Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

30 sty 2008, 22:00

moje pakowanie hmm... tak samo jak bylo :ico_olaboga:

wlaczam telewizor jak mowisz ze fane :-D

[ Dodano: 2008-01-30, 21:01 ]
uuuu juz polowa filmu!!!!!!
ide dalej pakowac...

[ Dodano: 2008-01-30, 21:02 ]
eee ogladalam juz kiedys ten film :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 sty 2008, 01:52

witam - ale naklikalyscie :ico_szoking:

:ico_tort: dla solenizantow :-D

U nas Andrzejek chyba lepiej za to ja :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

31 sty 2008, 10:30

Witam wszystkich w tłusty czwartek :-D :-D :-D :-D , choć dla mnie będzie on chudy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , ale waże już 69kg, więc motywacja coraz większa :-D :-D :-D :-D :-D

wczoraj i przedwczoraj łaziliśmy po mieście po parę godzin, bo była piękna pogoda i potem nie chciało mi się już nic!

Rybciu waga wyjściowa u nas praktycznie identyczna, ja odchudzam się juuż od 2 stycznia :ico_olaboga: , najpierw miałam dieteę MŻ, schudłam na niej 6 kg, a od niedziedzieli jestem na kop[enchadzkiej i schudłam już kolejne 2 kg :-D , rozpiska na kopenchadzką jest na forum u nas na fitnesie, trwa tylko 13 dni tylko że jest lekko mówiąć bardzo restrykcyjna :ico_olaboga:

Syluś fajnie że jedziesz di mężą, szkoda że bez dziewczynek, a co do wózka to u nas odpada ten typ, bo Oskar w nim musiał być przypięty pasami bo nie ma pałaka, a to jest w jego przypadku niemożliwe :-D :-D

Kolka włoski Julci the best :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mróweczka życzę miłego wqypoczynku i szczęśliwego lotu, szkoda że bez twojego mężczyzny, ale to już siła wyższa

Katrin pokuzuj pasemka, nie ma wymówek :ico_nienie:

Agi dużo zdrówka dla Majusi

Mordko niedawno się wprowadziliście, a tu już znowu przeprowadzka :ico_olaboga: , chyba jesteś wkurwiona co?

Hektorka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za raczkowanie

A co do żłobka ja jestem za, sama byłam w żłobku, potem w przedszkolu i to nie jest takie złe, wiadomo najlepiej jak mama może zostać z dzieckiem w domu przez pierwsz 2-3 lata, ale jak kasa potrzebna to niestety trzeba!

Kurcze ja muszę poszukać u nas tego rolletika, przydał by mi się :-D

[ Dodano: 2008-01-31, 09:34 ]
I zamówiliśmy w końcu fotelik, jednak taki do 18 kg, to jest niby do 4 lat więc nie jest żle no i fakt że jednak się rozkłada do pozycji półleżącej też jest u nas ważny, bo młody za każdym razem zasypia w samochodzie :-D :-D , kolor czarno-czerwony, bo samochód czerwony, co by pasowało :-D

http://www.allegro.pl/item299290183_bez ... oznan.html

[ Dodano: 2008-01-31, 09:36 ]
A ja mam ochotę na taką spacerówkę, niedroga, ale mi się spodobała

http://www.allegro.pl/item301259472__24 ... ratis.html

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

31 sty 2008, 11:24

witam
caro bierz pąka w ręce i jedz!!!!!!!!!!!!!!!!!rozkazuję Ci!!!dziś wyjątkowy dzień, od jednego pączka nie przytyjesz :ico_oczko: jedz na zdrowie :ico_haha_02:

a fotelik mamy bardzo podobny :ico_brawa_01:
kupiliśmy przedwczoraj :ico_haha_02: bardzo fajny, mięciutki jest :ico_brawa_01:

a wózek też bardzo ładny i leciutki
Mordeczko a czemu musisz się wyprowadzać????
Rybciu zdrówka!!!!
kari i jak tam nocka zleciała??? Moja Ola ostatnio budzi się koło 22 i idzie spać po północy :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-31, 10:30 ]
a teraz pytanie z innej beczki, czy widzicie Oleńki zdjęcie w profilu,????bo ja nie widzę i nie wiem czy mi jakiś uprzejmy moderator nie usunął :ico_zly:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

31 sty 2008, 11:44

delicja, ja widze sliczna Olenke ze smokiem w buzi i sliniaczku na kolacje :-)

Wszystkim zycze fajnego tlustego czwartku,pamietacie w zeszlym roku?Moglysmy sie obzerac do woli-chyba poza Hektorka,ale to byly czasy

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

31 sty 2008, 12:20

czesc :-D
wyprowadzic sie musze bo wlasciciel mieszkania rozstal sie z zona(mieszkali w domku u niej chyba :ico_noniewiem: )i teraz mieszka u matki z synem...ale wiadomo z matka jak to bywa...i tak facet w pozadku bo dal mi czas do konca kwietnia a jak bedzie taka koniecznosc to do zakonczenia roku szkolnego...wiec nie jestem zla..takie zycie...znajde cos w okolicach tego mieszkania zeby nie przepisywac dzieci do innych szkol...mam czasu duzo wiec napewno bedzie ok.

Jesli chodzi o nianię...ja jestem na NIE...wybralabym zlobek bo w zlobku dzieciaki ucza sie integracji z dziecmi , uczas sie samodzielnosci a jesli nawet chwile poplacze w lozeczku nic sie nie stanie...a z nianią... roznie bywa...u mnie nawet wlasna siostra na dluzsza mete sie nie sprawdzila a z obca kobieta nie chcialabym zostawiac dziecka...ale wiadomo ile rodzicow tyle opinii i kazda z nich trafna

Dzis tlusty czwartek a mi sie nie chce pączka ani faworek :-D :-D

[ Dodano: 2008-01-31, 11:27 ]
kurcze ..Kacpi jeszcze sie nie obudzil z nocy... spioch straszny mi rosnie :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

31 sty 2008, 12:32

Cześć :-)
A ja zjadłam już dwa pączki i wysłałam męża po jeszcze :-D

Głowa mnie boli :ico_placzek:

Delicja ja też widzę fotkę :-)

Caro trochę nie w czas wybrałaś sobie tę dietę- na same ostatki :-D No, ale skoro widać efekty to warto. Odbijesz sobie kiedyś :-D
M0rD3CzKa, ja wiem, gdzie jest wolny cały domek, fajnie urządzony do wynajęcia... Nie wiem czy wyglądałaś przez okno pokoju, w którym mam kompa- to ten zaraz za płotkiem :-D :-D Polecam gorąco :-D :-D

Idę, bo niuni pałeczki kukurydziane się skończyły- bieda się dzieje :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

31 sty 2008, 12:43

Kolka pisze:M0rD3CzKa, ja wiem, gdzie jest wolny cały domek, fajnie urządzony do wynajęcia... Nie wiem czy wyglądałaś przez okno pokoju, w którym mam kompa- to ten zaraz za płotkiem Polecam gorąco
:-D :-D :-D :-D :-D i myslisz ze nie bede musiala dzieci do innej szkoly przenosic? :-D :-D a tak w ogole marzy mi sie ... heh cos mi sie marzy no :-D :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

31 sty 2008, 13:14

M0rD3CzKa, no musiałabyś... ale mamy blisko szkołę i połączenia autobusowe pod samiuśką szkołę i domek :-D :-D :-D Na osiedlu przedszkole... Same zalety po prostu :-D :-D
Nie będę pytała co Ci się marzy, bo Ci się marzenia nie spełnią.... Ale jestem zajebiście ciekawa :-D :-D :-D :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

31 sty 2008, 13:37

Kolka, :-D ciekawosc to 1wszy stopien do piekla :-D chociaz w piekle musi byc fajnie... w niebie to tylko modlic sie :ico_noniewiem: a pieklo...faceci..imprezki...piwko i inne % ... cieplusio :-D :-D i te diabełki przystojne mrrrr :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość