Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 mar 2009, 17:04

Kurcze maly bawil sie w lozku, nagle cicho sie zrobilo,poszlam prawdzic, a on lezy na brzuszku i spi, jejku ajk sie wystraszylam, zabralam mu pieluszke i nie wiem co robic, czy go przekrecic czy pozowlic mu tak spac, tylko sie boje troche :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

30 mar 2009, 17:54

Pati85, Majka też spi na brzuszku, sama sie w nocy przekręca, nawet nie wiem kiedy :ico_noniewiem: , ale jak jest jej nie wygodnie to sama się obróci. Denerwuje ja tylko śpiworek bo ogranicza jej ruchy ;-) Ale daje radę ;-)

zdjatka później bo Maja jest bardzo niespokojna i nie wiem o co kaman

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

30 mar 2009, 17:57

Kurcze maly bawil sie w lozku, nagle cicho sie zrobilo,poszlam prawdzic, a on lezy na brzuszku i spi, jejku ajk sie wystraszylam, zabralam mu pieluszke i nie wiem co robic, czy go przekrecic czy pozowlic mu tak spac, tylko sie boje troche :ico_noniewiem:
pozwol mu spac, nie stresuj dziecka.. tylko drzemke sobie ucina, pewnie za chwile wstanie... moim zdaniem drzemka na brzuszku jest ok, ale w nocy balabym sie pozwolic malemu tak spac (chociaz on w ogole nie chce spac na brzuszku :ico_sorki: )
a masz elektroniczna nianie? albo monitor oddechu?
shoo, z ta aparatka, to chodzilo Ci o ta karte od aparatu
nie do konca... ;-)
no wracam do pracy i muszę jakoś wyglądać wśród ludzi, a że nie mieszczę się w swoje ciuchy to muszę mieć nowe
zresztą która kobieta nie lubi nowych ubrań - mam na ten rarytas aż 400 zł
no tak... 400 zl na calkiem nowa garderobe, to nieduzo, ale pewnie w cos tam sie miescisz ze starych ciuchow :-)
wlasnie wlasnie, pokaz zdjecia bluzeczek :ico_sorki:
witam z domku...
witam ponownie, rowniez z domku :-D

aha, chcialam wstawic filmik, jak Jaspi "bawi sie" kolejka, ale ten filmik jest jakos dziwnie nakrecony, tak poziomo.. wiec trzeba glowe przekrecic, zeby go obejrzec... nie wiem, jak go naprostowac :/ zapytam A., moze on wie...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 mar 2009, 18:03

hello

gdzie jestescie kochane
Ja juz po obiadku, ale byl pyszny, skrzydelka i do tego kartofelki podsmazane na patelni z wczoraj, bo tyle zostalo, pychotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie do konca... ;-)
hmm, to nie wiem co mialas kochana na mysli

Teraz ogladam " Brzydule", super odcinek dzis :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-30, 18:04 ]
Acha, zaraz wkleje zdjeatka ze spacerku i jak maly spal na brzuszku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 mar 2009, 18:11

ja na drzemke na brzuszku tez bym chyba pozwolila... moja Su nie spi na brzuchu, na pleckach, albo na boku...

a ja nie mam dzisiaj obiadu... ale moja siostra wrocila wczoraj z Zakopca (byla na szkoleniu) i zaraz Pan do Niej podskoczy, bo przywiozla nam oscypka... Mam nadzieje, ze to nie bedzie oscypek, tylko KAWAŁ OSCYPA, bo uwielbiaaamm... to bedzie moj dzisiejszy obiad... najlepsze są oscypki z grilla albo z żurwainą... mmm...

czekam na zdjęcia od MARGARITY i PATI :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-30, 18:14 ]
jjejjj, dzisiaj pod koniec pracy przegladalam moje pierwotne forum (Upragnione Malenstwo) od 10 sierpnia ur. Jak zaczely sie rano skurcze, jak pisalam dziewczynom, ze jade do szpitala itd. Bosshh, one przez cale 2 dni zyly moim porodem, kazda zagladala i pytala czy sa juz jakies wiesci od Gie, kolezanki przekazywaly moje wiadomosci sms-owe z porodowki... Boshe, jak to wszystko poczytalam, to plakac mi sie chcialo ze wzruszenia, ze tyle osob o mnie cieplo myslalo, wspieralo i czekalo na Zuzie... Kochane dziewczyny... :ico_placzek: :ico_placzek:

PATI - bylas wsrod Nich :) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 mar 2009, 18:18

Obrazek[img]http://[/img]

Obrazek[img]http://[/img]

Obrazek[img]http://[/img]

Obrazek[img]http://[/img]

Obrazek[img]http://[/img]

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 mar 2009, 18:23

PATI - foty super... Erik slodko wyglada na tym brzuszku... I jaki On jest duuzzyyy!!! :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

W wozeczku tez sie pieknie prezentuje i ma zajebista czape z daszkiem - bardzo mi sie podoba... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mozesz mi powiedziec co sie stalo miedzy Markiem a Ula, bo przelaczylam teraz na TVN i uslyszalam tylko, jak Marek nagral sie Brzyduli na telefon... i nie wiem o co chodzi... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 mar 2009, 18:24

PATI - bylas wsrod Nich :) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
:588: :588:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 mar 2009, 18:26

Gie napisał/a:
PATI - bylas wsrod Nich :)


dzieki, naprawde... wczesniej nie mialam pojecia, bo nie doczytalam juz dziewczyn po porodzie... :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 mar 2009, 18:27

mozesz mi powiedziec co sie stalo miedzy Markiem a Ula, bo przelaczylam teraz na TVN i uslyszalam tylko, jak Marek nagral sie Brzyduli na telefon... i nie wiem o co chodzi... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
kochana oj zaluj, ze nie ogladalas, w piatek Marek odwozil Ule do domu i w aucie jszcze raz skadali sobie zyczenia i Ula pocalowala Marka usta i ucikla z auta. A dzis on i ona podczas Swiat rozkojarzenie i Marek zadzwonil do niej i powiedzial, ze musza porozmawiac o tym co miedzy nimi zaszlo :-D
PATI - foty super... Erik slodko wyglada na tym brzuszku... I jaki On jest duuzzyyy!!! :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

W wozeczku tez sie pieknie prezentuje i ma zajebista czape z daszkiem - bardzo mi sie podoba... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziekuje, maly idzie w tatusia, moj P jest duzy ma 184 cm :-D , Erik ma 68 cm

[ Dodano: 2009-03-30, 18:28 ]
dzieki, naprawde... wczesniej nie mialam pojecia, bo nie doczytalam juz dziewczyn po porodzie... :ico_buziaczki_big:
nie ma za co kochana, bylysmy razem na UM, polubilam Cie i tak kibicowalam Ci

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości