Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

27 cze 2009, 23:58

sierpniówka no właśnie tak jakby korek sie zrobił i dlatego mnie boli, drugi tez mam wrażliwy, ale nic mu się nie dzieje :ico_oczko:
ale z tym to jestem w szoku jakbym juz karmiła :ico_szoking: a boli dopiero od rana i tak cały dzień :ico_zly: dobrze, że w pon. ide do gina :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

28 cze 2009, 08:10

dzień dobry wpadam z doskoku, bo nie mam kompa na czas remontu, piszę na mężowskim :ico_oczko:
już po śniadaniu, teraz popijam :ico_kawa: mam ból kręgosłupa, zakończyliśmy szkołę rodzenia i teraz czekamy na poród :ico_haha_02: Młody kopie non stop, a ja jem co widzę, straszny głód mnie dopada, jesteśmy po wizycie u gina, z Małym wszystko w porządku, ułożony odpowiednio, szyjka zwarta, na 4 cm, łożysko dobrze przyklejone :ico_haha_02: jak tylko się dorwę do kompa to wpadnę na ploteczki

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

28 cze 2009, 09:41

Tweety123, fajnie ze sie odezwalas
mariquita mnie sutki bola czasem takie uczucie sciagania
malutkaniunia88lepiej zostac w domku mniej stresu-na dzidzi przyjdzie kolej
Tagarkochana lez ile sie da !!!wypoczywaj zostalo tak niewiele
na pw podam ci moj nr daj znac jakby sie zaczelo :-)
co do mebli to macie racje-lepiej kupic porzadne na lata
sierpniówka jak dzis brzusio?

ja wczoraj z tata i z K robilam w pokoiku panele na podlodze sa pomalowany sufit trzeba jeszcze raz poprawic i kolejna warstwe farby na sciane dac-dzis pomalujemy z K

wczoraj troche przesadzilam -wieczorem zlaal mnie taki bol brzucha i miednicy ze ustac nie moglam-lzy same plynely mi do oczu masakra Michalek odezwal sie dzis o 4 przez godz figlowal :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

28 cze 2009, 11:29

betina, czy ty w odliczaniu do porodu troche za bardzo nie przyspieszyłas? bo jestes dwa dni po mnie a dzis wpisałaś tyle samo dni co ja.

[ Dodano: 2009-06-28, 11:31 ]
postanowiłam, ze w tym tygodniu zaczynam pakować torbe do szpitala. Zaczynam od pakowania swojej torby. Później zapakuje torbe dla dzidzi a później dla Asi. Pewnie zajmie mi to pakowanie akurat 5 tygodni, bo za 5 tygodni bedzie 38tc.

[ Dodano: 2009-06-28, 11:32 ]
wiecie co u Katki? Czy nadal się meczy juz tyle dni?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 cze 2009, 11:59

cześć dziewczęta :-D :-D :-D :-D

wpadłam na chwilunie bo właśnie wstałam i kawe pije :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
wczoraj siedzielismy prawie do 2.30 ze znajomymi, oczywiście wszyscy z drinkami a ja jeden lech free a reszta imprezy "o suchym pysku" ale miałam humor jakbym sie samym widokiem spiła :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
to chyba jakies hormony szczęscia :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
chłopcy jeszcze śpią skacowani :ico_haha_01: :ico_haha_01:

zaraz im ugotuje rosołu :ico_oczko: :ico_oczko:

sierpniówka lepiej sprawdzic u lekarza :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

mariquita, powiedz gince o tym sutku, dziwne ze już przed porodem coś takiego ci sie dzieje... w każdym razie nie masuj bo to skurcze wywołuje, a masz już bephanten?????? możesz sie posmarować zapobiegawczo

betina, :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: nie tylko ty miałaś masażyk :-D :-D :-D :-D :-D ja miałam aż dwa :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

malutkaniunia, Tagar wytrzymajcie jeszcze troszke :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 cze 2009, 13:09

Witam i ja niedzielnie,
po kościele, po przedobiadku bo nie wyciągnięte z zamrażarki nie było wcześniej i się teraz rozmrażają skrzydełka.

Tagar Arturek akurat stawia kroczki prosto, może tak częściej dziewczynki mają :ico_noniewiem: ja słyszałam, może to i przesąd żeby chodzić dużo po słoneczku i boso po piasku :ico_noniewiem: ale napewno wizyta u ortopedy nie zaszkodzi żeby to nic gorszego nie było

izuś_85, proszę jaka przykładna 'żonka' rosołek dla skacowanych gotuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 cze 2009, 13:26

izuś_85, proszę jaka przykładna 'żonka' rosołek dla skacowanych gotuje :ico_brawa_01:
Renia to tylko z powodu tego masażyku sie odwdzieczam Przemciowi :ico_oczko: :ico_oczko: a Łukasz przy okazji skorzysta :ico_oczko:

na kaca chyba najlepszy spacer po lesie, wiec niedługo moze gdzies sie wybierzemy :-D :-D :-D

no to do juterka bo chyba dziś już nie zajrzę :ico_oczko: miłej niedzielki życzę

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

28 cze 2009, 13:56

Hej.
A ja tylko zameldowac, ze wyjezdzam :-D
Juz wsiadamy do smaochodu, wiec zycze wszystkim udanej niedzieli i poniedzialku.
Buzki :-D

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

28 cze 2009, 17:31

olala, ja popatrzalam jak ma tweety123 (tp17) i dodalam 2 (tp19-obliczony wg ostatniej miesiaczki u lekarza)
izuś_85, tez bym rosolek zjadla
pomalowane :ico_brawa_01: trzeba czekac tylko az wyschnie jutro wykonczeniowka -ja jestem padnieta ide troche sie polozyc

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

28 cze 2009, 18:35

Witam dziewuszki,
betina, izuś_85, po wypiciu wapna wczoraj wysypka zbladła, i na noc smarowałam się tym arzem parafiną młodego. W ogole czuje ze mam bardzo skóręeeeeee napięeeeeeeeeetą- może dlatego swędzi, ale wysypki nie ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Za to nogi posmarowałam ziajką i mam chrostki- chyba ucuzlenie na ten specyfik bo wczesniej smarowałam z pharmaceris i nie bylo nic :( a ze kupowałam cała ciąze drozsze specyfiki i nic nie dalo ( rozstępy na piersiach i nogach) to postanowiłam tym razem zaoszczędzic.
Ogólnie dużo jem .. nie wiem jak WY, ale mam taki apetyt ze hoho. Do juterka babsztylki :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość