowy facet :ico_oczko:
BEATKO GRATULUJE SYNKA :ico_brawa_01: DUZY CHLOPCZYK :ico_brawa_01: CZEKAMY NA FOTECZKI
ja tez cos wkleje niebawem jakies foty :ico_wstydzioch: dzis kupilam kubusiowy stroj dyni hi hi i mu w sklepie ubralam i tak z nim po miescie chodzilam doslownie kazdy nas zatrzymywal taki ubaw mielismy :ico_smiechbig: musze mu foty porobic to wam wkleje nadal was kocham dziwczyny mam nadzieje ze wiecie o tym :-D zmykam spac buzole

[ Dodano: 2007-10-24, 00:48 ]
dziewczyny foty super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 paź 2007, 01:10

Witaj SANDRUSIA)), milo ze wpadlas do nas :ico_haha_01:

Dziewczyny a ja was jeszcze pozanudzam :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: to link do filmiku nagranego aparatem wiec wybaczcie jakosc :ico_haha_02:

Ja tymczasem spadam bo slubny mnie nagabuje :ico_noniewiem: tak wiec moze cosik z siebie wykrzesam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-24, 01:10 ]
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 6437&hl=pl
Gapa ze mnie odrazu nie wkleilam :ico_olaboga:

kasi.k aukcja podbita ponownie :-)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 paź 2007, 09:31

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Marty jeszcze nie ma??? Pewnie ciotka do niej przyjechala i nie ma sily wejsc na koma...
u mnie kakofonia dzwiekow od rana :ico_noniewiem: Mloda juz nie tylko nadaje jak Wolna Europa, ale jeszcze sobie ubzdurala, ze bez wrzaskow i wysoko dzwiekowych piskow sie ze mna nie porozumie, a tata to juz nigdy z lozka nie wstanie jak sie darla nie bedzie :ico_olaboga: chlop ma wolne i sie wyspac nie moze :ico_noniewiem: no ale co jej zrobie jak sie jej tak zachcialo :ico_noniewiem:

od tygodnia co noc mi sie moj byly sni :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: nie mam pojecia dlaczego mnie tak nachodzi skoro go ponad rok nie widzialam na oczy :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Emilka_M, Nathanek cudo :ico_brawa_01:

SANDRUSIA)) pisze: nawet po nocach mi sie porzadki sina

a mi moj byly i rozne chusty :-D :-D :-D
ale w koncu sie odezwalas :ico_brawa_01: idz na te badania, ty czasem bulimii nie masz?

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

24 paź 2007, 09:52

Hej kochane :ico_haha_02:
Ja melduje sie z :ico_kawusia: i zapraszam :ico_haha_02: , kolezanka zabrala Ale do szkoly wiec nie musze isc :ico_haha_01:
Jasnie Pani :) pisze:od tygodnia co noc mi sie moj byly sni

pewnie facet mysli o tobie :ico_oczko: lub dowiedial sie ze masz corke :ico_noniewiem: albo mieliscie bardzo silna wiez i teraz on podejmuje wazna decyzje badz jest na zakrecie zyciowym :ico_noniewiem: Ja wierze w takie rzeczy :ico_wstydzioch:
SANDRUSIA)), ty naprawde nie lekcewaz bo to moga byc problemy z tarczyca, cukrzyca, lub silny stres tak na ciebie wplywa :ico_noniewiem: (o ile masz sie czym stresonac :ico_olaboga: )

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 paź 2007, 10:00

hej dziewczyny!!!!
Jasnie Pani jestem, jestem, kochana i masz racje ciotka przyleciała z wielkimi bólami, myslałam ze odjade, dosyc ze ząb mnie boli to jeszcze to :ico_olaboga: ale na razie tak delikatnie, czekam az " wybuchnę :ico_oczko: jutro ide z małym na szcepienie to zapytam o tabsy, bo nie chce na razie rodzeństwa dla Frania :ico_oczko: a mój mały znów pokaszluje i to chyba bedzie jakas alergia bo od tygodnia jest cały obsypany na twarzy i główce :ico_olaboga:
a ja dzis do dentysty ide zapytac sie co i jak :ico_olaboga: tak sie boje, :ico_placzek: nie boje sie blombowania, usuwania nerwa itp ale wyrwania :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: o matko :ico_szoking: brrrrrrrrr
Sandrusia super ze wpadłas nas odwiedzic :ico_brawa_01:
Emilka Nathanek boski :ico_brawa_01:
a ja chyba jednak wczesniej polece do Polski :ico_olaboga: jeszcze zobacze :ico_oczko:
wczoraj moja mama zadzwoniła i tak jej sie pożaliłam na wiecie kogo :ico_olaboga: i od razu mi lżej na sercu, o Boze :ico_olaboga: ja chyba na łeb dostane jak polece do Polski, jak sobie pomyśle to mi sie nie chce tam leciec, a z drugiej strony sie ciesze bo zobacze moich rodziców itp sama sie sobie dziwie dla :ico_olaboga: czego i skąd mam tyle złości w sobie :ico_olaboga: a wczoraj miałam takiego nerwa ze myślałam ze sie Franiowi dostanie :ico_placzek: dosyc ze mnie ząb bolał, brzuch, Jacka jeszcze nie było z roboty a Franio mi taką jazde zrobił jak nigdy, darł sie w opętanie i co sie okazało??? on głodny był :ico_szoking: ale nie wpadłąm na to bo o 17.45 dałam mu mleka 120 ml i potem zrobił sie taki śpiący ze myślałam ze to ze spania, ale w koncu myśle: moze niedojedzony???/ no i o 18.15 :ico_szoking: wypił 150 ml no i potem zwłoki miał :ico_szoking: wiec troche nakrzyczałam na małego, ale potem sie poryczałam ze jestem złą matką i ryczałąm pół godziny i przepraszałam Frania :ico_placzek:
no a dzis juz lepiej tzn mały teraz śpi a ja tu z Wami, ale jak sie obudzi to go wycałuje za wszystkie czasy :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 paź 2007, 10:28

Emilka_M pisze:pewnie facet mysli o tobie lub dowiedial sie ze masz corke albo mieliscie bardzo silna wiez i teraz on podejmuje wazna decyzje badz jest na zakrecie zyciowym Ja wierze w takie rzeczy

o tym, ze mam corke to wie (male miasteczko), a podobno ma sie zenic, to moze o to chodzi :ico_noniewiem:
Marta :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nieladnie :ico_nienie: :ico_nienie: przepros Fanczeska, on nic nie winien, ze masz @@. (znaczy w sumie to winien, bo jakby dalej w brzuchu siedzial to @ by nie bylo :-D )
ja sie wlasnie po tabsy nie moge wyzbierac :ico_noniewiem: w sumie na razie to nie ma z czego byc rodzenstwa, a do UK jade to bede musiala zmieniac, wiec chyba zaczekam i na gumowcach polecimy narazie, jakby jaka okazja byla :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 paź 2007, 11:58

emilka nathanek slodki maly rozrabiaka hihi super!!!

jasnie pani
ale masz sny hihihhi a chociaz fajny ten byly???

martus nie obwiniaj sie.. kazdemu sie moze zdarzyc... napewno krzywdy franiowi bys nie zrobila hihih
dzieki za smski... !!!!

leos w nocy juz dobrze jadl, czulam ze mleko nadchodzi hihi
wydaje mi sie ze moze dopadl go skok rozwojowy i potrzebuje wiecej mleka... i powinnam go czesciej przystawiac ... tak sprobuje
ale mleczko dzis kupie w razie "w"

myslicie ze dobrze robie???

sandrusia dbaj o siebie.. mam nadzieje ze to nic zlego...!!! odzywaj sie czesciej!!!

to ja zmykam
zostalysmy dzis same z tesciowa i leonkiem
trzeba jakies wyjscie zaplanowac hiih
buzka i milego dnia

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 paź 2007, 12:13

no jestem!
przeprosiłam Fanczeska, powiedziałam mu ze matka ma okres i ją wali na dekiel a Franko mi mówi: allright mother !!!! hihiihihihihiihi ale na koniec pokazał mi język wiec myśle ze to by było na tyle :ico_brawa_01:
dziewczyny co sie dzieje z Delfiną ???????????

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość